Лятна носталгия ни обзе,а от теста греят чертички две!Бъдещи мами над 35

  • 25 147
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 941
Ава никакви учения вече  Simple Smile
имам предвид курсове за бременни.
Мисля да работя колкото е възможно повече.

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 12:28 от amini

# 736
  • Мнения: 3 535
Ава никакви учения вече  Simple Smile
имам предвид курсове за бременни.
Амини, Ивката ходеше на такива курсове, да ти каже ! Simple Smile
Аз моите ги пропуснах, с това ходене на работа две седмици преди раждането  ooooh! Обаче не съжалявам ( за курсовете де ) Но и тук много обгрижват новите родители .

# 737
  • София
  • Мнения: 10 703
Амини не мисля, че ти трябват курсове. По- добър учител от бебето като дойде- няма.  Отделно по грипозно време да се вреш. ..там ходят и болни бременни,  не им пука. С Жорко като ме изписаха не знаех памперс как се сменя и за секунди разбрах...
Но ти си знаеш де.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Магнетче, що бе! Може да е интересно и забавно... ще срещне други бременни мацки... Не знам, на мен ми звучи хубавичко Simple Smile

# 739
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Съжалявам, че не посетих /то и нямаше къде тук/ някакъв курс, за да не изгубя душевното си равновесние после за дълго. Всъщност, по-би ми помогнало да имах някой близък с малко дете, а то нямах.

Бившият ми вземаше 10 бона, е и  ooooh!

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
И аз мисля като Магнет,но Амини-ти се знаеш... Peace наистина майчиният инстинкт е голяяяяма работа  Laughing

За заплатите разбрах...но си имам собствено мнение и при нас има много нечестно разпределяне на заплащането  Crossing Arms Не ми харесва,обаче знам че където и да ида все ще е тая...Мрън!Тъкмо се бях настроила,че като забременях ще си почина за дълго,ма...друг път ще да е...

# 741
  • Мнения: 2 501
Имаме щастието да работим за добри пари, но плащаме за това с живот в най-затънтения край на страната с кофти климат и разни други екстри. Ма то две добри няма, та гледам философски на нещата.
Пазаруваме всеки ден, мисля че не пазаруваме разумно, защото хвърляме храна и все се заричам да не е вече така и все не ми се получава.
Уважавам много Лидл стоките, сега от гръцката седмица накупихме сирена, защото са невероятно вкусни, а халвата с шоколад и бадеми е божествена!

# 742

Общи условия

Активация на акаунт