Мами помагайте

  • 7 505
  • 171
  •   1
Отговори
# 150
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 310
Мартина Златанова ми звучи по-добре от Палома Златанова.
Паолина Златанова

# 151
  • Мнения: 39 495
Защо трябва да го проамериканчваш Ема на Ейми.
Друг вариант е името на дъщеря ми- хем ще е на майка ти, хем няма да е- Лия.

# 152
  • Мнения: 1 540
Може би ще е или Мартина или Палома.Ема няма да е защото казахме,че на никой няма да е и не искам да се налагам като предлагам това име,нека и той да по мисли за име.

# 153
  • Мнения: 1 817
Ааа и Марина е хубаво/Що ли?/!!  Mr. Green Flutter

# 154
  • Мнения: 5 259
Аз съм напълно съгласна с идеята, че майката на авторката няма право да настоява детето да е кръстено на нея и да я изнудва с някакви безумни реплики, като "Ще ме заличите". Наистина това отношение е много дразнещо, няма две мнения.
Но ако коментираме само красотата на самите имена, Емилия, Ема или друго име с Е е къде-къде по-хубаво от Палома, Мартина или Златемира.
Разбира се, зависи най-вече от вкуса на бъдещите родители.

# 155
  • Мнения: 725
Мартина е къде къде по хубаво от Палома за мен  Peace Бих ти предложила просто Мона  Flutter

# 156
  • Мнения: 10 874
Може би ще е или Мартина или Палома.
Ако изборът ще е между тези двете, според мен Мартина е много по-добрият вариант. И си подхожда повече с фамилията, отколкото Палома. Peace

# 157
  • Мнения: 493
Мартина е наѝ-благозвучно и подходящо с фамилията Златанова, от всички споменати. Аз само не разбрах как от Златемира, стигнахме до Мартина?!? Ама се радвам, че сте постигнали консенсус, всичко се е успокоило. Пожелавам ти едно здраво бебче, дори и да не е Мартина. Всички ви да направи щастливи, независимж от името му.

# 158
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 434
А Марта?

# 159
  • Мнения: 1 540
Може би ще е Мартина,а Палома искахме заради буквите П А неговата и моята,но някак много съпунено взе да ми звучи  Laughing.Имаше една съпунка Палома ако не се лъжа.

# 160
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 434
А да не е ПЪлома сЪпунката и да вземете да сбъркате името? Rolling Eyes Stuck Out Tongue
Иначе, май имаше такава тоалетна хартия Thinking

# 161
  • Мнения: 3 142
Аз съм за Мартина  Peace

Палома не ми харесва.

# 162
  • Мнения: 8 919
Мариса, Ливия, Бианка, Лаура... по-нестандартни за България, но в духа на последните коментирани.
И Мартина не е лошо.

Има серия дамски санитарни продукти Паломита.

# 163
  • Мнения: 1 540
Може би ще е Мартина като се замисля Палома и на мен не ми допада,пък и само заради първите букви да я кръстим така си е жив егоизъм.Ще попитам таткото дали е помислил,но няма да е днес защото му пуши главата с други проблеми гледам да не му досаждам тези дни.Може пък и той да е измислил нещо,но като чели остави нещата в мои ръце и ако не е измислил ще си остане Мартина,ако не ми скимне друго име или пък на него.  bouquet

# 164
  • Мнения: 3 031
Мартина е много по-добре Peace Мартина и Антон, подхождат си. Има и приятни умалителни.

Общи условия

Активация на акаунт