Мами помагайте

  • 7 499
  • 171
  •   1
Отговори
# 120
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Е, нали не очаквате някой поставен под такъв натиск отвсякъде изведнъж да щракне с пръст и да каже - оправих си проблема. То ако ставаше толкова лесно и проблем нямаше да има.
Тя доколкото разбирам е решила, че ще упорства с разговори с мъжа си, да изберат някое компромисно име, което да се харесва и на двамата. В момента трябва да се разбере с него, защото ако и двамата се запънат като магаре на мост, отиде работата...
А майка и... Нея просто трябва да я изключат от картинката. Имало е време, когато е решавала за имена. Тогава да си е кръстила детето с нейното си име...

# 121
  • Мнения: 1 540
Мами бързам да се похваля говорихме доста с таткото.Каза ми,че никое име не харесва и,че иска това защото му се е набило в главата,аз предложих други имена наблягайки към буквата З,но се оказа,че не държи на тази буква,за сега решихме да е Палома,но ми харесва и Мртина,на него не много за това си остава това Палома на таткото  newsm44.Утре ще пиша с подробности.Благодаря ви момичета благодарение на вас се изправих и казах ясно и точно какво мисля,не беше страшно нямаше и драми.  bouquet   bouquet   bouquet  Heart Eyes

# 122
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
А, можело значи  Mr. Green Браво. Радвам се, че сте се разбрали с таткото. Сега вече ще ти е по - леко.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Радвам се,че стигнахте до консенсус  Hug

Палома не ми харесва,но това е само мой проблем  Wink

# 124
  • Мнения: 10 874
Ето, че нещата ще се наредят.
Палома не ми харесва, но в сравнение със Златемира си е направо "цвете". Peace
Леко раждане ти желая и прекрасна здрава дъщеричка! Hug

# 125
  • София
  • Мнения: 12 554
Абе хора за вас нормални имена няма ли?
Палома Златанова?  Crazy
Наистина ли ви звучи хубаво?

Поне Паола да беше.  Wink

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Поне Паола да беше.  Wink

Паола е хубаво и звучно.

Ани може да размисли,в полза на Паола  Laughing

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 21:32 от ♥Elfita♥

# 127
  • Мнения: 8 919
Паола ми харесва. Макар да предпочитам по-българските имена, това име съм го мислила като женско с п на майка ми. И все пак имаше и хубави имена със з, различни от Златемира. Палома няма да го коментирам.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Дайте идеи за хубаво,българско име с П.Почти не се сещам.Трудна буква е.Преслава,Пресияна,Павлина,Паулина,Полина и до там с хубавото. Пенка,Пепа,Параскева,Петруна,Пролетка,Първолета,Пиринка,Петкана,Паша,Паунка не стават

Последна редакция: ср, 30 сеп 2015, 22:49 от ♥Elfita♥

# 129
  • Мнения: X
Малко е изчанчено, но аз харесвам Патрисия.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Малко е изчанчено, но аз харесвам Патрисия.

Доста изчанчено  Hug

# 131
  • София
  • Мнения: 12 554
Петя.
Пламена

# 132
  • Мнения: 1 817
Ха, избрали сте моята Палома... Crazy Party

# 133
  • София
  • Мнения: 565
Ани, изводът от цялата работа е, че май прекалено малко си говорите с мъжа си и ти си правиш изводи на база недоизказани неща. Вторият извод е, че май мъжът ти харесва малко по-нетрадиционни имена и може би трябва да мислите в тази посока. Давай му често предложения, които харесваш и ти като варианти, говорете пак колкото пъти е необходимо, и все ще намерите някакъв компромис. Името на детето според мен е нещо много важно, то си му е емблема, етикет за цял живот. Така че го обсъждайте колкото пъти трябва, докато стигнете до някакъв компромис, удовлетворяваш и двама ви. Трети човек- родители и други близки, не трябва да имат отношение към този въпрос.

Между другото никога няма да разбера какъв кеф ще ти направи внучето ти да е кръстено на сила на теб и против волята на родителите му с цената на скандали и сръдни. Има някакъв смисъл евентуално само ако те сами са пожелали да ти повторят името без някой да им е намеквал, да ги е молил и т.н. Ние сами си измислихме името на нашето бебе и никой през бременността ми не е питал как ще се казва. Нито пък някой след това ме е питал дали детето е кръстено на някой или не

# 134
  • Мнения: 1 540
Мартина също ни харесва Палома не е окончателно   smile3525

Общи условия

Активация на акаунт