Мами помагайте

  • 7 483
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 540
Златина ми харесва много!  За мен има някакво сияние това име  Party И ще е хубаво с фамилията ви - златанови, ако се вярва на ника  Flutter  Златина Златанова  Flutter
А двойното име, като Ели-Златина, ако е дадено с идеята да няма обидени, е по-скоро тежест, отколкото нещо оригинално. Но вие си помислете - важно е вашето разбиране за нещата.  Защото само по себе си името, двойно или тройно, или обикновено, не е абсолютно. Важното е чувството, с което го изричат родителите, посланието, което дават на детето с назоваването, това, което приканват в събдата му с избора на това име. Това мислете.   bouquet
Леко раждане!   bouquet
Благодаря  Heart Eyes.Аз сега се замислих и за фамилията,ако я кръстим Златина например ще е Златина Златанова. #Crazy

# 31
  • Мнения: 172
Добре звучи Златина Златанова

# 32
  • София
  • Мнения: 3 266
Да, добре звучи  Peace Остава и да се роди на 13-ти или 18-ти октомври, когато е св.  Злата Мъгленска, и мисля, че не трябва да се колебаете   bouquet
едит: Ооо, сега видях лентичката, терминът е около декември май ...

# 33
  • Мнения: 1 540
Да, добре звучи  Peace Остава и да се роди на 13-ти или 18-ти октомври, когато е св.  Злата Мъгленска, и мисля, че не трябва да се колебаете   bouquet
едит: Ооо, сега видях лентичката, терминът е около декември май ...
Термина е на 24.12  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 711
Тогава може Христина и пак ще има оправдание  Flutter

# 35
  • София
  • Мнения: 3 266
Хм, на 24-ти и до 26 си е Христина  Party Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 540
Да,но не ми допада името Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 5 656
А ако е Кристина?

Златина Златанова пък изобщо не ми звучи добре, като "Крал Карл и кралица Клара" ми е.
Зорница и Зара са много по-добре.

# 38
  • Мнения: 1 540
А ако е Кристина?

Златина Златанова пък изобщо не ми звучи добре, като "Крал Карл и кралица Клара" ми е.
Зорница и Зара са много по-добре.
Да и Кристина става.За Златина Златанова наистина и на мен не ми се нрави много. Cry

# 39
  • Мнения: 337
Елизара дали ще удовлетвори бабите? Елизара Златанова мммм добре ми звучи. Леко раждане и успех!

# 40
  • Мнения: 379
С буквата З харесвам единствено Зара, вече предложено.
За/около Коледа - Християна или на малката сладурка от детската евровизия Крисия, ми харесват много тези  имена.  Peace

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 15:37 от Nadejda1@

# 41
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Зорница, Зара ми звучат добре. Ако толкова трябва да е на бабата. С Е, на майка ти, освен Елица, нищо друго не ми допада като име.
Но според мен, поговорете си двата. Тъй и тъй все някой ще се муси /което абсолютно не го разбирам/, та си изберете име, което и на двамата да ви харесва. Да не е кръстено на никого. Пък който иска да си разваля хубавия момент от появата на внучето му със сърдити физиономии, да се сърди... Негов си проблем.

# 42
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Харесвам Зоя-гръцко е и означава живот.
Зорница и Зара също са много хубави имена и не са прекалено често срещани като Никол.
Познавам едно момиченце Златозара.

# 43
  • Мнения: X
Има много хубави варианти от Христо - Кристина, Кристин, Криста, Кристия, Кристиана.

# 44
  • Мнения: 5 354
И аз много харесвам Зара,също и предложеното Елизара ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт