Мами помагайте

  • 7 482
  • 171
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Със  "З" на мен ми допадат Зарина/Зара и просто Златина.Златемира изобщо не ми харесва.
Ема е страхотно.
Познавам момиченце Звезделина, сигурно заради детето, но на мен ми харесва.

# 46
  • Мнения: 493
Ако мога и аз да се намеся.... Най-близо до Златемира (което е меко казано гавра) е Златина. Въпреки, че Ема е много по-добре.

# 47
  • Мнения: 337
Сега като гледам най- близо до Златемира е Златомира, което си е хубаво и звучно  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 44 122
Какво има да го пазиш в тайна, че не ти харесва - казвай го направо, името е потресаващо просто.
Ако има нещо общо със злато името на баща му, то Златна/Златина/Златана е по-добре от Златемира. Двойните са още по-ужасни. С тази фамилия, обаче, бих избягвала всичко златно в името.
Със З май само Зара, общо взето ми допада.

А най-добре не кръщавайте на никого.

# 49
  • Мнения: X
Аз съм чувала варианти Златея и Златиана.

# 50
  • София
  • Мнения: 44 122
Зафира ми е приятно, но пък има опел зафира, което не е много привлекателно.

# 51
  • Мнения: 8 894
Покрай Зафира се сетих за Захара, което ми харесва, но не бих кръстила мое дете така. Твърде много ориент носи.

Само на мен ли Златина Златанова ми звучи добре?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Само на мен ли Златина Златанова ми звучи добре?

Не,и на мен ми харесва

Отделно се предполага,че Златина ще си смени фамилията

# 53
  • Мнения: 1 540
Какво има да го пазиш в тайна, че не ти харесва - казвай го направо, името е потресаващо просто.
Ако има нещо общо със злато името на баща му, то Златна/Златина/Златана е по-добре от Златемира. Двойните са още по-ужасни. С тази фамилия, обаче, бих избягвала всичко златно в името.
Със З май само Зара, общо взето ми допада.

А най-добре не кръщавайте на никого.
Мен като цяло нищо с буквата З не ми харесва и самата буква не харесвам.Вчера се опитах да поговоря с таткото,но категорично отказа да мисли за друго име,казах,че се срамувам от това и,че ще е по-добре да се казва Зорница,но пак не.Цяла нощ съм плакала и не съм спала чувствам се много зле. Cry

# 54
  • София
  • Мнения: 44 122
Последното ме оставя без думи... т.е. идват ми едни по адрес на мъжа ти, но са прекалено груби за форум.
 Hug Hug Hug

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Гадно е това, когато единия си е навил нещо на пръста и отказва да се съобрази с мнението на другия.
Има още време, надявам се че ще успеете да намерите име, което да е приятно и за двама ви. Но май ще е трудно...
И на мен като на Angel_Dust ми идват от вътре едни .... Може би защото дори не мога да си представя някой да ми тръсне едно име и да каже - това ще е и край. Нито аз бих го направила.
Не че не съм чувала за много такива случаи.

# 56
  • Мнения: 1 540
Ами...Няма какво да кажа сега видях,че една мама е предложила Крисия,ако я запиша така като родя какво ще се цупи,но ще мине знам ли,ще предприема крайни мерки пък каквото това Златемира е ужасно,не мога да си кръстя детето така.

# 57
  • София
  • Мнения: 44 122
Виж сега, смятам, че ще имате още и тежки разговори с мъжът ти по повод името, пожелавам ви в крайна сметка да стигнете до един компромис, от който и двамата да останете доволни. В крайна сметка така правят хората, които се обичат и уважават.
Но в твоята ситуация не бих си и помислила да намесвам името на майка си и да кръщавам на нея. Нито пък през главата му да си записвам името както на мен ми допада, това с нищо не е по-различно, от това което той се опитва да направи в момента.
Успех ви желая и дано стигнете до някакво единно решение, дали със З или с неутрално име...

# 58
  • Мнения: 1 540
Виж сега, смятам, че ще имате още и тежки разговори с мъжът ти по повод името, пожелавам ви в крайна сметка да стигнете до един компромис, от който и двамата да останете доволни. В крайна сметка така правят хората, които се обичат и уважават.
Но в твоята ситуация не бих си и помислила да намесвам името на майка си и да кръщавам на нея. Нито пък през главата му да си записвам името както на мен ми допада, това с нищо не е по-различно, от това което той се опитва да направи в момента.
Успех ви желая и дано стигнете до някакво единно решение, дали със З или с неутрално име...
Благодаря ще опитам пак да поговорим,както казах на всяко друго име съм съгласна само да не е със З  cry

# 59
  • София
  • Мнения: 44 122
Нали и на Зорница си съгласна... в крайна сметка и ти ще трябва да направиш някаква отстъпка, не само той Wink Ще е хубаво ако се съгласи да помисли и да ти предложи и други имена, които все пак да му харесват. Той самият как се казва? Ако  му кажеш, че искаш детето ви да е кръстено на него има ли красив женски вариант от името му?

Общи условия

Активация на акаунт