Синеоките

  • 29 907
  • 562
  •   1
Отговори
# 555
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Как може така да си "изсмуче" бузите?! Точно такова бузесто лице, старее много по-бавно и по-хубаво. Не са в ред тия хора ooooh!
Не знаех, че се казва на голямата очна ябълка "тежък клепач". Аз много харесвам такива, изразителни са ми.

# 556
  • Мнения: 2 811
Как може така да си "изсмуче" бузите?! Точно такова бузесто лице, старее много по-бавно и по-хубаво.
Да! колкото по-обло и бузесто лицето, толкова по-бавно старее, стига да не провисне. Такива жени само се разхубавяват с възрастта. И очите й много си ми харесваха в оригиналната си форма.

Но най-голямата прецакня за мен е Анджелина Джоли. Тя се разхубави със съвсем леки корекцийки. Но явно се е пристрастила.

# 557
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оригиналната форма на очите на Рене е точно тази, която най-малко харесвам. Малки, притворени, с паднал клепач.

# 558
  • Мнения: 3 371
Аз съм с тежък клепач. Действително трудно се гримира такъв. И да, кръглата форма на лице, по-бавно изразява стареенето.

Пускам за малко само

# 559
  • София
  • Мнения: 12 374
Оригиналната форма на очите на Рене е точно тази, която най-малко харесвам. Малки, притворени, с паднал клепач.
Аз също - освен това е синеока и руса. Но, по дяволите, имаше огромен чар тази жена.

# 560
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, имаше. И тя като Мег Райън си изтри с гумичка индивидуалността.

# 561
  • Мнения: 2 811
Оригиналната форма на очите на Рене е точно тази, която най-малко харесвам. Малки, притворени, с паднал клепач.
абе, да , ама й отиваха на лицето. А сега ... един голям бълвоч. между другото много рускини имат такива очи, не знам защо. Голдън пусни пак! много искам да видя тежък клепач Laughing Laughing Flutter. За първи път в тази тема научих термина и съм много ентусиазирана.

Аз Рене я харесвам много повече от Мег Райън, не знам защо. Мег изобщо не ми беше хубава.

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 14:31 от OX'AMAH

# 562
  • Мнения: 2 590
Леле ако не бяхте написали, че е Рене, нямаше да я позная! Така да се загрозила Sad

Общи условия

Активация на акаунт