не мога да намеря една диета

  • 1 152
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 381
a защо безкофеиново кафе?

# 16
  • Мнения: 1 183
Диетата не ми се вижда толкова трудна, че да не може да се повтори  Thinking
По-вероятно е обаче, при повтарянето да не се сваля по толкова, и затова е по-добре да се почине няколко седмици, ама чак 6 месеца ми се вижда много време newsm78
имаше ефект и при мен и при мъжа ми, който я почна с мен. наистина свалих 7кг и досега не съм ги върнала. а и свалих от "трудните" места- ханша, корема, горната част на бедрата. до сега при мен тази е най-резултатната и съжалих, че не може да се прави по-дълго време.
но не трябва да се яде и пият сокове м/у яденетата иначе и се губи ефекта. най-много някой морков. много вода и чай.
Да те попитам само, ако е удобно естествено, колко имаше да сваляш и дали преди това беше правила други диети, защото нали колкото повече, толкова повече  Joy и ако си правила други диети първите килограм-два са от шлаки и вода Joy

# 17
  • Мнения: 2 952
Какво безкофеиново кафе ...за  оята  диета ли ? Тя  не  е  с  безкофеиново...."баш" си е кафе .....energy drink...иначе мама няма сили .... Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Мойта е  въглехидратната.........
Няма ограничения в  количеството...или по часове...Пия много  вода ...

Аз спазвам почити същата или можи би е същата диета - безвъглехидратна.  Тези дни ще станат вече може би два месеца,  като имам прегрешения около 8-ми март (отклоних се цели 10 дена), та до сега съм -5кг. Много слаба работа Cry

Може да пробвам диетата на mariabutti .

mariabutti , кажи колко литра е "?" вода newsm78

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Диетата не ми се вижда толкова трудна, че да не може да се повтори  Thinking
По-вероятно е обаче, при повтарянето да не се сваля по толкова, и затова е по-добре да се почине няколко седмици, ама чак 6 месеца ми се вижда много време newsm78
имаше ефект и при мен и при мъжа ми, който я почна с мен. наистина свалих 7кг и досега не съм ги върнала. а и свалих от "трудните" места- ханша, корема, горната част на бедрата. до сега при мен тази е най-резултатната и съжалих, че не може да се прави по-дълго време.
но не трябва да се яде и пият сокове м/у яденетата иначе и се губи ефекта. най-много някой морков. много вода и чай.
Да те попитам само, ако е удобно естествено, колко имаше да сваляш и дали преди това беше правила други диети, защото нали колкото повече, толкова повече  Joy и ако си правила други диети първите килограм-два са от шлаки и вода Joy


аз съм 180 висока. преди да забременея качих около 8 кг  Cry от щуротия. забременях на 83кг. стигнах 101 Shocked.
диетата ми беше първа като преди това от раждането и недоспиване бях свалила на 92. та оттам я започнах. сега съм 84-5 и не мърдам #Cussing out но определено свалих и на обиколки не само вода.
но не мога да правя диети и само ограничавам сладко и тестено.
? за водата не е дадено количество защото не е задължително да изпиеш точно определено количество вода. трябва да е поне 1.5 литра за ден.
безкофеиново кафе има вече навсякъде-просто няма кофеин. но аз си пиех нормално . нали кофеина действа като диоретик и за това- да не се обезводниш прекалено.
и аз се учудих защо не се повтаря.

# 20
  • Мнения: 1 183
Аз я започвам от днес, като ще пия безкофеиново кафе, защото кръвното ми много ниско и ако не пия кафе ще взема да се затрия  hahaha
Иначе дори 3-4 кг да сваля ще съм доволна, защото от месец си играя с 2-3 кг, които свалям после пак връщам и така  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Ще докладвам своевременно, и колко стриктна съм, защото все нещо се заменя с друго  Joy
но поне ще е от същата група.
Ако някой иска да я започва с мен да заповяда, ще се радвам да имам компания за да си споделяме резултатите  Joy

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ако разчиташ на кафе да те освежава безкофеиново май няма много ефект newsm78
успех ти желая! да ти кажа една прилична пилешка пържола-200гр и една голяма саладка маруля си е напълно задоволяващо ядене. проблема е да не се изкушаваш м/у яденетата и вечерно време. пий здраво билкови чайове, но не шипка, че запича.

Общи условия

Активация на акаунт