Лотария "Зелена карта" 2017

  • 288 042
  • 2 215
  •   1
Отговори
# 2 010
  • САЩ
  • Мнения: 666
Много сме Simple Smile аз бях една от мрънкащите преди това, но моите години са 11 Simple Smile

Но пък птиченцето кацна. Да видим какво ме очаква. Ако е писано , ще се случи на всички, силно се надявам на това!

# 2 011
  • Мнения: 278
Здравейте,има ли вече готови с формата дс-260?Имам нужда от малко помощ!

# 2 012
  • САЩ
  • Мнения: 666
аз  Peace сподели?

# 2 013
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 752
Много сме Simple Smile аз бях една от мрънкащите преди това, но моите години са 11 Simple Smile

Но пък птиченцето кацна. Да видим какво ме очаква. Ако е писано , ще се случи на всички, силно се надявам на това!

 Hug Може и за теб да съм се вайкала.
Късмет и щастие ви желая Simple Smile  Hug

# 2 014
  • Мнения: 121
Здравеите!
Тази година  изтеглените от България са 666, с около 200 по-малко от миналата година.
На мене лично ми се струват много малко, като се има в предвид, че 2014 са били 1957 души.

# 2 015
  • Мнения: 338
А знае ли се колко души от България са участвали? Тази малка бройка изтеглени, може да се дължи на факта, че по-малко хора са 'пуснали тото'. А и нали за това е лотария /официално/, по принцип може и нито един човек от България да не бъде изтеглен. Wink  Hug  Rolling Eyes

# 2 016
  • Мнения: 3 138
Доколкото знам всяка година кандидатстват около 70-80 хиляди българи.

# 2 017
  • Мнения: 465
Табличката е от алл.бг. Последните години ги няма, но показва колко големи вариации е имало в броя на участвали и изтеглени. Както и преди смен споменаха, лотария е.  Peace

# 2 018
  • Мнения: 3 138
От тази таблица виждам, че броят на участващите е правопропорционален на икономическото влошаване в България.

# 2 019
  • Мнения: 338
А някой има ли идея, как стои въпроса с развода в САЩ? Ако двама души са 'се взели' тук, печелят зелена карта /поне единия/, отиват, но след известно време решат, че пътищата им ще се разделят и се развеждат по взаимно съгласие, без деца и нещо друго за подялба. Титуляра на зелената карта няма да има проблеми предполагам, а другият човек, с него какво се случва или и той няма да е засегнат от това и ще може да продължи да работи и живее легално в САЩ?

# 2 020
  • Мнения: 2 266
И другият ще може да продължи да работи.

# 2 021
  • Мнения: 338
Много благодаря за отговора.  Wink Hug

# 2 022
  • Down south
  • Мнения: 7 722
А някой има ли идея, как стои въпроса с развода в САЩ? Ако двама души са 'се взели' тук, печелят зелена карта /поне единия/, отиват, но след известно време решат, че пътищата им ще се разделят и се развеждат по взаимно съгласие, без деца и нещо друго за подялба. Титуляра на зелената карта няма да има проблеми предполагам, а другият човек, с него какво се случва или и той няма да е засегнат от това и ще може да продължи да работи и живее легално в САЩ?
Нищо не се случва. Развеждат се, всеки си запазва зелената карта и продължава напред, както му харесва.

# 2 023
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 752
Нищо не се случва. Развеждат се, всеки си запазва зелената карта и продължава напред, както му харесва.

 Thinking Сега вдявам защо наричат Америка "страната на осъществените мечти" Simple Smile)))

# 2 024
  • Мнения: 338
И защо я наричат така според вас? И наистина ли е така или е мит?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт