Отговори
# 675
  • Мнения: 33 425

Хахах Звездите не ти ли говорят хаха
И ти се оплете кат пиле у калчища ама айде Joy да видиме до къде ще стигнеш с гадаенето Joy
Сис, кво да направя като всеки път като гледам фрагмана ми хрумват нови неща  Joy Joy Joy Joy

# 676
  • Мнения: 33 425



Оки у новия му сериал. Бяхме го забравили  Joy Joy Joy

# 677
  • Мнения: 18 785

Хахах Звездите не ти ли говорят хаха
И ти се оплете кат пиле у калчища ама айде Joy да видиме до къде ще стигнеш с гадаенето Joy
Сис, кво да направя като всеки път като гледам фрагмана ми хрумват нови неща  Joy Joy Joy Joy
Как пък не ти хрумна да се сдобрят Joy

# 678
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Окито много ми харесваше в ВВ. Peace
Искам след петък да е събота и неделя,като дадат фрагмента в понеделник вече искам на утре ден да е пак петък. Party

# 679
  • Мнения: 16 938
Добре де няма ли да се повторят с таз ревност.Вече я видяхме,че Дефне може да ревнува.
Иска ми се Йо да ревнува вече.По-точно Дениз да се намеси.
Аз си мисля,че Йомер не се доверява на хората заради дядо си.

# 680
  • Мнения: 33 425
Е Йо се пържи от 2 до 10 епизод заради Синан  Joy Joy Joy Joy Joy

Судето кво завари любовния триъгълник  Joy Направо да си дърпа Синанчо  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 16 938
Тери викаш сега и Дефне да се пържи малко. Joy Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 33 425
Тери викаш сега и Дефне да се пържи малко. Joy Joy Joy Joy
И аз не знам що реагирам отрицателно на това, при положение, че ще е интересно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 683
  • Мнения: 16 938
Определено ще е интересно Дефне да ревнува още повече. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 684
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Добре де няма ли да се повторят с таз ревност.Вече я видяхме,че Дефне може да ревнува.
Иска ми се Йо да ревнува вече.По-точно Дениз да се намеси.
Аз си мисля,че Йомер не се доверява на хората заради дядо си.
Аз си мисля,че не само дядото е причината.Може и затова,че е загубил родителите си,един вид като предателство.Обичал е най много родителите си,а те са си отишли.И от страх да не изпита същата болка,не искаше да приеме това че е влюбен в Дефне.И сега и се сърди точно по тая причина.Един вид станало е това от което най много се е страхувал
Аз искам и двамата да ревнуват.Но че ще има Йомерска ревност е пределно ясно.Личи си от фрагман 1.Дефне се сблъска с Дениз и той се впечатли от нея

# 685
  • Мнения: 33 425
Еми той човека си каза, че има проблем с доверието. И тя пак го заряза с бележката  Shocked
А той Йомер между другото затъва все повече. Сега както го е яд, ще се влюби още повече  Mr. Green
То стана малко "Нарани ме, ама седи покрай мен"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
И тя кво го изпитва да й казва да си ходи, много ясно, че няма да й каже  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 18 785
Еми Пепи след като е загубил майка си,един вид баща му го е предал,защото се е отдал на пиенето и е загинал в катастрофа и така го е оставил сам самичък и от там го е страх да не го оставят пак  Peace

Затова толко го нарани Дефо  Peace достигна до него,той си разкри чувствата,почувства се обичан и изведнъж от нищото та го изоставя

# 687
  • Мнения: 33 425

Хубава е Мелиса  Peace




Ох, мале  Crazy Crazy Crazy

# 688
  • Мнения: 18 785
Майкоууууу Сииииис  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Как го пльосна  hahaha  да мо го гледат  Crossing Arms

Пу пу яшъклъто ми то  Hug

# 689
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Ами Верче той може и смъртта на майка си да чувства като предателство.Нали чичото каза,че доста години са се борили с болестта и.Един вид предала се е пред борбата за живот.
Ама така е има проблеми с доверието и аз за това го оправдавам,че толкова и се сърди на Дефето.Заслужено си е според мен.В крайна сметка той не знае тя на какъв огън се пече,но не трябваше така да го зареже с бележка.Аз си мисля,че точно тоя начин на тръгване го нарани най много.Да беше останала и да му каже не мога да измисли нещо си,ама тя като един страхливец избяга.
Айде стига съм философствала,ама да ставам да си ходя,че се наработих за днес  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт