Отговори
# 675
  • Мнения: 33 429

Хахах Звездите не ти ли говорят хаха
И ти се оплете кат пиле у калчища ама айде Joy да видиме до къде ще стигнеш с гадаенето Joy
Сис, кво да направя като всеки път като гледам фрагмана ми хрумват нови неща  Joy Joy Joy Joy

# 676
  • Мнения: 33 429



Оки у новия му сериал. Бяхме го забравили  Joy Joy Joy

# 677
  • Мнения: 18 785

Хахах Звездите не ти ли говорят хаха
И ти се оплете кат пиле у калчища ама айде Joy да видиме до къде ще стигнеш с гадаенето Joy
Сис, кво да направя като всеки път като гледам фрагмана ми хрумват нови неща  Joy Joy Joy Joy
Как пък не ти хрумна да се сдобрят Joy

# 678
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Окито много ми харесваше в ВВ. Peace
Искам след петък да е събота и неделя,като дадат фрагмента в понеделник вече искам на утре ден да е пак петък. Party

# 679
  • Мнения: 16 938
Добре де няма ли да се повторят с таз ревност.Вече я видяхме,че Дефне може да ревнува.
Иска ми се Йо да ревнува вече.По-точно Дениз да се намеси.
Аз си мисля,че Йомер не се доверява на хората заради дядо си.

# 680
  • Мнения: 33 429
Е Йо се пържи от 2 до 10 епизод заради Синан  Joy Joy Joy Joy Joy

Судето кво завари любовния триъгълник  Joy Направо да си дърпа Синанчо  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 16 938
Тери викаш сега и Дефне да се пържи малко. Joy Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 33 429
Тери викаш сега и Дефне да се пържи малко. Joy Joy Joy Joy
И аз не знам що реагирам отрицателно на това, при положение, че ще е интересно  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 683
  • Мнения: 16 938
Определено ще е интересно Дефне да ревнува още повече. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 684
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 399
Добре де няма ли да се повторят с таз ревност.Вече я видяхме,че Дефне може да ревнува.
Иска ми се Йо да ревнува вече.По-точно Дениз да се намеси.
Аз си мисля,че Йомер не се доверява на хората заради дядо си.
Аз си мисля,че не само дядото е причината.Може и затова,че е загубил родителите си,един вид като предателство.Обичал е най много родителите си,а те са си отишли.И от страх да не изпита същата болка,не искаше да приеме това че е влюбен в Дефне.И сега и се сърди точно по тая причина.Един вид станало е това от което най много се е страхувал
Аз искам и двамата да ревнуват.Но че ще има Йомерска ревност е пределно ясно.Личи си от фрагман 1.Дефне се сблъска с Дениз и той се впечатли от нея

# 685
  • Мнения: 33 429
Еми той човека си каза, че има проблем с доверието. И тя пак го заряза с бележката  Shocked
А той Йомер между другото затъва все повече. Сега както го е яд, ще се влюби още повече  Mr. Green
То стана малко "Нарани ме, ама седи покрай мен"  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
И тя кво го изпитва да й казва да си ходи, много ясно, че няма да й каже  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 18 785
Еми Пепи след като е загубил майка си,един вид баща му го е предал,защото се е отдал на пиенето и е загинал в катастрофа и така го е оставил сам самичък и от там го е страх да не го оставят пак  Peace

Затова толко го нарани Дефо  Peace достигна до него,той си разкри чувствата,почувства се обичан и изведнъж от нищото та го изоставя

# 687
  • Мнения: 33 429

Хубава е Мелиса  Peace




Ох, мале  Crazy Crazy Crazy

# 688
  • Мнения: 18 785
Майкоууууу Сииииис  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Как го пльосна  hahaha  да мо го гледат  Crossing Arms

Пу пу яшъклъто ми то  Hug

# 689
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 399
Ами Верче той може и смъртта на майка си да чувства като предателство.Нали чичото каза,че доста години са се борили с болестта и.Един вид предала се е пред борбата за живот.
Ама така е има проблеми с доверието и аз за това го оправдавам,че толкова и се сърди на Дефето.Заслужено си е според мен.В крайна сметка той не знае тя на какъв огън се пече,но не трябваше така да го зареже с бележка.Аз си мисля,че точно тоя начин на тръгване го нарани най много.Да беше останала и да му каже не мога да измисли нещо си,ама тя като един страхливец избяга.
Айде стига съм философствала,ама да ставам да си ходя,че се наработих за днес  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт