zабеляzали ли сте, че

  • 8 136
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 87
да се включа и аз с поредната глупост, която ме кара да откачам   Twisted Evil
 имам 2 момичета и вече няколко пъти чувам и то от познати, че едната била за момче, че какво му е на детето немога да разбера, просто е по-едра от сестра си и е по-активна, за сметка на това другата е по-"приказлива". и седя и мълча като идиот, а вътрешно искам да им се разкрещя да не ми нарочват децата съвсем са си нормални

е оплаках се, извинявайте, ама много ме е яд на такива приказки

# 76
  • Мнения: 243
А на мен любимото ми е" А кое е момчето и кое е момичето?" , при все, че почти винаги са облечени в синьо и розово.

# 77
  • Мнения: 243
А на мен любимото ми е" А кое е момчето и кое момичето?" при все, че почти винаги са облечени в синьо и розово.

# 78
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Извинявам се, че без близнаци ще ви поразмажа темата, но след последния постинг не мога да се сдържа. Дъщеря ми е облечена от главата до петите в розово, че и с рокля, че и с ластици на косата и любимият ми въпрос, от който преди побеснявах, а сега съм по-скоро иронична в отговорите си е : Момиченце ли е? Mr. Green

# 79
  • Мнения: 7 640
А на мен любимото ми е" А кое е момчето и кое момичето?" при все, че почти винаги са облечени в синьо и розово.
ааа, мен ме питат в такъв случай- Момче и момиче ли са  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 4 965
да се включа и аз с поредната глупост, която ме кара да откачам   Twisted Evil
 имам 2 момичета и вече няколко пъти чувам и то от познати, че едната била за момче, че какво му е на детето немога да разбера, просто е по-едра от сестра си и е по-активна, за сметка на това другата е по-"приказлива". и седя и мълча като идиот, а вътрешно искам да им се разкрещя да не ми нарочват децата съвсем са си нормални

е оплаках се, извинявайте, ама много ме е яд на такива приказки


Хммм, това също ми е любим момент (то и аз съм си един характер, че и една голяма уста имам, та сърце не трае), само дето при нас по-едричката (Есичка) е много по-спокойна, обича да се кипри, все иска да й правя "чески" (прически) с разни ластичета и шнолки, все се пази чистичка и т.н., а Киса постоянно търчи, не трае косата й да е вързана, проявява пълна незаинтересованост към роклички, панделки и разни подобни. Та, има няколко бабки, които вече няколко пъти се изцепват със същото "Аааа, тя май е била правена за момче.", та моят отговор беше "Че тя си е момче, само дето като бях бременна ходих да се подстрижа, та съм й отрязала пишката." Бабките повече не са коментирали подобни глупости.

# 81
  • Мнения: 7 803
хахаххаа голям смях

# 82
  • Мнения: 7 640
азаф, ти си лудаааа  smile3532
От тебе все свежи съвети идват, но лошото е, че и с децата ти такива случки разказваш, че ми настръхва косата какво ме чака Laughing

# 83
  • Мнения: 4 965
азаф, ти си лудаааа  smile3532
От тебе все свежи съвети идват, но лошото е, че и с децата ти такива случки разказваш, че ми настръхва косата какво ме чака Laughing

Луда съм, яяя.
То с тези моите всеки може да лудне.
Ако твоите не успеят да ти помогнат в издаването на жълтата книжка, ще ти пратя временно шушулките  Laughing.
Хич не се коркай. Може съвсем официално да заявявам, че ще ме вкарат в лудница или на млади години ще ми докарат инфаркт, но пък е адски забавно.

# 84
  • Мнения: 138
азаф, браво на теб smile3525 ти си номер едно .много ме кефиш

# 85
  • България-София
  • Мнения: 573
На мен пък често ми се случва да чувам " я, малкия догонил баткото". А разликата между тях е килограм  и 1 см.... на тази възраст е нищо...В началото обяснявах, че са близнаци, ама като се почнат едни коментари, че не си приличат и нямат нищо общо..../една даже каза, че щом не си приличат - не са близнаци/ ooooh! се отказах.
Колкото до гледането - не е баш толкова лесно - особено във възрастта 1-3 години - я две гърла да нахраниш, я две дупета да измиеш, да тичат краката ти в "различни" посоки в парка, вечните спорове за една и съща играчка, въпреки че имаме и дубликат и т.н. Няма място за сравнение с едно дете... Но пък не сме за съжаление! Получаваме двойна порция любов. Няма по-голямо щастие от това - направо съм пристрастена..

# 86
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
I az se izviniavam, che bez bliznatzi shte razmivam temata i to na latinetza...... ama poneje, oshte ne sam hodila na lekar i neznam kolko sa, a mai mi se iska da sa blizneta:)Simple Smile i se podgotviam za vseki sluchai kato prochitam tui onui ot vashiia forum Wink

Ta iskam da si kaja glednata tochka na chovek s edno dete, na koito sa mu se sluchvali chast ot opisanite situatzii... Embarassed Embarassed Ne pomnia koia maika go beshe kazala - ama naistina vinagi sam bila super dobronamerena i ako sam zadavala niakakvi tapi vaprosi ili nai-veche ako sam gledala s ljubopitsvto e bilo ot dobro sartze vinagi.... Oh, mai hich ne se izrazih kato horata, ama i po-dobre mai ne moga da go kaja....

Kato prochetoh temata, vi razbiram i vas i nikoga dosega (priznavam) ne se biah zamisliala za tiia neshta. Sega veche shte se darja po drug nachin v podobni situatzii, obeshtavam! Laughing

# 87
  • Мнения: 7 803
разговор тя: колко са големи? аз:10 месеца тя:а другото?
или пък те с обща пъпна връв ли бяха  #Crazy
това че щом не са еднакви не са близнаци е вече ежедневие  Tired

# 88
  • Мнения: 826

или пък те с обща пъпна връв ли бяха  #Crazy


Е това ве4е  е връх на сладоледа! ooooh! Mr. Green

# 89
  • Мнения: 228
 hahaha rotfImbo супер това направо ме разби

Общи условия

Активация на акаунт