zабеляzали ли сте, че

  • 8 121
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20
Аз от скоро се сблъсках с тъпите въпроси. През лятото не излизахме много с количката заради жегите. Паяците се родиха на 10.06. но от скоро сме по-често на разходки и въпросите по улиците не закъсняха.
Когато дъщеря ми беше бебе и видех майка с близнаци, направо ме втрисаше ...
сега разбрах, че не е толкова страшно, дори съм изненадана колко ми е лесно
Само на 3 месеца са а вече спят по цяла нощ, а са само на кърма. Че тя дъщеря ми, която вече е на 5 год. се будеше по 3-4 пъти на нощ до 1,5 години не знаех къде се намирам.
Много обичам като ме питат как се справям с две да им казвам, че си имам и една кака, която ми помага и , че Господ на бодлива крава рога не дава, той си знае кого да целуне Laughing нали така?!

Да са ни живи и здрави дечицата на всички!

# 91
  • Мнения: 3 336
До скоро се правех на разсеяна, но вече се дразня и почнах да ставам рязка. Пък, ако ще да ме вземат за идиот. Давам 2 бързи примера:
Преди 2 дни на пазара - аз съм се наредила на една опашка и количката до мен, та спират на средата на пътеката майка и баба с количка с бебе и почват: "Аууу, майче/бабче, виж близнета. Ама това са си цели 2 бебета  #Crazy и еднакви. Виж колко са интересни само. Виж как те гледат и двете. Ама те май нещо си говорят на техния си език." Прикипя ми и почнах и аз насреща: "Маменца, я вижте само едно бебе. Колко е интересно и как учудено ви гледа. Вие такова едно учудено бебе виждали ли сте. Я какви интересни лелички и как не спират да плямпат - май на някакъв техен си език говорят. Вижте само колко са интересни." Онези двете се опулиха, измърмориха нещо и беж да ги няма.
Втори случай: Вчера - стоим на люлките и една лелка идва (ама ни съм явиждала, ни я знам) и започва да им говори нещо, да ги закача, да им дава въздушни целувки. Децата се ядосаха, а аз не й обръщам внимание и се почва дежурния разговор: "Близначки ли са?" - "Аааа, не, породени."; "Коя е каката и с колко е по-голяма?" - "Тази със синята фибичка - с 2 г. не си ли личи?"; следва опулване; "ТИ ли СИ майката?" - "Не, аз съм стринката." Тя обаче стои и продължава с въздушните целувки и ломотенето към децата: "Много хубави фибички имате." - "Има ги отсреща в магазина."; "Ама какви хубави прически." - "Фризьорският салон е на ъгъла."; "Имате ли си якенца, че е студено." - "Даже и палтенца си имат."; "Яяяя, вие и кукли държите - то и вие сте едни куклички."; тук децата вече съвсем им писна и Кисата от страх да не й вземат "бебето" започва да я избива на плач; "Не плачи, миличко,защо се натъжи така. Да те гушне ли леля?" и тръгва към нея, при което щерките писват в 2 гласа, а мен ме хванаха гяволите и я насметох: "Алоооу, деца не си ли виждала. Стига ги плаши и се разкарай, че да не те нагушкам аз." И тя, мърморейки, се изнесе моментално.

Е, с глас съм се смяла, Азаф Joy Чак сега се връщам да чета тази тема Embarassed

# 92
  • Мнения: 3 336
една даже каза, че щом не си приличат - не са близнаци/

Т`ва пък изказване просто ме размаза hahaha Joy

# 93
  • Мнения: 3 336

или пък те с обща пъпна връв ли бяха  #Crazy


Е това ве4е  е връх на сладоледа! ooooh! Mr. Green

Смейте се на воля, обаче и аз като разбрах, че съм бременна и питах гинеколожката дали ще са с едно обща пъпна връв, защото си представях, че идва от моя пъп, пък той нали е 1 Embarassed Нещо тия часове по биология ми се губят. Е, гинеколожката ми си умря от смях Sick

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Страхотни смехории около нас. Да вземем да си спретнем една темичка с бисери, които сме чули за децата си Laughing Laughing Направо съм сигурна, че и за издаване на книга ще се съберат. Joy Joy

# 95
  • Мнения: 3 336
         Страхотни смехории около нас. Да вземем да си спретнем една темичка с бисери, които сме чули за децата си Laughing Laughing Направо съм сигурна, че и за издаване на книга ще се съберат. Joy Joy

Да, и може да я озаглавим `Моля, ако ще ни въпросвате поне измислете някой бисер, който книгата не съдържа`  Laughing

# 96
  • Мнения: 7 803
хахаха да си направим стикери zа коли4ките
само интересни въпроси моля

# 97
  • Мнения: 3 336
Вчера исках да купя на децата обувки и нямаше от момичешките съответния номер. Още с влизането обясних на продавача, че имам близнаци - момче и момиче и че искам да им купя 20 номер обувки, дали има. Той установява, че от момчешките има, от момичешките не и ме пита при което той ме пита ама те еидн и същ номер обувки ли носят/надявайки се да ми продаде нещо друго/. При което му казах - ами нали са близнаци, на тази крехка възраст каква разлика в номера да имат Crazy

# 98
  • Мнения: 7 803
ааааааа могат да имат разлики в номерата на дрехи и обувки  Thinking  тони например се пъха в дрехи 62 номер все още, ама теди не може щото и е дебело дупето  Wink

# 99
  • Мнения: 4 965
И при нас (зависи обаче от модела) Еси носи 1 номер по-големи дрешки и обувки, но разликата им е около 1/2 номер реално.

# 100
  • Мнения: 7 640
и при нас има разлика- младежът е по-висок и по-тежък и съответно с по-голямо краче Laughing

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 580
    Ей, това с различните размери направо си е супер. При нас, въпреки че Ицко е по- слаб, по ръст и големина на крачетата са еднакви. Всеки път като отида в магазините, от които пазарувам питам продавачките кога получават стока, за да съм още същия ден там и да взема два еднакви размера от две серии / ако изобщо има две серии/.

# 102
  • Мнения: 3 336
Да ви кажа, сега като ми обърнахте внимение, забелязвам, че на Ники крачето му е по-дебело и по-трудно му влиза в обувката, но пък има повече разстояние отпред на пръстите, отколкото при Ели. Нейните са по-издължени ходила, но пък и по-дълги. Така че май на Ники ще му взема малко по-големи обувки, нищо че ще са му по-дълги отпред, поне ще се влиза по-лесно въте, пък и както Пипилота Виктуалия Ментолка Ефраимова Дългото чорапче е казала `обувките трябва да са няколко номера по-големи, за да си растат краката на воля`:lol:

# 103
  • Мнения: 7 803
хехехе хубава мисъл, но докато не вървят децата. после си трябва точния номер

Общи условия

Активация на акаунт