За лотариите и печалбите

  • 206 831
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Скоро няма да остане неспечелил в тая държава. Как стават тия работи newsm78 ?

# 286
  • Мнения: 6
Аз отдавна съм спряла да обръщам внимание на рекламите за спечелили хора от лотарията. Но очевидно това е доста добър начин да накараш хората да си купуват билети. Според мен тези, които ги дават като спечелили, наистина печелят. Нормално - това е капка в морето за лотарията. Защо да не дадат 3-4 наградки? Повярвайте ми, печалбите им са дооооста по-дебели от това, което раздават. Затова аз никога не се подвеждам. Единственият път когато изтърках билетче от лотарията беше защото ми го подариха. И познайте какво - не спечелих. Каква изненада, а?

# 287
  • Мнения: 642
печалбата е 4 + 4 лв
научиха ме как да го проверя на сайта.
В прованса са се опитали са спестят едните 4 лв.
Може ли да научиш и нас?


На сайта им натискаш полето Лотарийни билети, избираш съответния билет и скролваш надолу, най-долу има един жълт квадрат с надпис провери за печалба, там въвеждаш кода на билета (този, който се използва за регистрация на билета в жребиите и се открива като си изтъркаш числата, то си и пише код за проверка на билета). Има и информация колко от големите награди са спечелени и колко остават (уж).

Всъщност така може въобще да не се занимаваш да търкаш целия билет и да търсиш числа, достатъчно е да изтриеш само кода, не знам дали не трябва да имаш регистрация обаче.

# 288
  • Мнения: 32 364
Много ти благодаря за инфото  Hug

Имам доста натрупани регистрирани билети.
Чудя се като не гледам предаването, а спечеля нещо и не знам, дали въобще ще ми се обадят. newsm78

# 289
  • Мнения: 10 874
Чудя се като не гледам предаването, а спечеля нещо и не знам, дали въобще ще ми се обадят. newsm78
Да, обаждат се. Peace

# 290
  • Мнения: 32 364
Ми да ми се обаждат тогава, кво чакат?  smile3516  Laughing

# 291
  • Мнения: 642
Според мен се обаждат и за утешителните награди от по 100 лв, които теглят всеки ден, те и на сайта публикуват спечелилия, ама мен не ми се занимава да гледам, не че имам и чак толкова много билети.

Мен пък ми е интересно друго, всеки ден публикуват и някой, който е спечелил 100 лв за най-много регистрирани билети за деня, и там има хора с по 1500, 2000 билета, регистрирани в рамките на един ден, примерно често има някой на 18 - 20 години от малко градче в провинцията с регистрирани 1000 - 2000 непечеливши билета само за един ден. Хиляда билета са минимум 2000 лв, ако е купувал от най-евтините, ама нали има и по три и пет, че и десет лв, и тук не включваме тези, които печелят жребий за тв предаване, които на практика нищо не печелят, а голям брой от купените билети сигурно са били такива.

Направо не мога да си представя откъде някой 18-годишен има толкова пари да изхарчи само за един ден, умът ми не го побира и то най-вероятно изхарчени кажи-речи за нищо.

# 292
  • Мнения: 5 060
Има и такива, които теглят заеми за подобни неща.

# 293
  • Мнения: 32 364
Това вече е пълна лудост  ooooh!

# 294
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Или оък работят на лафка и събират билетчетата.... Laughing

# 295
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 587
Моля за вашето мнение - колко печели този билет
Скрит текст:

От същия билет спечелих 12+ 8 лева.

# 296
  • Мнения: 3 958
Аз също смятам, че хора, които работят на Лафка или други обекти, където се продават билети, събират 2-3 дни билети и накрая ги регистрират, за да спечелят 100 лева  Peace

# 297
  • Мнения: 6 417
Печалбата от 100 лв. е за най-много регистрирани, а не купени билети в един ден. Може да са събрали цял кашон и да са ги регистрирали наведнъж.

# 298
  • here and now
  • Мнения: 4 337
Аз също смятам, че хора, които работят на Лафка или други обекти, където се продават билети, събират 2-3 дни билети и накрая ги регистрират, за да спечелят 100 лева  Peace

+1 Моя позната работи на такова място, има купища билети.

# 299
  • Мнения: 642
Печалбата от 100 лв. е за най-много регистрирани, а не купени билети в един ден. Може да са събрали цял кашон и да са ги регистрирали наведнъж.

Сигурно е така, ама и цяла година да са ги събирали, 1500 - 2000 билета са 3-4 хиляди лева, звучи ми безумно такава сума да изхарча за това. Във фейсбук страницата на лотарията някои бяха коментирали, че купували по 200-300 билета на седмица.

Общи условия

Активация на акаунт