За лотариите и печалбите

  • 206 488
  • 1 431
  •   1
Отговори
# 930
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Има брат, с който са близки.

# 931
  • Мнения: 3 495
Видях вчера новия тото милионер и ми стана мъчно. Човекът е на 60 години, без жена и деца, както се казва - няма с кого да отиде да си изхарчи парите или кой да му ги наследи.
Със сигурност изведнъж ще се сдобие с цял куп близки приятели и братовчеди до девето коляно.

# 932
  • Мнения: 19 018
За първи път от месеци пуснах сутрешния блок и веднага изскочи новината за новия милионер и го спрях...


Според мен големите Джакпот-и са по-скоро бреме, виж 200-300 бона са ок, да си купиш или постегнеш жилище и да имаш малко пари за черни дни

Мисля, че малко хора биха се адаптирали успешно към огромна сума пари....

# 933
  • Мнения: 2 721
И повечето отти най големите суми ги печелят възрастни хора. Струва ми се нагласена работата с тези 12 милиона. Как пък точно след изборите се спечелиха, че и ги изтегли Йордан Йовчев?! Tired

# 934
  • Мнения: X
И повечето отти най големите суми ги печелят възрастни хора. Струва ми се нагласена работата с тези 12 милиона. Как пък точно след изборите се спечелиха, че и ги изтегли Йордан Йовчев?! Tired
На мен също всичко ми е много нагласено, ама нейсе. Със здраве да си ги харчи човечеца.
Бях писала по-напред в темата за близка на майка ми, която спечели над милион от тотото. Познатите й разбраха след няколко години, когато вече парите бяха поусвоени от нея и децата й. Живеят нормално и разумно, интелигентни хора са. Беше се присмивала на синовете си, че са си купили някакви по-гъзарски коли и до там. Та не винаги милионите са бреме, на тях много добре им дойдоха  Sunglasses .

# 935
  • Мнения: 2 721
Да, тя поне е имала с кой да ги подели, защото на младите хора наистина в днешно време им трябват пари а и на по-възрастните за да си изживеят достойно и спокойно живота.
Ама този човек ще е на 81 , когато му изплатят цялата сума..
Ето преди няколко дни на лафката от която си копувам билети са спечелили 200 000лв , от билет Американско бинго, а аз само от тях взимам.. Просто късмет .

# 936
  • Мнения: 19 487
Видях вчера новия тото милионер и ми стана мъчно. Човекът е на 60 години, без жена и деца, както се казва - няма с кого да отиде да си изхарчи парите или кой да му ги наследи. 20 години ще му дават по 500 хил. годишно.
Дано е жив и здрав, да не му се случи нещо  и да си ги получи всичките, че така обстоятелствено разказаха къде работи и с какво се занимава ..
Ама не се притеснявай за него, защо ще ти е мъчно? Той сега ще се сдобие с близки хора и семейство много бързо....Повече се притеснявам за хора на неговата възраст и по-възрастни, които трябва да карат с 200 лв пенсия в най-добрия случай. А това за изплащането 20 години мен би ме притеснило, защото след 20 години я камилара, я камиларят. А и човекът да не е между живите тогава, има наследници, които би могъл да облагодетелства.

# 937
  • Мнения: 5 255
Струва ми се нагласена работата с тези 12 милиона. Как пък точно след изборите се спечелиха, че и ги изтегли Йордан Йовчев?! Tired
Ето преди няколко дни на лафката от която си копувам билети са спечелили 200 000лв, от билет Американско бинго, а аз само от тях взимам.. Просто късмет.
12млн. са нагласени, а 200 000 са късмет, тъй ли?
В тази тема бяха готови да си заложат бъбрека, че ще се спечели Големия Джакпот по Коледа или Нова Година, но никой не го спечели. Сега го спечелиха и се търси връзката​ с минали събития, а то цялата година е опасана с различни събития и винаги може да съвпадне с някое.

# 938
  • Мнения: 54 447
Ей, какво го жалите толкова?
Сега му се е паднало да си поживее, компания все ще намери.
По екскурзии и сам може да ходи. Simple Smile

# 939
  • Мнения: 5 060
Най ми е интересна теорията с изборите и спечелването на милионите.  Crazy

# 940
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Още като даваха, че ще тегли Йовчев казах в нас-че сега ще падне 100% и много се смях на другия ден като разбрах. Това ми е съмнителното.

# 941
  • Мнения: 548
И повечето отти най големите суми ги печелят възрастни хора. Струва ми се нагласена работата с тези 12 милиона. Как пък точно след изборите се спечелиха, че и ги изтегли Йордан Йовчев?! Tired


А видяхте ли ,че и на височина са еднакви? Естетствено, че е нагласено! Как и откъде стана ясно, че за 20 г. ще му ги изплащат? Няма ли право на избор? И кой знае след 20г. ще има ли лотария? Както се казва- Много българска стана тази работа,ама нейсе!Човекът много ясно каза, че не е искал да се показва, но са го изнудили...

# 942
  • Мнения: 2 721
Стана ясно от сутрешния блок по Нова.
Не ми се влиза в спорове за неща които слабо ме вълнуват. Изказвам мнение просто.

# 943
  • Мнения: 3 948
Той сам каза вчера в "Комбина", че ще получава парите 20 години по 500 хил. на година. Каза, че не е искал да се показва, но няма как.

# 944
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Скрит текст:
Никой никъде не те е обидил, напротив, пишейки, че рулетките се манипулират пускаш неверни слухове на наивните хора.

Не само рулетките (пластмасово топче, което не е пластмасово топче  Wink или понякога е пластмасово, но спира да е такова ако залога си заслужава), а и ротативки, карти и каво ли не се манипулира.

Няколко години съм работила в Центъра по метрология.
Скрит текст:
Нямам никакво намерение да се впускам в подробности, след като хората предпочитат да вярват, че бялото е точно такова, каквото го виждат.
О, като вътрешен човек би ли обяснила как точно се манипулира рулетка с магнити. Ок, слагаш някъде под центъра магнит и очакваш да привлече топчето. Ама колелото не е статично..
А още по-любопитно ми е защо единият от двамата български производители няма да дадат за тест изрядна рулетка, а ще ви вкарват в " игрите си". И тъй като говориш  за преди години, тогава производителят беше един. Също така не намирам причина нито словенци, нито австрийци да искат да стандартизират рулетка, която описваш.
И май съм най-любипитна как се сменя топчето на електронната рулетка като на нея има големи залози. Crazy
Не бих. Беше преди 20 години, не помня интересуващите те подробности, а и без това нещата от тогава за еволюирали. Ако нямаше злоупотреби, едва ли щеше да съществува цял отдел за проверки.

Общи условия

Активация на акаунт