Против акне/пъпки по лицето 4

  • 109 980
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 7 020
Marsala_, назад в темата бяхме дискутирали точно този крем и дали може да се направи съпоставка между двете. Според мен двете неща са несъпоставими. Все пак имат състав от съвсем различен вид. При някои може да действа наистина като БП, при някои не.

# 691
  • Мнения: 6 594
Аз съм доволна от кремчето на свр. Но според мен кожата малко или много привиква и след месец, месец и половина вече не действа какво първоначално, поне при мен е така. Не знам дали е логично това, но така съдя по себе си. Мисля да го редувам с нещо друго. Peace

# 692
  • Варна
  • Мнения: 249
Някой може ли да препоръча добър коректор за пъпки? Като ми излязат пъпки процедурата е много дълга докато минат. После остават едни петна от тях, докато се заличат и пак излизат нови и така до безкрай

# 693
  • Мнения: 13 651
Някой може ли да препоръча добър коректор за пъпки? Като ми излязат пъпки процедурата е много дълга докато минат. После остават едни петна от тях, докато се заличат и пак излизат нови и така до безкрай
Ползвала ли си Цинкова паста?

Последна редакция: ср, 18 май 2016, 18:35 от Пролетен ветрец

# 694
  • Мнения: 128
Здравейте, красоти! Simple Smile Отдавна искам да се включа в темата, но все не намирам време. С комбинирана кожа съм, която лятото става по-скоро мазна. Но е доста чувствителна. В момента съм на 27 и още, и още продължават да ми излизат пъпки. От 5-ти клас (не преувеличавам) започнах да ходя на почистване на лице. Пробвала съм доста серии и продукти за проблемна кожа, главно медицинска козметика като Авен, Биодерма, Галеник, СВР, Ла рош, Юриаж/Уриаж (така и не разбрах как се произнася). Виждала съм временен ефект, но не и постоянен. Повечето гелове, предназначени за комбинирана кожа дори ми изсушават кожата и трудно намирам подходящ, но да не се задълбочавам.
Продуктите, от които съм доволна и използвам в момента са измиващият CeraVe Foaming Facial Cleanser и хидратиращият CeraVe Moisturizing Lotion. Ползвам ги от месец и половина. Лицето ми не се изсушава. Кожата ми е хидратирана. Има какво още да се желае, защото странно преди ми бяха проблемна част най-вече бузите, а сега челюстта (нямам идея на какво се дължи), но съм доволна. Надявам се да съм ви била полезна.  bouquet Hug

# 695
  • Варна
  • Мнения: 249
Някой може ли да препоръча добър коректор за пъпки? Като ми излязат пъпки процедурата е много дълга докато минат. После остават едни петна от тях, докато се заличат и пак излизат нови и така до безкрай
Ползвала ли си Цонкова паста?
Не, не съм. В аптеката се приготвя или се купува готова?

# 696
  • Мнения: 13 651
Някой може ли да препоръча добър коректор за пъпки? Като ми излязат пъпки процедурата е много дълга докато минат. После остават едни петна от тях, докато се заличат и пак излизат нови и така до безкрай
Ползвала ли си Цонкова паста?
Не, не съм. В аптеката се приготвя или се купува готова?
Има я в аптеките.

# 697
  • Мнения: 744
Някой може ли да препоръча добър коректор за пъпки? Като ми излязат пъпки процедурата е много дълга докато минат. После остават едни петна от тях, докато се заличат и пак излизат нови и така до безкрай
Ползвала ли си Цонкова паста?
Какво представлява тази паста? И колко струва? Досега не бях чувала за нея.

# 698
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Да не е цИнкова паста?

# 699
  • Мнения: 13 651

Да, връщам се да поправя. Цинкова паста е .

# 700
  • Варна
  • Мнения: 249
Една приятелка ми препоръча Анти акне коректор Глори. Някой да го е ползвал?

# 701
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Цинкова паста има в аптеките, аз съм ползвала, но нямаше голям ефект. Действа като изсушава пъпките по бързо, нанася се само на засегнатия участък.

# 702
  • Мнения: 21 317
Аз да чукна на дърво ,не знам дали от Ла рош или спирта с  хлормитроцина ,но вече не излизат подкожни пъпки цял месец.
За днес имам час при козметичка ,която е и медицинско лице за почистване на лицето.

# 703
  • Мнения: 18 588
Аз да чукна на дърво ,не знам дали от Ла рош или спирта с  хлормитроцина ,но вече не излизат подкожни пъпки цял месец.
За днес имам час при козметичка ,която е и медицинско лице за почистване на лицето.


кремчето ли? комбинираш го с хлорнитромицин и спирт ли? не се бях сетила, може да се окаже добра комбинация
аз съм много доволна от ла рош крема,вече три опаковки изхабих Simple Smile

# 704
  • Мнения: 21 317
И аз много бързо го хабя Ла рош-а ,може би ,защото мажа по два пъти на ден.
Ами не знам спирта с хапчетата го ползвам през ден някъде за да не изсушава много кожата.

Ла рош трябва да купувам пак скоро  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт