Против акне/пъпки по лицето 4

  • 109 944
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Кой е този крем на Ла рош, че хормоните още бушуват?
Лисоооо, кажи нещо повече за спирта и хапчетата? Натриваш хапчетата вътре ли? Как го смесваш?

Привет.  bouquet
Връщам се да чета.

# 706
  • Мнения: 21 295
Ивекс душко ,
хапчетата са в капсулки отваряш и изсипваш в най-слабия разтвор на салицилов спирт.
Аз сложих само 5 броя.
Ето тези :


Хлорнитромицин и мажа само по засегнатите места.
А кремчето е ето това :

Него го взимам в комплект с измивния гел от същата серия.  Hug

# 707
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Мерси.
Къде тук да намеря хлорнитромицин? Ще разпитам аз де.
Най-слабия разтвор - демек 1 % нали?
Ще пробвам и кремчето.

# 708
  • Мнения: 21 295
Ив,аз тоя разтвор със спирта го правя заради едни подкожни пъпки,които ми излизаха след МЦ.
Ако нямаш сериозен проблем ,по-добре не го взимай.

А за кремчето можеш да си вземеш мостра първо за да видиш дали ще ти допадне  Hug

# 709
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Точно това ще направя с кремчето.
И на мен ми излизат подкожни пъпки.  ooooh!
И направо ми писна, най-вече на брадичката и не мога да ги понасям.

# 710
  • Мнения: 21 295
Точно това ще направя с кремчето.
И на мен ми излизат подкожни пъпки.  ooooh!
И направо ми писна, най-вече на брадичката и не мога да ги понасям.
И при мен точно на брадичката и все на едно и също място ,направо е голяма борба с тях ,тъкмо мине и хоп нова ,спирта помогна ,но днес ще попитам козметичката за други алтернативи.

# 711
  • Мнения: 18 585
Цитат
И при мен точно на брадичката и все на едно и също място ,направо е голяма борба с тях ,тъкмо мине и хоп нова ,спирта помогна ,но днес ще попитам козметичката за други алтернативи.

Кажи, като ти даде съвет козметичката. И при мен е така, на едно и също място,ужас.

# 712
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
И при мен така.
Тук-таме и на челото избиват, но брадичката ми е проблемна зона.

# 713
  • Мнения: 21 295
Цитат
И при мен точно на брадичката и все на едно и също място ,направо е голяма борба с тях ,тъкмо мине и хоп нова ,спирта помогна ,но днес ще попитам козметичката за други алтернативи.

Кажи, като ти даде съвет козметичката. И при мен е така, на едно и също място,ужас.
Силно се надявам да каже нещо полезно,тя е и мед.лице  Peace
Ще споделя.

Ив  bouquet

# 714
  • Мнения: 21 295
Много съм доволна от процедурата,направи ми и пилинг накрая и намаза с крем и никакво миене на лицето до утре.За подкожните пъпки каза ,че няма лек ,но най-вероятно са вследствие на подкожните косъмчета,които при скубане с пинцета ставали повече - показа ми такъв.Мисля редовно да я посещавам.

# 715
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Възможно е, но където имам пъпки не си махам косъмчета.  Rolling Eyes
Ако ме питаш мен, която и хал хабер си няма от това е от самата кожа. Peace

# 716
  • Мнения: 21 295
Възможно е, но където имам пъпки не си махам косъмчета.  Rolling Eyes
Ако ме питаш мен, която и хал хабер си няма от това е от самата кожа. Peace
Знам ли иначе много добре почисти лицето.

# 717
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Това е важното, ти да си удовлетворена.
Аз нищо не казвам Лисо, стана ми странно как на брадичката ми излизат пъпки, пък можело да е от скубането като не се скубя там. Това казвам - до кожа си е. Имам познати, които не полагат абсолютно никакви грижи, а ела и виж каква кожа имат: гладка, блестяща и без пъпки, а аз.  ooooh!

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 6 996
Моите подкожни пъпки навремето излизаха предимно по брадичката и по-специално отстрани, т.е. под ъглите на устата. Според мен това беше от някакъв проблем с потните и мастните жлези. Защото се появяваха предимно в края на пролетта, когато изведнъж настъпваше затопляне.

# 719
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
При мен са постоянно и най-вече преди цикъл.
Няма отърване къде ли не съм ходила с какво ли не съм се мазала, отшумява за месец-два и отначало.

Общи условия

Активация на акаунт