Ясновидци/врачки - тема 29

  • 154 570
  • 786
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21
Накрай ще стигна до извода, че е най-добре човек да разчита на Бог и на себе си. Никой, който ме чисти до сега не ми помогна особено, сякаш по-зле ставаха нещата. Най-добре се чувствах след като ходих в руската църква в София и ззаложих на полезната храна. Поздрави! Hug

# 676
  • Мнения: 60
Хора искам да ви предупедя нещо, има една Мариела гледа по скайп. Не и се връзвайте въобще. Гадна измамница е само ще иска да ви вземе парите. Явно като и кажеш данните и гледа из нета като фейсбуук или нещо такова ,намира някаква информация за теб и после така те завърта че не е истина.Внимавайте много. От Монтана е и е с фалшиви данни.

# 677
  • Мнения: 21
От всички безплатни имейл врачки от Маг Жужи съм най-доволен.

# 678
  • Мнения: 360
Позна ли ти бъдещето? Дай инфо за нея Simple Smile

# 679
  • Мнения: 21
Не мога да променя предното си мнение. Blush
Добре е човек да не разчита само на форума при търсене на врачки. Особено пък ако ви пратят ЛС с гореща препоръка. Laughing Пълно е с обяви по сайтовете, но трябва човек да знае тези сайтове. Аз сега се сещам за поне три сайта които позволяват обяви от ясновидци. Тук през ден някой пита "Знаете ли някой от град X?", а хубавото на тези сайтове е, че веднага виждаш града който ти трябва. Ще пусна директен линк с обявите за град Добрич, понеже някой по-назад питаше: http://www.obqvi.bg/obiavi/subcat/626/grad/269/%D0%BE%D0%B1%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%87/

Ето още един сайт с цяла категория посветена на хороскопи и ясновидци: https://zor.bg/uslugi/obqvi/ Преди и в OLX имаше обяви за ясновидство (от там намерих първата ясновидка при която отидох), но премахнаха тази категория. Laughing

Не познавам никой от тях и не гарантирам тяхната коректност, ясно е че свестните ще са малко, всеки си преценява. Peace Но като гледам има доста имена, които тук не са спрягани, та е хубаво да се знаят тези сайтове, може пък сред плявата да изкочи някоя точна. Тези от списъка тук сякаш вече се изчерпиха - мое мнение и предимно се въртят едни и същи имена - Цеца, Пепа, Сирма, Емилия, Светлана. Мелиса и Марамбо при кой ли не бяха от тези спряганите в темата и нищо освен преливане от пусто в празно, разбити надежди и олекнал джоб. Аз все пак смятам да оставя ясновидките и да търся рейки.Там е не по-леко да се намери свестен човек, стана много доходоносно. Laughing

# 680
  • Мнения: 374
Ивелина вече гледа по скайп, видях на сайта и.Някой прбвал ли е?

# 681
  • Мнения: 21
Моля ви, мнения за Калоян Дончев ?!?!
Здравейте, ако може и аз ще помоля за мнение за него. Знам, че се занимава с изчистване на магии. Някой от вас свързвал ли се е с него и има ли доволни? Rolling Eyes

# 682
  • Мнения: 53
Моля ви, мнения за Калоян Дончев ?!?!
Здравейте, ако може и аз ще помоля за мнение за него. Знам, че се занимава с изчистване на магии. Някой от вас свързвал ли се е с него и има ли доволни? Rolling Eyes
Не се хаби с него.

# 683
  • Мнения: 21
Какво имаш предвид? Аз дори съм почти убеден, че знам кой е поръчал магията, но от пророчиците при които бях до сега никоя не успя да хване проблема. Затова си търся директно човек за разваляне, да не ми губят времето с приказки за неща, които и да са ми писани по рождение няма как да се случат и не се случват именно заради това отрицателно влияние. Всички досега ми искат от 100 лева нагоре за разваляне, та поне да знам като ще давам толкова много пари накуп да е за нещо, което наистина действа. Simple Smile Изчистването на Емилия от Пиротска мина и замина и нищо не ми се подобри. Добре бях само в деня след разговора с нея, но това си беше чисто внушение. Изчистването на Боряна Ангелова от жк Изток само влоши нещата още повече.

Последна редакция: ср, 10 фев 2016, 23:01 от Lancelot2013

# 684
  • Мнения: X
Моля ви, мнения за Калоян Дончев ?!?!
Здравейте, ако може и аз ще помоля за мнение за него. Знам, че се занимава с изчистване на магии. Някой от вас свързвал ли се е с него и има ли доволни? Rolling Eyes
Не се хаби с него.

Категорично НЕ!!! Този човек е психично болен, представяше се за екзорсист преди, не знам от кога е започнал да "разваля" магии. Освен това сам си признава, че е зависим от наркотици, алкохол и т.н. Ето една тема в тийн форума, пусната от самия него:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/576334-%D0%94%D0 … D0%B8%D0%BB%D0%B8

Цитат
бях примамен в секта с много известни личности като Митьо Пищова , принц Папа Жан и тн.   

 Като млад заради митьо пищова имах сблъсък с нечисти сили и до ден днешен се боря с тях и помагам на млади хора, които биват лесно манипулирани.
Скрит текст:
Цитат
папа Жан а аз го правих с Митьо Пищова. Аз ви казах че тия са изверги! **** те на свещи и пентаграми в името на Луцифер няма такива изроди! ! !


Мен лично доста ме плаши тази личност  Shocked Shocked

# 685
  • Мнения: 34
А щом е писал в тийн проблем отпада, това за мен е голям минус. И като прочетох какви ги е редил. Добре, че в интернет има безплатни ясновидци на английски. Но те анализират, но не развалят. Само се чудя защо всеки разваляч, който ми хвалят тук на лични иска минимум 100 лева?
Ако някой наистина има дарбата да премахва магии и с 10 лева за разваляне на магия ще натрупа състояние, защото качествата му ще го прочуят сред хората, името му ще се разнесе. Мистерията искат от 150 нагоре, че аз ако ги дам това означава гладен да седя. Не мисля, че гладът ще ми помогне. Wink Впрочем те казаха, че чистенето на Емилия нищо не е направило, а дори е влошило нещата. Та може и да ги бива в чистенето от магии, но тарифата им е скандална.

В тази връзка чистенето на Емилия може да не ми подейства никак (може още да е рано, направи го в края на декември м.г.), но поне нямаше твърда тарифа, каза "колкото оставиш". Съжалявам, но днес ми излязоха непредвидени разходи - 400 лева, сюрпризираха ме по пощата. Това са страшно много пари за един човек и съответно не мога да си позволя разваляне за повече от 50 лева. Rolling Eyes
Сър Ланселот Simple Smile!...Струва ми се че имаш психологически проблем, пич...Теб кой ти е казал/внушил първо че имаш магия..Когато си ходил казали ли са ти нещо конкретно за т.н.магия - лице, ритуал, защо без да им подаваш предварителна инфо, което да намериш за меродавно доказателство...или няма къде да си дянем парите - та по магове!...Магията е изключително средство за извличане на пари от лековерни и наивни хора по правило...И дори някой и да ''има магия'' то съответния -маг, врачка и т.н.. няма да ти иска такива суми....нещо повече, че магия не се ''развалява'' а се наслагва нова (ако въобще може се говори за такова нещо- в повечето случаи - нищо) и човек се забърква още повече на принципа на самовнушение...
А от тук не изключвам възможността да си пишат от някои от самите ''магове'' и техни познати /приятели със цел все пак да се котират Simple Smile..За последното съм убеден!...Съвета към теб е потърси психолог или психиатър повече ще имаш полза или поне няма да ти навредят...И аз бях подпомогнал бюджета   на две такива лица преди време Simple Smile(врачка и врач)....и не искам и да се сещам...Абсолютно убеден съм, че стоят ли солидни тарифи насреща си е чист бизнес и печалбарство - полза никаква!

# 686
  • Мнения: 21
Скрит текст:
Не е психологически определено. Какъвто ти е харатера първите 7 години такъв ти остава, от там и приказката колко са важни. Човек се променя с времето, но не чак токова че да си смени личността. Всяка една такава коренна промяна е привнесена. Не може за няколко месеца изведнъж да се промениш напълно. Освен това начинът по който се отнасят околните с мен е показателен.
Изводът е не вярвайте на лс. Тук са много по-честни мненията, а и по-опитните веднага разконспирират опита за реклама. Peace

# 687
  • Мнения: 200
Скрит текст:
Не е психологически определено. Какъвто ти е харатера първите 7 години такъв ти остава, от там и приказката колко са важни. Човек се променя с времето, но не чак токова че да си смени личността. Всяка една такава коренна промяна е привнесена. Не може за няколко месеца изведнъж да се промениш напълно. Освен това начинът по който се отнасят околните с мен е показателен.
Изводът е не вярвайте на лс. Тук са много по-честни мненията, а и по-опитните веднага разконспирират опита за реклама. Peace

Много отдавна тук има сериозна сергия.Бъди смислен, въпреки трудностите.Не се хващай на въдиците им.Безогледни и  без какъвто и да е лимит и човечност са и можеш   да затънеш много дълбоко -  и финансово, и емоционално.
И понеже става дума за ултра доходоносния сектор на невидимата, но силно рекламирана магия и супер любимите им,  прескъпи  " чистене", /"доизчистване" ,"разваляне" ,"защита", "отключване на късмета", особено внимавай с ходжите.Там е дъното.Макар че и всяка втора врачка  се вихри в тез сектори.

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 01:43 от ryannn

# 688
  • Мнения: 21
Беше ми смешно как нищо не хващат. Аз очаквах ясни неща като "имаш недостиг на серотонин, спортувай повече и пий жълт кантарион" например (не, че спортът има изобщо някакъв ефект при мен, но пак е нещо). Нали ако проблемът е в мен това трябваше да видят, а те нищо. Та дори "направена ти е магия" пак е нещо, поне конкретизира евентуален източник на проблема. Те ми говорят все прекрасни неща, които просто няма как да се случат като съм в това никакво състояние. Последната смехория беше че ще срещна момиче и ще има писмена кореспонденция при условие, че не влизам в сайтове за запознанства и във ФБ общувам само с познати, всички дами от които са вече обвързани. Laughing Друг виц е това че всичко в работата ми щяло да върви, а ме съкратиха.

В колко църкви ходих да се моля и нищо, дори ме миропомазаха. Ефект - нула! Помагат ми молитвите, но само за дребни неща и моментни здравни кризи (всеки ден ме наболява нещо ту тук ту там и никой лекар не намира причините), не и за основното чувство на празнота.

И стига с тия психолози, и те същите измамници като врачките
Скрит текст:
- 50 лева на сеанс за неща които приятелите ти ги правят безплатно. Нали знаете как на запад им обират парите и изобщо не им помагат. При много от хората депресията е причинена от физически причини, иначе нямаше да стана абсолютно същия като преди и да живея в еуфория когато съчетах жълт кантарион с деанксит. Само тази комбинация успя да премахне лошото настроение, БЕЗ да правя каквито и да е промени в живота си изведнъж спрях да привличам откровено гадно отношение от околните. Определено когато си вън от депресия ти се отварят чакрите и околните чувстват че си различен. Но понеже не искам да пия химия и получавам странични ефети ще пробвам с ЕКТ. Peace
Химията и Биологията играят много по-важни роли в живота ни от Психологията и дори любовта е биохимичен процес, защото на горната комбинация се влюбих истински в живота. Сега и да искам не мога да се влюбя, просто такива дълбоки позитивни чувства като любов, безкрайна радост и еуфория не мога да изпитам за мое огромно съжаление. Надявам се един ден да измислят лек който няма странични ефекти. И още нещо - тъй наречените позитивни утвърждавания имаха невероятен ефект когато бях на кантариона и деанксита, сега без тях колкото и да се напъвам и да визуализирам и да мисля хубави неща, ами просто няма го чувството, мисля за хубави неща и дори това ме разревава. Мда, биохимия. Не мога да се боря срещу природата и това че не произвеждам хормона на щастието в нормални количества.
Това в мистичните среди се нарича автомагия. Но когато е физическа причината никакви позитивни мисли, рейкита и простотиики няма да помогнат както и стана. Само в Тибет не съм ходил. Дори спортът и добрата храна не ми помагат.

Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 02:02 от Lancelot2013

# 689
  • Мнения: 34
Хора искам да ви предупедя нещо, има една Мариела гледа по скайп. Не и се връзвайте въобще. Гадна измамница е само ще иска да ви вземе парите. Явно като и кажеш данните и гледа из нета като фейсбуук или нещо такова ,намира някаква информация за теб и после така те завърта че не е истина.Внимавайте много. От Монтана е и е с фалшиви данни.
ха сега де..за мен тя пък е един изключително читав познавач на бъдещето..миналата година единственно тя каза че ще се съберем с моя човек/както и стана/..всички други дружно грачеха раздяла..и снимки не ми е искала..изчисти си пощата Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт