За колко време се прибира корема?

  • 3 422
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 654
При мен се прибра още в болницата. Беше ми странно как на други майки им стои голям все едно не са родили #CrazyДори си мислех, че нещо при мен не е наред. А дъщеря ми се роди 3700...Мисля, че е индивидуално и зависи от кожата и мускулатурата

# 31
  • Мнения: 2 471
На втория месец след като ме оперираха, корема ми се прибра. Принципно е индивидуално. Не знам как очакваш корема да ти расте 9м. и 3-5 дена след раждането да го няма. Трябва малко време. Все пак там е имало човече и е тежало 3-3500кг, пък и околоплодни води и матката трябва да се прибере ......
Не става с магическа пръчка, но трябва малко време

# 32
  • Мнения: 6 164
Благодаря за мненията! В повечето пише "зависи от структурата". Какво означава това? Аз съм с фини кости и поднормено тегло, но в никакъв случай не съм кльощава. Плочки никога не съм имала, но съм стегната и нищо не ми виси. Допреди 2 месеца имах много тънка талия, но вече се е поизгубила. А кожата ми май не е много еластична - стои опъната, но е предразположена към стрии.  Като гледам на майка ми корема - не е много приятна гледка. Но, от друга страна, по структура повече приличам на баща ми, а той не е раждал. Ох, обърках се!

Ами точно това значи - да ти е еластична кожата и да имаш здрава мускулатура. Макар че първото е най-важно, защото дори да си с плочки, ако не се свие самата кожа тя ще виси като тениска върху плочките.
Това е грубо казано, разбира се, няма да стане така! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 3 537
За 7-8 месеца се прибра

# 34
  • Мнения: 1 107
Моят се прибра за 10 дни и мисля, че се дължеше на кърменето (като изключим структурата  Wink). Усещах свиването на матката на всяко кърмене, придърпваше ме, чак ме болеше  Shocked
Все още кърмя и продължавам да слабея, скоро ще ме духне вятърът  Confused

# 35
  • Мнения: 160
при мен неуспя да се прибере,понеже почна да расте наново smile3521

# 36
  • Мнения: 577
при мен се прибра напълно

# 37
  • Мнения: 730
Като отидох на 7-я ден да ми махат конците,докторката се чудеше дали съм била бременна,нямах грам корем,но ханша и натрупването около него ги свалих след 6 месеца.

# 38
  • Мнения: 1 382
Моя мисля,че се е прибрал ,но от ядене взе да расте нещо  Crazy

# 39
  • Мнения: 70
Коремът се прибира бързо, ама после сланинките си остават и трябва упорито да се работи върху тях...

# 40
  • София
  • Мнения: 3 787
Моят се прибира още.Докато стане като преди още много коремни преси трябва да направя.Но ще се прибере,де,стига да искаш и да положиш малко усилия WinkПък ако си от щастливките може да не ти се налага и нищо да правиш Grinning

# 41
  • Мнения: 8 769
А кожата ми май не е много еластична - стои опъната, но е предразположена към стрии.  Като гледам на майка ми корема - не е много приятна гледка. Но, от друга страна, по структура повече приличам на баща ми, а той не е раждал. Ох, обърках се!
Не е 100% сигурно,че си наследила кожата на майка си. На моята майка кожата също не е еластична-при три деца, смятай за какви ужасни стрии става въпрос. Аз се опасявах, че ще ми се случи същото, но не бе така-след две бременности нямам никакви стрии.
За коремчето-също не зависи особено от това сега колко си слаба/дебела. Ако ти се отпуснат мускулите много-с малко повече коремни преси и упоритост ще стане такова, каквото трябва!

# 42
  • Мнения: 1 370
19 месеца минаха от раждането и май още толкова трябва да си почакам, за да ми спадне напълно корема. Но и аз не полагам никакви усилия #Crazy

# 43
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ще те обезкуража - моят корем така и не се прибра - 4-ти постоянен Joy...но за това май аз съм си виновна newsm78....

# 44
  • Мнения: 154
Родих преди ЦЕЛИ 5 месеца и докато не почнах един глад-само плодове и солети, не видях промяня. Вече имам почти плосък корем, но трябвя и много коремни преси, но много ме мързи Embarassed гледам да не се тъпча като ям, или поне отскоро гледам да не го правя, имам да свалям още около2-3 килиграма, но ми е трудно.Притеснявам се, че живот и здраве ако имам второ дете проблема ми ще бъде много голям и ще си остана "бременна"цял живот Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт