За колко време се прибира корема?

  • 3 424
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
    Ами моят се прибра за около 2 седмици, но аз като родих бях с 1 кг. по-тежка, отколкото преди да забременея. После кърмех и така отслабнах, че коремът ми дори хлътна на обратно и ребрата ми стърчаха  Embarassed!
   П.С. Раждах нормално! Мисля че това също има значение за по - бързото прибиране на корема!

# 61
  • София
  • Мнения: 290
Моят се прибра почти напълно за около 20 дни въпреки че бях качила 20 кг. Но аз преди да забременея имах много стегнат корем, мисля че това е от значение.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами,моя корем се прибра напълно чак на 10-я месец след раждането.До 4 месец след раждането някъде си имах коремче като на бременна в 3-4 месец.Сега вече е напълно плосък.Но естествено трябва да се хапва разумно и да се правят много коремни преси Peace

# 63
  • Мнения: 748
моя още не се е прибрал  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 255
Наистина зависи май от 100 неща  Thinking
След 1-вата бременност си излязах още от родилното без грам корем и с 1 кг по-малко от преди да забременея, ама бях качила само 9 килца  Joy
Сега - не е точно така,  с повечко ЕГН, качих 16 кг Wink, свалях ги доста постепенно, последните 2 свалих сега като тръгна малкия на ясла  #Crazy и съответно чак сега мога да кажа, че корема ми е равен  hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 4 423
Първия път ми се прибра напълно още в болницата, сега се надявам пак да е така! Praynig

# 66
  • Мнения: 3 042
След като родих щерката не помня, кога ми се е прибрал коремът, но след като родих малкият имам по- ясен спомен. Миналото лято, когато малкият беше на 10 м все още си имах коремче. Наскоро майка ми гледаше една снимка от миналото лято, на която го има и малкият (но малко по-отдалече) и ме попита "кое е това бебе?" и като и отговорих "Злати", тя каза "Ама ти не си ли бременна тука?" Joy Joy Joy Joy Joy Сега вече от доста отдавна няма и помен от коремчето ми. И килограмите са ми същите от преди да забременея. Бях качила около 20 кг.

# 67
Нека и аз да се похваля,ве4е нямам корем4е...Бях се от4аяла малко но за близо три месеца ми се махна.Глад му е майката...Понеже не кърмя мога да си го позволя...Сега трябва малко да се стегна,но и това ще стане(още не ми е добре раната от секциото и не правя упражнения).И искам да кажа за стриите мазах се с Бебешкото олио на Джонсан и нямам никакви стрии.(Това е съвет към бъдещите мами които нямат много пари4ки за скъпи препарати)даже са ми казвали 4е това олио махало постепенно и стрии които ве4е са станали... Laughing

# 68
  • Мнения: 419
Строго индивидуално е. На някои късметлийки се прибира веднага. Аз още си го отглеждам  Mr. Green.
Зависи от структурата на тялото, от кг, които си качила през бременността.
Peace

# 69
  • Мнения: 7 186
В болницата се прибра, след някой друг месец и кожата се стегна и си възвърна първоначалния вид. Но колкото и мнения да получиш всико е индивидуално. Зависи от типа кожа и структурата на тялото, ако си спортувала това също ще окаже благоприятно влияние.

# 70
  • Мнения: 733
Най-вече всичко зависи от твоята си физика. Може на 2 ден да не ти личи, а може и една година да го сваляш. Все пак си мисля, че като видиш бебчо няма да мислиш толкова много дали за 1 или за 6 месеца ще ти се прибере корема  Wink

# 71
  • Мнения: 177
Има значение и годинките колко са. Не е същото дали си на 20 или на 35. Килограмите които си качила през бременността, структурата, метаболизма, движението, абе много фактори има. А и хормоните не са за пренебрегване. Някъде бях чела, че 9 месеца бременееш, толкова са нужни после на организма да се възстанови, най-вече хормонално. При мен така имаше най-голямо "прибиране" на телесата около 7 месец, при все, че не бях свалила нито грам се бях "посвила", е естествено и коремните преси не са за пренебрегване.   Naughty
Успешно бременеене и споко ще се стегнеш пак, не го мисли.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт