Ето изненадата голяма-наш'та Лили е вече мама!Бъдещи мами над 35

  • 25 650
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 703
Звездичката,  сега само прави жена си на луда. Има изпълнения, но не са ми в къщата Simple Smile миналата неделя се заяде с мен на тема как се казва точно Лили, предвид че от край време го спрягаме това, че е ЛилиЯ! Не било лилиЯ, било само Лили на името на жената на брат му Лиляна  ooooh! Ааааааа

А мене Лили ме  ядосва, не иска да спи, хванала един телефон и цока и ми изцока цокалото и се върти и дърпа и като я махна от гърда започва да се дере . става. Отива отатъка и досажда на мъжете.  брат й пък нещо хремяса. ..и се опитваше да спи... мМ ми крещи, мен корема ме боли, Лили се дере ...идилийка

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Шери,прекрасна нова тема  bouquet
Лили,желая ви много здраве,щастие и късмет и нека малката Ясмина изпълни дните ви с много емоции!

# 17
  • Мнения: 13 941
Да са винаги здрави и лъчезарни двеге ни момичета Лили и Ясмина  Hug

# 18
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Звездичка ще дам кръв другата седмица за бхс и всички други неща, ще ми назначат ехографско за уврежданя в началото на ноември, но тогава нямя да виждам акушерката.
Най много наблегнаха на движението колко е важно през цялата бременост, но до не карам ски  Wink  и да се храня редовно Simple Smile , а и вода да се консумира по много.
Тук нали всичко е пожелателно и само питат това искати ли, онова искате ли Simple Smile

# 19
  • Мнения: 8 529
Нашия конкурс
Шери, благодаря ти за прекрасната тема  Hug
На бебе Ясмина, пожелавам да има пълен с любов и здраве живот!
Ели ми липсва Sad Коте, тя писа ли ти?
Така, не мога да цитирам точно поста на Шерифчето, но поне отваря правилната страница. Утре на компютъра може и да измисля нещо по въпроса.

# 20
  • Мнения: 481
2в1, добре съм Hug Истината е, че не смогвам да ви чета и пиша Blush , ще наваксам, разбира се Wink

# 21
  • Мнения: 2 603
Магнетче, купона при вас е нескончаем, също като при нас  Crazy
Скрит текст:
Тя, Дарето знае, гората ми е съвсем наблизо, иде ми да я хвана на моменти. Whistling За един телефон играчка, супер китайска, ама доста сполучлива, с български песнички, че и приказки май има, днес и двамата се бориха, кой да си играе. Че и имитира тъчскрийн, абе постарали са се китайчета. Та бях рефер, отчитах времето на единия и другия, в което да си играят. 
Уанче, на местните кандидат мами сигурно не им прави впечатление, между другото едно време бабите ни да не би да са ходили толкова често... Вероятно и хубаво си правят.

# 22
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Така е Звездичке, младите мами минават само с един ултразвук в 20 седмица и това е.

# 23
  • Мнения: 2 472
Чудесна е новата тема, посветена на бебе Ясмина! bouquet Много нежна и красива! bouquet
Уанче, всичко ще е наред! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 10 703
Звездички- имаме и тоя телефон,  зелен е нашия, много е як.

# 25
  • Мнения: 5 037
Добро утро и честит петък.

Слагам кафе с пожелание за хубав и слънчев ден.

П.П.Звездичке,щом заключат темата ,не може да копираш пост.Излизат само надписи,без цвят и картинки.
Днес като имам малко време,ще го направя пак.

# 26
  • Мнения: 683
Добро утро! Шери,благодаря за кафенцето.Спорен и усмихнат петък на всички.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Еее,добро утро от мрачен и дъждовен Пловдив! Peace

Шери,страхотна тема,ама и Ава била скрит талант  Thinking Или просто аз съм го пропуснала... bouquet
Мерси и за кафето,връща ме лекинко в лятото...то нали угодия все няма. Laughing

Да ви почерпя за РД на моята мамичка ...тематична торта Wink
Скрит текст:
и бонбони...
Скрит текст:

Приятен петък! Peace

п.п. и на мен ми стана интересно какви са тия телефони Thinking Споделете,де... Wink

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 08:24 от mystic woman

# 28
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата  bouquet Да е жива и здрава, много усмихната бебе Ясмина на мама Лили

2в1, а в 11-13 свдмица не е ли за всички УЗ? Не знам какви са хортензиите...но са големи корени, или какво питаш точно?  Embarassed различни сортове ли са?

Какъв е тия бебешки телефон?

Мистик, да ти е жива и здрава  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 368
Пак много сте писали Rolling Eyes
Шери, благодаря за прекрасната тема. bouquet
Прекрасната Ясмина да расте много здрава и щастлива, много радост на мама и тати да носи Hug.
Лили, дано оправите кръвното, с яйчниците всичко да е наред, а за кърменето – каквото – такова, важното е да сте добре и спокойни! Hug
Креми, пожелавам ти да е жива и здрава майка ти дълги години и дълго време внуче да гледа  Hug
Коте, поздравления за теста, а килограмите ще ги вкараш в релси Peace
Мистик, не разбирам, но ако се притесняваш заведи детето на лекар. Да ти е жива и здрава мама и дълги години да е до вас Hug
Ината, поздравления за прегледа, голямо девойче си отглеждате Hug
Лейди, дано кучо да е все по-добре и да се оправи  Hug
Фокси, не знам какво да кажа ooooh!
За класацията - четох по диагонал, по-късно ще прочета да видя какво се иска. Поздравления за старанието на Шери и Ава Hug.
По темата за количките, както казах за мен беше сложна и необятна материя. Каквито и да са, пожелавам на всяка тук да се сблъска с избиране и купуване
Иначе, аз когато започнах да чета за количките харесах една, четох, разглеждах и тази първата си остана, все към нея ме влечеше. Това беше и първата ни покупка. Останалото тия дни набавихме. И то само основни неща. Стерилизатори, помпи, уреди например нямаме.
За Нова година обикновено решаваме в последния момент, не ни е толкова важно и организирано. Ама сега с идването на бебето, кой където свирне си правя уговорки /вече съм се съгласила за 2-3 мероприятия ноември и декември/, ММ само ми се кара  newsm78
Мамче, къде си, липсваш ми Hug
Мен почва да ме тресе ли не знам. Две вечери не мога да спя /иначе спя непробудно и дълбоко/, само ми е в главата как и дали ще се справим с бебчо  Confused
Искам слънце...





Общи условия

Активация на акаунт