Ето изненадата голяма-наш'та Лили е вече мама!Бъдещи мами над 35

  • 25 649
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 037
Мимче,ако искаш да направиш хортензията да цъфти синьо,сложи няколко ръждиви пирона в пръстта .

# 31
  • Мнения: 1 423
Добро утро, Шери  bouquet!
Ясмина да расте здраво дете, да има разбирателство между майка и дъщеря цял живот! Да си има ангел хранител, и щастието да кръжи около нея! Мама Лили да регулира здравето и да се наслаждава на прекрасната си връзка с бебе и мъж!

# 32
  • Мнения: 2 497
Да е здрава и усмихната принцеса Ясмина, да има прекрасно и щастливо детство и да носи много радост и гордост на мама Лили и тати bouquet
Докато се ориентирам за конкурса то нова тема имало - Шери, благодаря отново Hug Ава, не знаех, че си такъв талант Shocked
Благодаря ви за пожеланията за куч - пие аналгин и засега сериозни кризи няма, дори днес се разходихме под дъжда и въпреки опасенията ми всичко си му е наред - избърса се сам в хавлията и легна да спи, след като похапна обилно Sunglasses
Чета ви за количките и все повече клоня само и единствено към слинг - е, няма да дам за такова странно чудо толкова пари, с които мога да си купя нова кола (даже кабрио и така ще се разхождаме с нероден Петко Mr. Green) Пък да не говорим, че не знам как се управлява това нещо newsm78
2в1, как чак януари бре  Shocked аз бих се побъркала #Crazy Сега разбирам защо в чужбинско са на мода домашните доплери (нали така се казваше Embarassed)
Мистик, да е жива и здрава майка ти  bouquet Явно обича да градинарства - още дълги години да се радва на плодовете на труда си bouquet
Магнет, толкова образно си представих ситуацията, че ми се изправи косата... аз бих избягала от къщи с крясъци и гола #Crazy
Трябва да излизам, а като погледна през прозореца какво е мрачно и вали ми иде да се завия през глава и да не се събуждам до пролетта Sick

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Добро утро!!!
Мистик, честита мама! Да ти е жива и здрава!
Тази вечер в 1.45 реших, че вече е станало време да ставам... Нещо много лошо спя напоследък. Будя се през половин час... И все съм наспана, а към обяд елате ме вижте - ще глътна колежките от прозявки.
Днес обаче е петък и дъжда дори не ме дразни - напротив, казвам си, че няма по-хубаво от лошото време Simple Smile
Момичета, за пастета, който ви казах, аз го правя твърде имровизирано и без точна рецепта и съставки. Също така не е за слагане в буркани... Лично аз го правя не само от дроб, а от месо... Много хубаво става... и много бързо.
Утре съм поканила гости у нас на суши парти и днес трябва да ида да накупя нещицата за сушито. И понеже утре ще имам да си играя с направата на рулцата, днес реших, че трябва да почивам и организирах вечеря навън с приятели... То не че съм готвила от неделя насам, ама...
Гледам темата за Нова година се прокрадва вече... ММ е на смени като на Дари мъжа и все още не знаем дали ще е на работа, но мисля, че е време да се ослушвам вече за оферти, въпреки, че нямам ясна идея какво ми се прави... Но със сигурност знам, че не ми се шета!
Магнетче, ситуацията, която описа я видях като филм...
Лейди, щом кучо яде е добър знак...
Отивам да гледам снимки на хортензии...

# 34
  • Мнения: 2 994
Честита месечинка на Лиза! Да е все така послушна, че да има време мама да ни пише тук.
Мистик, честит рожден ден на мамчето ти - да се радва и на друго внуче дълги години.
За НГ и ние не правим планове, все ми се иска някъде, ама като си знам късмета, малката обикновено декември се тръшва от някакъв вирус и сме болни по празниците.
Магнетче, съчувствам ти за грижите с децата, но пък как хубаво те е избило на поезия и рими. Simple Smile
Две в едно, и на мен ми се вижда далечко януари за преглед, ама там е различна системата. Все пак ти като си дойдеш края на месеца може да направиш един преглед тук за твое успокоение, има и 3Д, че и със записи предлагат.
Лек и спорен петък ви пожелавам момичета!
И да питам като все неразбрала, от кога почваме номинациите - на лични на Шерифчето, нали?

# 35
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Добро утро!
Честита месечинка на Лиза,да слушка много мама  Simple Smile
Мистик,честита ти рожденичка, да ти е жива и здрава  bouquet
2в1,хортензията може да си я отглеждаш и в саксия,но ако зимата навън температурите падат под 10 градуса трябва да я прибираш на хладно и поливаш оскъдно.
Хубав ден на всички  Hug

# 36
  • Мнения: 5 037
Честита първа месечинка на малката Лиза Heart Eyes.Да расте обичано и спокойно бебе.

Мистик,да е жива и здрава майка ти bouquet

Лейди,радвам се,че кучо е добре.

Магнет,лошо когато детето е криво и не знае какво иска.

# 37
  • Мнения: 8 529
тръшна ме вируса Sad днес ще се лекувам в кревата.

# 38
  • Мнения: 1 933
Добро утро

Да е здрава и много щастлива и обичана Ясмина! Мама Лили да се наслаждала на всяка секунда и да бъде и тя обичана и обгрижвана!

Даре, писах в предната тема, ма май никой не е забелязал - Ели е добре, телефонът й се е бъгнал и писа от този на братовчедка си. Честити на Лили бебка и на 2в! тупкащото сърчице! Прати поздрави на всички.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Момичета,благодаря за пожеланията Hug

Ей,да се стягате и да няма болни... Naughty Дара,ти първа!

Да ви питам...какво мислите за тая оферта за пътуване до Прага  Thinking Тоооолкова ми се ходи,че... bye Имам братовчед там и мога и без организирано да идем,ма така не е ли на сметка със самолета?
http://grabo.bg/do-praga-sas-samolet-0wggqm

п.п.Честита месечинка на Лиза! Peace

2 п.п. Мимче,пускай тук още снимки...прекрасно е Heart Eyes Вие къде живеете?

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 09:42 от mystic woman

# 40
  • Мнения: 1 679
Добро Петъчно утро Hug
Шери- прекрасна тема за Лили и Ясмина- развълнувах се много. Лили- надявам се всичко да е добре при вас и да си все доволна и щастлива  Heart Eyes Ава- имаме ли номинация за поетична натура Whistling хехе СТРАХОТНо стихче newsm51
Магнет- еми сигурно от детската е лепнал сополките  ooooh!
Моята снощи смръкна 1-2 пъти докато спеше а аз будувах, сутринта имаше лек сопол, но я пратих на детска, че други оплаквания нямаше, а ако ми се разболеее, така или иначе ще си се гледаме, поне днес да почина малко и да поизберем последни нещица за новия апартамент Party
Ивка- снощи да ти кажа към 3-4 сън не ме ловеше и си мислех за твоята предстояща среща- ето спокойствието ти малко се разклати. Дано бъде сменено само от положителни емоции и се наслади на неизвестността и на прелестната среща Hug
Аз също спя непробудно ако каката не мрънка да пишка или да пие вода, то някой път сама се обслужва де, ама се чува и  държи да събуди който спи в стаята с нея newsm78. Но в същност се събуждам и иначе по 2-3 пъти ,че 00те ме зоват  hahaha
Мистик- честит рожден ден и на твоето Мамче- да е жива и здрава и много щастлива bouquet
Мимче- страхотен дом си имате! Невероятни стълби, дворче, природа, всичко ми изглежда като от курортен комплекс къщичка Mr. Green
Честита първа месечинка на бебе Лиза. Жане наддава ли тя добре?
Отчета ми :
Скрит текст:
Снощи бях на запис на тонове за първи път и се оказа, че са супер. Една приятелка с моята степен на зрялост на плацента и намалени околоплодни води каза, че я следели и едвам издържала 2 седмици откакто и ги открили и извадили бебето. При мен това датира от 10 дни сигурно, а доцента за секциото се връща чак към 20ти ooooh! да помрънкам. Та дано устискаме, казват, докато тоновете са добре, нямаме причина да вадим бебка по-рано Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 392
Да е жива и здрава малката Ясмина, късмета да е винаги с нея и да е гордост на мами и тати.

Шери благодаря за новата тема  bouquet
Честита първа месечинка на бебе Лиза да е здравичка и спокойна, да папка и спинка много Wink
Мистик да е жива и здрава майка ти  bouquet
Мимче толкова е приказна къщата ви  Heart Eyes
Даре бързо да се оправяш, днеска пази леглото  Hug

Хубав и усмихнат петък на всички момичета Simple Smile

# 42
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Чиестита месечинка на Лиза  bouquet !
Даре дано се оправиш  Hug !
Мистик, честит рд на твоята мама!
Коте как сте вие? Аз видях за Ели, но може би съм забравила лично да благодаря.
Мимче този ултразвук към БХС в 11-13седмица е само за мами над 35.

Не мисля да правя преглед в София, няма кога и не искам да ми мине половин ден в това. Освен това, ако пък се окаже нещо гадно, ще се провали настроенито на всички, без реално да може да се направи нещо.

Танче при нас продават различни сортове хортензии и за това питах, изглежда на Мимчето са от храстоподобните, които си седят целогодишно на вън.

Креми дано всичько е наред  Hug.

Ививката покажи ни количката Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 432
Добро утро в новата чудесна тема!

Ясмина да е здрава и щастлива и мама и татко да се радват на нея и един на друг!

Потеглям към офиса, а така ми се иска да се пъхна обратно в леглото. Добре, че е петък  Confused

# 44
  • Мнения: 1 512
Добро утро!
Да се включа в прекрасната тема посветена на появата на малката принцеса Ясмин.
Пожелавам й винаги да огрява с усмивката си мама и тати!
Честита месечинка на Лиза.
Шери, темата е уникална. Музата те е навестила точно на време  bouquet
Стихчето на Ава много ми хареса. Ще се получи много забавен конкурс.
Мистик, ЧРД на твоята майка. Още дълги години да ти бъде подкрепа.
Дари, лекувай се и дано се оправиш скоро.
Ивката, наближава срещата. Съвсем нормално е да те тревожат тези мисли.
Мимче, къщата и двора са чудесни  Heart Eyes
Креми  Hug  дано всичко е наред
Рансън, кога ще ни зарадваш с едно тестче? Графиката ти е супер.

Общи условия

Активация на акаунт