Лидл ::71::

  • 80 437
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Много благодаря, MTV!

Вече регистрирахте ли си талоните?
Аз вчера вкарах 5 кода и не съм получила никакъв потвърдителен и-мейл в пощата си, че данните ми са приети.
И аз не съм получила newsm78
За 30 лв сметка колко талона би трябвало да получа ,не е ли 2 ?
Защото ми дадоха 1 талон..

7.2. да получи талон за участие от касата на съответния магазин. За всеки 15 лева от дадена покупка Участникът получава по един талон – например ако дадена покупка е на стойност 47 лева, Участникът ще получи три талона;

Видях че някой слагат касовите бонове в кошничка,с попълнени имена и телефон,
това каква игра е.. newsm78,къде го пише..

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 14:52 от Velina_p

# 706
  • Мнения: 790
а някога виждали ли сте резервни парцали от тези комплекти на Веледа, дето сега пак ги пускат(кофата със стирка)?
Имаме такава и отдавна искам да сменя парцала, сега гледам в комплекта дават още 2 резервни, обаче отделно до сега не съм срещала да ги пускат newsm78
Бях хвърлила око на пижамите, обаче сега гледам всички коментирате че взимате 1 номер по-големи, аз по принцип съм Л, та се чудя да рискувам ли тогава.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
...
За 30 лв сметка колко талона би трябвало да получа ,не е ли 2 ?
Защото ми дадоха 1 талон..

7.2. да получи талон за участие от касата на съответния магазин. За всеки 15 лева от дадена покупка Участникът получава по един талон – например ако дадена покупка е на стойност 47 лева, Участникът ще получи три талона;

Видях че някой слагат касовите бонове в кошничка,с попълнени имена и телефон,
това каква игра е.. newsm78,къде го пише..
Ако имаш цигари в сметката си, ги вадят от сумата за талоните. Или са се объркали... На мен днес се оказа, че са ми дали 4 за сметка от 45лв - два бяха леко залепнали и ей ти бонус Laughing Иначе предишните дни е  имало недостиг на талони и са събирали касовите бележки за да регистрират направо или да се свържат с клиентите и да им дадат талони - както предпочитат Peace

Аз се сдобих с туника и съм доволна за разлика от предишните 2 дами, споделили мнения. На задника ми стои прибрано, в бюста леко свободно, ама и той се е позагубил напоследък. Дължината ми е перфектна (М-ка за 173см, около 71кг)! Моята е сивата с джобчетата Flutter

# 708
  • софия
  • Мнения: 25 479
Вече регистрирахте ли си талоните?
Аз вчера вкарах 5 кода и не съм получила никакъв потвърдителен и-мейл в пощата си, че данните ми са приети.
И аз нямам потвърждение.

# 709
  • Мнения: 36
Вече регистрирахте ли си талоните?
Аз вчера вкарах 5 кода и не съм получила никакъв потвърдителен и-мейл в пощата си, че данните ми са приети.
И аз нямам потвърждение.

А трябва ли да получим някакво потвърждение, освен на самата страница, защото и аз нямам на мейла, а пък съм регистрирала 8 талона?

# 710
  • Асеновград
  • Мнения: 3 077
Вече регистрирахте ли си талоните?
Аз вчера вкарах 5 кода и не съм получила никакъв потвърдителен и-мейл в пощата си, че данните ми са приети.
И аз нямам потвърждение.
Не само няма потвърждение но и днес на обед даваше грешка при регистрацията.Наложи се  един талон да го регистрирам 5 пъти докато излезе надпис успешна регистрация

# 711
  • софия
  • Мнения: 25 479
Вече регистрирахте ли си талоните?
Аз вчера вкарах 5 кода и не съм получила никакъв потвърдителен и-мейл в пощата си, че данните ми са приети.
И аз нямам потвърждение.

А трябва ли да получим някакво потвърждение, освен на самата страница, защото и аз нямам на мейла, а пък съм регистрирала 8 талона?
Съдейки по други подобни игри, винаги се получава потвърждение. Лидл може да прилагат иновативен подход. Знам ли ги.

# 712
  • Мнения: 1 808

Това ли е фидето, което беше хубаво?

# 713
  • Мнения: 328
Взех си термо клин. Доволна съм.
На мен също не са ми изпращали на мейла потвърждение  newsm78

# 714
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Потвърждение на пощата си и аз нямам. Само в сайта изписа, че талона е регистриран.

Тази година, ако пуснат пак светещи глобуси, няма да ги пропусна. Тези от вас, които имате от преди, доволни ли сте от покупката?
Аз купих за коледен подарък за децата. Какво да кажа - от време на време малката го ползва за лампа, когато си играе вечер. Баткото почти не проявява интерес към него. Но имаме и физикогеографска карта на света, закачена на стената и към нея много често прибягва.

# 715
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313

Видях че някой слагат касовите бонове в кошничка,с попълнени имена и телефон,
това каква игра е.. newsm78,къде го пише..

Това с касовите бонове май е някаква игра на Нивеа.

Дано това с кодовете да излезе читаво, защото никога не играя такива неща, с вкарване на кодове, регистрации, имена и телефони....Ама нали е лидълско, реших да се доверя. Даже не съм чела каква е сумата за тези 366 дни пазаруване.....

Вики, мерси за информацията - на мен ми е важно да знам, дали е здрав  Peace

# 716
  • София
  • Мнения: 14 715
Някой намери ли от гръцките банички, които са от днес? Обиколих всички хладилници и фризери, нямаше. И това в 7,15 - служител ми каза, че ако били останали от гръцката седмица ще продават, ако не - няма. Брошурите за какво са тогава?

# 717
  • Мнения: 2 237
Nil desperandum!, да, на мен лично това фиде много ми харесва !  Peace

Аз понеже съм в безпаричен период само ще чета какво си купувате и ще си трайкам Sad

# 718
  • Мнения: 3 020
Аз понеже съм в безпаричен период само ще чета какво си купувате и ще си трайкам Sad

Хи-хи, и аз така, макар че пак на седмица отиват доста пари, но не си купувам всичко, което ми хареса. Но пък затова само казвам на сестра ми "да знаеш, в оня Лидл има еди-какво-си" и тя купува  Laughing
Ето вчера си купила мечтаната дънкова риза, толкова я исках  Heart Eyes и имаше точно нашия размер и от двата цвята /със сестра ми сме един размер/, но поради други приоритети за купуване, все не й идваше ред... и ето сестра ми се сдоби с нея  Mr. Green. Аз ще й чакам следващото пускане.  Grinning

# 719
  • Мнения: 953
Добре де, фенове на Лидъл, колко пари седмично харчите там?

Общи условия

Активация на акаунт