Лидл ::71::

  • 80 442
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 136
" Рекорда" ми беше около 90 лв .основно хранителни пазарувам от др верига.когато има някакви детски неща 20-30 лв, но това се случва на месец два Simple Smile

# 721
  • Мнения: 47 996
Аз оставям поне 100 седмично само за храна, тъй като купувам месото и замразени зеленчуци, колбаси, шоколади основно от там
Това е даже без  млякото, защото не съм фен на тяхното.
Отделно са промоционалните стоки като блузки, завивки и всякакви джиджавки.
Награда седмично пазаруване 60 лева даже ще ми е малко Mr. Green Но пак е нещо  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 4 841
Не ми работи машинката за фрапе.  В траур съм  Tired Опаковката и всичко вътре го пазя като ново, но не мога да намеря касовата бележка. Тази година пускаха веднъж, едва ли пак ще има  Sad

# 723
  • Мнения: 9 486
Много ви благодаря за инфото за лупите Hug Hug Hug

Фиде-аз ползвам, и харесвам малките разфасовки, тъничкото.

Инхалатори (мобилни от 85лв) има и в Ст.Загора..поне 6бр бяха.

Талоните-както при стикитата, на всеки 15лв-1бр. Peace

# 724
  • Мнения: 5 626
Някой купи ли си пържолки да сподели как са ?
Надявам се утре да стигна и за бургунди чорапогащника.
По плакатите да споделите какво има, чакам кухненки робот- с визия и фунционален. Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 73
Днес в люлинския нямаше нищо за другата седмица по плакатите.В другите филиали да сте забелязали ?

# 726
  • Мнения: 252
Другата седмица ще е американска. Имаше и някакви детски комплектчета- долнище и горнище- но не разбрах дали са лупилу или съвсем бебешки, за най-малките.

# 727
  • Мнения: 1 808
Хелоин и всичките му 'аксесоари' са толкова пошли Stop , http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=843 абсурдни и отвратителни и гадни http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=31044  Sick- че човек със здрав мозък не би си купил това...ДОБРЕ, КАЖЕТЕ МИ, КОЙ НОРМАЛЕН РОДИТЕЛ ЩЕ ОПЕЧЕ СЛАДКИШ НА ДЕТЕТО СИ ВЪВ ФОРМИЧКА 'КОВЧЕГ'/линк по-горе/??  Shocked Shocked
За съжаление- много бързо приемаме всичко лошо 'от запад', без капка критика и сме като овце.  ooooh! Да ме извинят 'уважаващите' празника на смъртта / на това прилича/, но за мен това е лудост!

# 728
  • Мнения: 1 338
Формата с ковчега и на мен ми дойде в повече  Sick

# 729
  • Мнения: 3 020
Добре де, фенове на Лидъл, колко пари седмично харчите там?

Скрит текст:
Ние много, над 100-150лв. на седмица там и то за хранителни, + дрехи и други още лв. отгоре  Embarassed, като се има предвид, че вече пазаруваме основно от Лидл - мляко, сирене, колбаси, дрехи, обувки, чехли и разни други домакински, мъжки и детски играчки  Mr. Green Laughing
Цените са добри, продуктите също... е, има някои неща, за които минаваме и през други магазини, но това, защото ги няма в постоянния асортимент /примерно инхалатор купихме на Омрон; тахан от К, не винаги има в Лидл и т.н./

Карам сестра ми и майка ми там да ходят, те не и не  Laughing , запънали се като магаре на мост и дават луди пари за същите неща, но в други магазини. Ами, какво да ги правя, щом имат да хвърлят на вятъра, да хвърлят.  Crazy

# 730
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Добре де, фенове на Лидъл, колко пари седмично харчите там?

Скрит текст:
Ние много, над 100-150лв. на седмица там и то за хранителни, + дрехи и други още лв. отгоре  Embarassed, като се има предвид, че вече пазаруваме основно от Лидл - мляко, сирене, колбаси, дрехи, обувки, чехли и разни други домакински, мъжки и детски играчки  Mr. Green Laughing
Цените са добри, продуктите също... е, има някои неща, за които минаваме и през други магазини, но това, защото ги няма в постоянния асортимент /примерно инхалатор купихме на Омрон; тахан от К, не винаги има в Лидл и т.н./

Карам сестра ми и майка ми там да ходят, те не и не  Laughing , запънали се като магаре на мост и дават луди пари за същите неща, но в други магазини. Ами, какво да ги правя, щом имат да хвърлят на вятъра, да хвърлят.  Crazy
Много. 100 лева оставяме на пазаруване. Ходим 3 пъти в седмицата.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Здравейте Simple Smile, да ви кажа за клиновете с елементите. Аз миналата година си купих (бяха пуснали същите, но тогава бяхя по 11 лв Simple Smile ). Аз лично съм много доволна, материята е стегната и не се отпуснал досега, а миналата година си го поносих. Единственото, което не ми харесва, е че плата, който е като плюш много лесно се лепят мъхчета

# 732
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вики, мерси за информацията - на мен ми е важно да знам, дали е здрав  Peace
Здрав е още. 2 пъти пада на земята, единия път аз го съборих, като се бях развихрила с прахосмукачката Blush

# 733
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Тази година, ако пуснат пак светещи глобуси, няма да ги пропусна. Тези от вас, които имате от преди, доволни ли сте от покупката?

Дa.

# 734
  • София
  • Мнения: 3 611
Единственото, което ми хареса са едни шоколадови топчета, опаковани като тикви и очи. Обаче така и не видях информация колко бройки са в мрежичката. Някой може ли да ми каже?


200гр -30бр Peace

Относно корите за лазаня-взимам 2опаковки от италианските в хл. витрина (не сухите в кутия), но си зависи от тавата и колко порции мислите да правите; моята тава е около 24/28см.

Някой някъде да е виждал останали лупи на стойка?



На бул."Сливница" има намалени.

Общи условия

Активация на акаунт