Грим 2

  • 16 701
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз...такова...малко се позагубих....  bouquet
Все се каня да ви похваля една спирала на Римел за обем - невероятна е ,вЕрвайте ми и е само за 5 и нещо лв.  Hug
Абе.... сестра ми си купи такава... не знам какво и харесваш, обем определено не дава, а и слепва миглите  Sick

# 271
  • Мнения: 1 986
  Аз сега ползвам новата спирала на Макс фактор и съм много доволна,ще си купя дори втора,че първата ми започна да изсъхва-не знам при вас как е,но аз си сменям спиралите на най-много 3-4 месеца Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 951
гАБРИЕЛА,и аз ползвам най-много толкова,обаче аз съм всеки ден със спирала...Според мен е нормално да свърши за 3 месеца.
За изсъхването-знам,че не е хубаво  четката интензивно да се бута и изважда от /хм... Thinking самата пластмасова опаковка на спиралата как ли се казва?/,ащото така спиралата не полепва в повече върху четчицата,обаче пък вътре попада въздух и я изсушава.
Аз много харесвам спиралита на ЛАНКОМ,ама 45 лв... ooooh!Сигурно ще ги дам,ама по-нататък.

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз...такова...малко се позагубих....  bouquet
Все се каня да ви похваля една спирала на Римел за обем - невероятна е ,вЕрвайте ми и е само за 5 и нещо лв.  Hug
Абе.... сестра ми си купи такава... не знам какво и харесваш, обем определено не дава, а и слепва миглите  Sick
миглите не ми слепва, но и аз не я харесвам (много ми е водна, а аз обичам гъсти)

# 274
  • София
  • Мнения: 10 309
гАБРИЕЛА,и аз ползвам най-много толкова,обаче аз съм всеки ден със спирала...Според мен е нормално да свърши за 3 месеца.
За изсъхването-знам,че не е хубаво  четката интензивно да се бута и изважда от /хм... Thinking самата пластмасова опаковка на спиралата как ли се казва?/,ащото така спиралата не полепва в повече върху четчицата,обаче пък вътре попада въздух и я изсушава.
Аз много харесвам спиралита на ЛАНКОМ,ама 45 лв... ooooh!Сигурно ще ги дам,ама по-нататък.
Ванилийка, следи офертите в Ягодка, аз си купих Хипноза за 16$ миналия месец, беше в промоция. Сега в промоция е Ultimat eyes na Diоr, не се стърпях и от нея си взех  Mr. Green за 11$ то колкото спирала на Макс Фактор излиза  Mr. Green

# 275
  • София
  • Мнения: 377
Много ми харесва темичката за грима и редовно си ви чета  bouquet

Много ми се ще да ми помогнете с някой и друг съвет.

Първо за сенките - ми какъвто и цвят да сложа, все на синьо ми избива, а хич не го харесвам на очите си / на снимката съм с триото на Буржоа - бяло, сиво и черно - ефекта беше, че бялото някакси постепенно стана розово, а сивото - синьо newsm78 / . Та какъв цвят според вас би ми отивал?

И друго - гледам леко ми лъщи лицето - да сложа ли пудра върху фон дьо тена или ще е прекалено / фон дьо тена е на Лореал и съм много доволна от покривността му / .

Последно - имам ли нужда от руж, примерно, за да подчертая скулите или са си достатъчно очертани?

Съвети приемам всякакви  bouquet

Ето и снимката:

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=651209

# 276
  • Мнения: 436
Здравей Jilda, ето моето скромно мнение:
Разбира се можеш да матираш лъщящите части с пудра. Има много хубави пудри вече, прозрачни, които са точно за тази цел. Това в случай, че не ти се сменя ФДТ, понеже каза, че си доволна. Но има и матиращи ФДТ които са идеални за смесена кожа.
 
Руж много харесвам. Не знам снимката лъже ли или не, но ти си бледичка с малко хубаво личице и би ти стояло чудесно. Той не е само за подчертаване на скулите, а просто придава свежест. При теб смятам, че е подходящо не на скулите да го поставяш, а малко по настрани към ушите и по дължина, за да не ги подчератваш допълнително. Остава само да си намериш подходящия цвят.

За сенките, съжалявам, не мога да определя по снимката много добре цвета и да дам съвет. Страшно ми допадат продуктите на Буржоа. Единствено малка корекция смятам, че на тези лилави сенки би подхождало нежно розово червило(гланц) или цвят Нуде-това е нещо средно между бежаво и розово. Имам такав гланц в момента на Мейбелин, много приятен цвят. Би подхождал и на твоя лилав??? грим. Аз поне така го виждам на снимката. Сам по себе си гланца ти е чуден коралов цвят. Би ли споделила коя марка е.
Успех в гримирането от мен.  bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 377
strandwasser много мерси за съветите  bouquet

Снимката не лъже - наистина съм със светла кожа и точно и затова мисля да пробвам с малко руж да си придам по-свеж вид.

Пудра също мисля, че ми трябва - просто съм с лош спомен от преди време, когато използвах точно за матиране върху фон дьо тена и на края на деня вече изглеждах все едно имам маска на лицето си и всички бръчици си личаха Sick Затова сега съм малко раздвоена Laughing

Явно наистина не си въобразявам, че всичко ми синее и лилавее по очите Laughing Мисля, че си разбрах грешката - просто преди сенките, слагам малко фон дьо тен и по клепачите и затова се получава това последващо оцветяване.

Като цяло това, което съм използвала е : сенки - триото на Буржоа / бяло, сиво и черно / и гланца е на Лореал - Glam Shine - Gold Holographic, Gold Rose. Бях го сложила него, защото в началото грима ми си беше в тъмната гама, а не в лилавата Laughing

# 278
  • София
  • Мнения: 9 977
Az si kupih chetkite ot magazin na "Kniaz Boris I" 155, ima oshte edin an sashtata firma na "Pirotska" 17 (ili do nego - ne pomnia tochno). Prodavat oshte produkti na Solingen. Ne moga da otkria vizitka, za da vidia imeto na firmata Sad
Eto gi http://img.photobucket.com/albums/v220/Lanka/IMG_0007.jpg. Imam i oshte edna za chervilo, no sam ia pribrala niakade i ne moga da ia nameria.

Izviniavam se za latinitsata, no preinstalirahme snoshti i oshte niamam kirilitsa.

# 279
  • София
  • Мнения: 2 493
Jilda, подкрепям мнението на strandwasser. Малко ружче придява много приятна свежест на лицето. И матиране с пудра е добра идея на отделните места само... аз също хич не обичам да позлвам пудра, но понякога слагам по-много малко на по-лъскавите участъци.

# 280
  • Мнения: 436
Jilda, за пудрата няма да имаш такъв проблем ако ползваш прозрачна пудра, която не е компактна. Нанасяш леко с четка тук таме където лъщи. Така не се получава замазване както ако нанасяш с тампонче. Има на много фирми такива пудри.

Хубави са също тези на на Lancome , Annayake - доста скъпички. Но има всякакви според възможностите. На Ив Роше са също много добри и на сносна цена.

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 21:03 от strandwasser

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
не съм голям фен на Римел, но транспарантната им пудра определено не е лоша (и вероятно на най-приемлива цена от гореизброентите)

# 282
  • Мнения: 5 539
Аз...такова...малко се позагубих....  bouquet
Все се каня да ви похваля една спирала на Римел за обем - невероятна е ,вЕрвайте ми и е само за 5 и нещо лв.  Hug
И аз съм много доволна от нея. По нищо не отстъпва на по-скъпи спирали, които съм ползвала, а освен това е много сочна и цветът стои лъскав /или поне така ми се струва Embarassed/

Общи условия

Активация на акаунт