СЕДМИ клас - 2

  • 55 115
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 443

Светле, във Варна олимпиадата по география също е в петък, а по история - следващия петък. И моето се е записало и за двете, но както знаеш той е още 5 клас. Просто надничам в седмокласната от време на време, за да знам какво ни чака.

На всички седмокласници искам да пожелая една успешна година и да влязат където пожелаят на първо желание на първо класиране!

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 4 097
Може ли някой,на който детето  първия срок е с 2 учебни часа по история да напише до кой урок са 
май не сме на Просвета, но сме с 2 часа история- последно са взели двата урока за Спарта и Атина

# 722
  • София
  • Мнения: 3 328
Честита Нова година! Да бъде здрава, мирна, спокойна, успешна и щастлива за всички!
Децата ни да имат вяра, трудолюбие, упоритост, постоянство и късмет, които да ги доведат до желания успех!

Един въпрос - има ли някъде в електронен вид отговори на олимпиадите по биология - общински кръг - за София, организирани през 2013 г., 2014 г. и 2015 г.? Ако някой от Вас ги има, ще съм много благодарна да ги сподели.

# 723
  • Мнения: 5 647
Дами, имате ли представа на кои дати излизат резултатите от матурите по БЕЛ и математика и от кога започват класиранията и записванията в гимназиите?  Търсих по сайтовете, но не можах да намеря.
Благодаря!

# 724
  • Мнения: X
Дами, имате ли представа на кои дати излизат резултатите от матурите по БЕЛ и математика и от кога започват класиранията и записванията в гимназиите?  Търсих по сайтовете, но не можах да намеря.
Благодаря!
По кои сайтове? МОН провери ли?

# 725
  • Мнения: 5 647
И в сайта на МОН гледах, но нищо не намерих и за това реших да попитам тук, ако някой знае.

# 726
  • Мнения: X
И в сайта на МОН гледах, но нищо не намерих и за това реших да попитам тук, ако някой знае.
От сайта на МОН. Заповедта е от 28 август 2015 година.

Последна редакция: вт, 05 яну 2016, 22:03 от Анонимен

# 727
  • Мнения: 5 647
Много благодаря!  bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 1 952
Toзи график нали е за учебната 2015/2016г.? Защото навсякъде е написана 2015г.

# 729
  • Мнения: X
Toзи график нали е за учебната 2015/2016г.? Защото навсякъде е написана 2015г.
Да, грешката е моя. Дала съм грешен линк. Оправих го.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 054
Пробн изпит по БЕЛ в СМГ. Информация - на сайта.

# 731
  • София
  • Мнения: 5 573
Светле, по история са на урока за Спарта. Късмет на Оги! Peace

# 732
  • Мнения: 17
Честита Нова година! Здраве и усмивки ! Simple Smile

# 733
  • у дома
  • Мнения: 7 168
Светле, по история са на урока за Спарта. Късмет на Оги! Peace

Благодаря-той още не е сигурен ще ходи ли,ама ако има време да прочете уроците,които не са взели ,може и да иде...

Тази вечер бяха на РД,аз отидох да ги прибера,защото е близо до нас,но стана късно,а мъж ми е на работа втора смяна-ужас,то не се върви-непочистен сняг,замръзнало и сега вали дъжд и е все едно като да ходиш по стъкло  Twisted Evil

А иначе снощи купувах зимни обувки на седмокласника,защото до сега ходеше с маратонки-намърда се в 45 номер...

Последна редакция: ср, 06 яну 2016, 22:15 от svetlaem

# 734
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
История на Просвета и има 2 часа сега е на 16 урок.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт