СЕДМИ клас - 2

  • 55 105
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 943
Момичета, може и да е ставало дума, но не си спомням. Кога се провежда олимпиадата по БЕЛ и какъв формат ще бъде тази година? Дъщеря ми  не знае, а ми се върти нещо като 16 януари  Thinking

# 736
  • Мнения: 4 970
Олимпиадата е на 17-ти  Peace И Косьо иска да ходи, но пък така ще пропусне урока в школата, та сега се чудя какво да правим.
Леле, Светле, 45! И аз вчера купувах на младежа ботуши, че и той с маратонки ходеше и се прибра подгизнал... Взехме му едни малко гумени в долната част, че при нас много сняг и дъжд се смесиха и е ужасно. Но сме все още на 38-ми номер, аз нося 36  Wink.

# 737
  • България, София
  • Мнения: 638
А иначе снощи купувах зимни обувки на седмокласника,защото до сега ходеше с маратонки-намърда се в 45 номер...
Успокоих се  Laughing. Моят син е 43 при ръст 160 и всички около него са с по-малки крака, дори и доста по-високи момчета. Явно растат различно.

# 738
  • у дома
  • Мнения: 7 166
История на Просвета и има 2 часа сега е на 16 урок.
Успех!

Благодаря!

Утре е на олимпиада по география и преди малко се сети да ми каже,че олимпиадата е от 11ч и класната днес им е казала,че тези,които ще ходят на олимпиада по география са освободени от училище  newsm78 - чудя се вярно ли е или моето пак не е доразбрало нещо...


Успокоих се  Laughing. Моят син е 43 при ръст 160 и всички около него са с по-малки крака, дори и доста по-високи момчета. Явно растат различно.

 Joy - и аз се успокоих,защото моето е над 170 см ръст...


Леле, Светле, 45! И аз вчера купувах на младежа ботуши, че и той с маратонки ходеше и се прибра подгизнал... Взехме му едни малко гумени в долната част, че при нас много сняг и дъжд се смесиха и е ужасно. Но сме все още на 38-ми номер, аз нося 36  Wink.

Дребен,който е 3 клас е на 37 номер...

# 739
  • София
  • Мнения: 4 031
О, не ми говорете за номера на обувките - 39-40 е моята девойка , на фона на една ужасно крехка и дългучеста фигура от 164см. Решили сме да патентоваме 'математическа диета' - ядеш до насита , решаваш 2 часа задачи и на финал - растеш на височина, и на... крак  Mr. Green
Моето иска да ходи на оли по физика, бел(от какъв зор, пълна лудост) и химия. Успех на всички деца на олимпиадите! Peace

# 740
  • Мнения: 413
Моето иска да ходи на оли по физика, бел(от какъв зор, пълна лудост) и химия. Успех на всички деца на олимпиадите! Peace
И моето е така + биология. Аз не видях никъде в сайта на РИО София град дата за олимпиадата по биология, но той твърди, че е в неделя. Имате ли някаква информация?
Обувки 40-41 номер. При неговата височина около 1,70 не е много.

# 741
  • София
  • Мнения: 4 031
Ох, успокоих се, че има и други такива странни ентусиасти с олимпиадите Simple Smile
За биологията имаме мейл от у-щето - неделя 10.01, от 14ч.

# 742
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
По биология е в неделя от 14,00 часа.
Записани сме и ние.

# 743
  • България, София
  • Мнения: 638
О, не ми говорете за номера на обувките - 39-40 е моята девойка , на фона на една ужасно крехка и дългучеста фигура от 164см.
Може и да не расте повече крака ... Дъщеря ми в 5-ти клас стигна 39, при ръст 150 и нещо, за мой ужас (аз съм 36) и после години расна само на височина. Сега в 10-ти клас е около 170 и 40 номер.

# 744
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Моят хубостник ще ходи другата събота на олимпиадата по физика.

Обувки 38-40 номер, при височина около 1,50  Embarassed.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
И мойта щерка се е записала на доста олимпиади. Досега ходи на математика и география. Остават и БЕЛ , химия , английски и по музика на някакво състезание я викала госпожата.

# 746
  • София
  • Мнения: 5 572
Олимпиадата по БЕЛ преразказ ли ще бъде?  newsm78 (Почват да ми минават разни мисли да го пратя, ако успея да го навия  Mr. Green)

Деян е някъде около 163 см висок, слабичък е и носи 39 номер, няма особено големи крака.  Mr. Green

# 747
  • Мнения: X
Олимпиадата по БЕЛ преразказ ли ще бъде?  newsm78 (Почват да ми минават разни мисли да го пратя, ако успея да го навия  Mr. Green)
Накратко:
VII клас – тест с 30 задачи и отговор на литературен въпрос. В теста се
включват задачи с четири избираеми отговора, от които само един е верният, както и
задачи с кратък свободен отговор. Отговорът на литературен въпрос е до три
страници
Времетраене на олимпиадата: VІІ клас – 3 (три) астрономически часа
До областния кръг се допускат ученици от VІІ клас, получили от 90
(деветдесет) до 100 (сто) точки

# 748
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 943
Дидева, мерси. Ще се ходи на БЕЛ, май.
Щерката не е от амбициозните, не е изявила желание да ходи на никакви олимпиди.
Много я мъчат текстовите задачи. Ще трябва да се мъчим двете този уикенд, че и аз не съм математическа сила  Embarassed

# 749
  • Мнения: 6 031
Интересни дискусийки в нашата си тема.  Laughing
Олимпиадите - моето ще ходи по БЕЛ и Химия??? По БЕЛ госпожата е преценила кои деца ще ходят, а по химия сам се е записал...  Embarassed
Математиката се подразбира де.  Joy

Явно не са чак толкова натоварени, щом се записват и на допълнителни неща!  hahaha

Ще го измеря колко е станал висок тези дни - предполагам около 175. Обувките са 42.

Да си кажа и в тази тема - моля да дадете знак, като стане ясно къде ще се провежда обл.кръг по математика. Без да преценя датата съм с билети за пътуване, та ще трябва да се оправят сами дребните.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт