Вярвате ли в магии?

  • 20 548
  • 106
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: leet
Еха, ама вие сте доста по-напред от мен Simple Smile Аз лично нямам никакво желание да се занимавам с такива неща, защото ме е страх. Чувала съм, че се връща - дали е така, не знам и не искам да знам. А и, струва ми се, че да направиш такова нещо, имам предвид - да ходиш на ходжа и да мразиш някой толкова много, че да искаш да умре.. ами не е нормално и трябва съответния злобар да потърси професионална помощ. За Тарото.. винаги ми е било интересно, даже мислех да си купя карти, не че знам откъде.. обаче си мисля, че там трябват задълбочени познания, с които аз не разполагам Simple Smile

# 106
  • Мнения: 30
DV84 Аз имам една приятелка, чиято леля гледа на карти Таро. Ходила съм да ми гледа и останах после много доволна, защото се случи точно както ми каза, доколкото разбрах, всяка карта има няколко значения, зависи от въпроса и ситуацията. Лелята на тази моя приятелка си беше поръчала картите от САЩ, в Ню Йорк има приятели. Изчела е доста книги, но то си е мисля освен наука, и доза талант. Понякога се замислям дали гледането на карти Таро се брои като някакъв грях, тъй като нали по принцип не ни е дадено да знаем, не знам...  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт