Фермата- сезон 1, тема 3

  • 44 279
  • 800
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 11 560
Ми супер много се радвам, че Митко остана. Все едно има някакво значение за мен.
Двубоят беше добър, много по-добър от този на истинския страхливец Варсамов...
И аз много се радвам, че победи, но не ми се мисли каква тежка ратайска седмица го чака, завършваща с  поредния дуел, когато оная мутреса-джукеса вземе властта.  Tired Интересно ми е коя мома ще избере за ратай?

Браво, Митко! Оттук нататък съм за теб! Срам за мъжете, никой не го подкрепи!
Peace


# 751
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
От тази вечер съм твърдо за Митко.  Naughty Толкова глупости и лъжи се изсипаха по негов адрес тази вечер, че вече искам той да спечели.
Дали и тук не се водят от стратегии като тези в ББ: правят някого жертва и след това победител  newsm78

# 752
  • Мнения: 31 341
Чао на Гоги, друга седмица на Асеня и после жените вънка!
И аз съм за Митко вече.

# 753
  • Мнения: 5 508
Ех няма да падна  hahaha

Я дайте линк към темата за аватари
Заповядай Hug
Добре, че бързо се усетих и го изтрих, че сигурно щяха да ме помислят за луда като го видят момичетата ... Embarassed Joy

Аз си мисля, че следващия фермер (или с други думи Мария) няма да избере нито Митко, нито Асен за ратай точно заради плана им с напускането на Асен.Струва ми се, че е време Симеон да стане ратай ама да видим.
Днес малко ми дожаля за Митко след всичкото това нападане от страна на другите, но му правя евала, че издържа психически и беше концентриран до края. Аз не бих успяла да запазя подобно спокойствие на негово място! Май везните отново започват да ми клонят към него, макар да не харесвам досегашния му начин на игра.

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Изключително неподходящи коментатори. Неадекватни, преднамерени, зле аргументирани /ако изобщо може да се говори за аргументация каквато и да била/. Не виждам смисъл всички да подкрепят един и същи персонаж. Трябва да има защитници и на двамата играчи, за да има диалог. Това тази вечер беше едно безсмислено кудкудякане. И се сипеше глупост след глупост. Хайде, той Варсамов е ясен - на него мозъчето му е стафидка, морал липсва, ценностна система - съвсем. Но другите бяха абсолютни конници без глава. Гого бил победител. И той като БСП на избори. Какъв победител е??? Че той беше брутално размазан! И то не на игрите, където беше очаквано. А там където "интелектът" му трябваше да посече противника. Е, да, ама не! Е, тогава? Пълна излагация. Да, Гого беше безапелационен победител по злост, глупост и подлост. Изумително зло човече! Изобщо, става все по-грозно. Включително и в студиото. Всъщност, глупостта в студиото, стелеща се като гъста мъгла под планински връх беше изненадващ за мен. Не двубоят.

Браво на Димитър. Победи си като по учебник.

# 755
  • София
  • Мнения: 281
И аз бях за Митко.То не бе плюене и ровене в неговата персона и игра, за да го изкарат най-лош и черен.Айде бе тия даги пробутват на някой, който е гледал 1 или 2 епизодчета от играта.А и Райчето толкова работно и организирано  ooooh! а когато лежеше с другите жени и не и се работеше хич......то това се забрави. ThinkingЖорето си отива но ще ръси "интелект" в много предавания като гост  Whistling та скоро няма да се отървеме от него.От тук нататък става истинската игра.Да си отиват ненужните и да остават истинските играчи Simple Smile

# 756
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Почвам да се замислям сериозно коментаторите и аз дали не гледаме различно предаване  newsm78
Митко бил интригант  Shocked Аз това не го видях, ама щом казват.
Как никой обаче не коментира например Варсамов как ходеше като цветарка да плете интриги и как после си изми ръцете с Митко. Как педалчето даде старт на разделението на лагери във фермата с интригантските си умения. Как флегмата "хранеше" Симеон. Как флегмата накастри Рая, даже и каза нещо от сорта: Прави каквото искаш и се разкарай". Как после същата тая флегма след като Рая стана фермер отиде и и каза, че само нея да слуша какво да прави. И пак флегмата се държа грубо с рускинята та чак я разрева. По-рано Мара като мелеше безспирно зад гърба на двете инфантилки, че нищо не правели, а като я попитаха се кълнеше, че не го била казала. И още много примери има, ама странно, че Митко все не участва в тях.

# 757
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


Браво на Димитър. Победи си като по учебник.
Победи Си с чист късмет.
Пък и е ясно, че ще му дадат наградата.

# 758
  • varna
  • Мнения: 871
Съгласна с Дара и Мери Ан! Така ми се щеше да вляза през телевизора и да му забия два-три през муцуната на Жорко, такива презрителни физиономии правеше. Сега 100% Мара ще е фермер, но даже и да не избере Димитър за ратай, мъжът ратай може да го викне на дуел и да падне от него, само за да прави на пук на женските Joy
И аз, и ММ седим и се чудим какво пък толкова е интригантствал Митко newsm78

# 759
  • Мнения: 11 560
Значи не само аз се чудя кога е интригантствал Митко.  newsm78 Но аз не гледам много редовно и затова мислех, че съм пропуснала тези моменти. За мен най-големите интриганти са Жорко и Мара. Или поне от това, което съм успяла да видя до сега.

# 760
  • Мнения: 913
Мара, дето обясняваше, че Митко бил жалък, понеже избрал гея за двубой, как пък никой не се сети да я пита защо тя, като е много достойна, не игра срещу рускинята напр., а избра Яница? Или както там се казваше онова слабото девойче, което си избра, когато и тя беше на дуел...

# 761
  • Мнения: 11 560
Мара, дето обясняваше, че Митко бил жалък, понеже избрал гея за двубой, как пък никой не се сети да я пита защо тя, като е много достойна, не игра срещу рускинята напр., а избра Яница? Или както там се казваше онова слабото девойче, което си избра, когато и тя беше на дуел...
Още повече, че Янина предварително си каза, че ще й е трудно да се дуелира с нея, тъй като я чувства близка. Тя и затова й се даде съвсем без бой.

Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired

# 762
  • Мнения: 913
Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired

И с болен кръст на всичко отгоре!!!

# 763
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired
Варсамов е знаел, че ще падне, такъв е бил планът. А посочи Рая за фермер на седмицата, защото ако беше посочил Митко, щеше да е твърде очебийно, че има някаква схема, която да изпрати Митко на финал и да го направи победител. Ако Асенчо или Симеон изгубят дуел с Димитър, всичко е ясно.

# 764
  • Мнения: 11 560

Пандизчията голЕм мъж и той. Затова си избра за противник в двубоя 20 години по-стария от него Райно.  Tired
Варсамов е знаел, че ще падне, такъв е бил планът. А посочи Рая за фермер на седмицата, защото ако беше посочил Митко, щеше да е твърде очебийно, че има някаква схема, която да изпрати Митко на финал и да го направи победител. Ако Асенчо или Симеон паднат на дуел с Димитър, всичко е ясно.
След изминалата седмица, ти наистина ли все още вярваш, че Митко и Варсамов са в обща схема?

Общи условия

Активация на акаунт