Фермата- сезон 1, тема 3

  • 44 265
  • 800
  •   1
Отговори
# 795
# 796
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Довечера ще разберем какво е решил Гошко и от кво се е шокирАла Мара.
Мен връщането на Асенчо съвсем ме вкара в мисли за "велика конспирация" .  А предложението му да падне на дуел с Митко - това си беше жива излагация от страна на сценаристите. То го предполагах, че може да го решат, но като го И чух, щях да падна.

# 797
  • Мнения: 17 987
А предложението му да падне на дуел с Митко - това си беше жива излагация от страна на сценаристите. То го предполагах, че може да го решат, но като го И чух, щях да падна.

Що, падна ли когато Альонка, мамина сладка, се предлагаше за ратай, само и само на Мара да не и е студено  newsm78

Или когато Янина се предаде да не си замине Мара  newsm78

# 798
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
А предложението му да падне на дуел с Митко - това си беше жива излагация от страна на сценаристите. То го предполагах, че може да го решат, но като го И чух, щях да падна.

Що, падна ли когато Альонка, мамина сладка, се предлагаше за ратай, само и само на Мара да не и е студено  newsm78

Или когато Янина се предаде да не си замине Мара  newsm78
Не, но пропускаш частта с Връщането на Асенча, то е с такава цел - да увеличи "групата" на Митко. Wink

# 799
  • Мнения: 17 987
Ами можеше да е и Дони, и тя е от електората на Митко.

Нещо ми е съшита с бели конци тази мистерия на мен.
Парите все ще са дадени на някой, какво значение има на кого?
Какво печели формата от това? Защо да се замесени и сценаристи и водещи и т.н.....


Ако всичко беше нагласено щяха да го монтират така, че ние да не видим доста моменти на заговор. Все пак от тях зависи

# 800
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Дони не може да падне от Митко на дуел Grinning
Хайде в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт