Balea, Alverde, Catrice, Essence - 21 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 90 226
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
В Лили
CРЯДА, 21.10.2015.
ШОК ЦЕНА
-20%
БИО И НАТУРАЛНА КОЗМЕТИКА

# 46
  • Мнения: 17 546
Аз имам един на Римел и ми харесва много,дори цветът донякъде е подобен на цвета на кожата ми...
Ползвам Wake me up 200 и много си го харесвам. Има бестящи частици и наистина придава сочен вид на кожата. Смятам обаче, че е подходящ за по-суха кожа. Още не съм го пробвала върху лосиона на Нивеа.
Днес съм с този Max factor. Намирам, че цветът му също е много естествен, нито розов, нито жълт. Не помня номера, но мога да кажа утре като се прибера кой е.
И още едно за ВВ на Гарние в късата туба.  Peace Също прави кожата сочна.

Виктория, преди нанасях крем и почти веднага фдт, но бързо лъсвам така. Можe би е добре да се нанесе крем, да се попие излишното количество с хартиена кърпа и тогава да се нанесе фдт. Иначе сякаш фдт се топи заедно с крема.

# 47
  • Мнения: 1 140
А проблема с пресушаването го решаваш като слагаш по- овлажняващ/ мазен/ "богат" крем и си готова  Peace

А чакаш ли го да "дръпне" или нанасяш фондьотена непосредствено след мазането? Чувам противоречиви мнения.

Винаги ги чакам да попият леко, защото и аз като Бижу бързо лъсвам Peace

Последна редакция: пн, 19 окт 2015, 10:05 от Mery*-

# 48
  • Мнения: 251
В събота имаше промоции на Нивея в Лили до Фестивалния комплекс.Ако закупиш продукти на стойност десет лева,участваш в томбола за сак,чадър или пазарска чанта.

Не съм фен на Нивея,но купих на мъжа ми два продукта,с идеята,че ще ми се падне сака.Да обаче,спечелих някакъв шампоан на Нивея,който не ми харесва.Ако знаех,че и продукти участват в томболата,нямаше да купя нищо.

# 49
  • Мнения: 6 954
Аз в момента съм с I love extreme на Essence, но следващата покупка мисля да ми е бялата Буржоа  Heart Eyes

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Какво ви е мнението за фдт Rimmel Match perfection?
Със смесена към мазна кожа съм. Дали е подходящ. Видях, че е намален на половина в Елитис.
Скрит текст:
Четох няколко ревюта - бил със средна покривност, нямал матов финиш (в един блог момичето, което е със смесена към мазна кожа казва, че след нанасянето му ставала като диско топка  Laughing ).

# 51
  • Germany
  • Мнения: 919
Момичета, помагайте, Търся си добър бял лак, който да не се налага да наслоявам до припадък, за да получа хубаво покритие Simple Smile

Плътно бяло ползвам Golden Rose Rich Color 76. На два нормални пласта покрива идеално.

Скрит текст:

Млечно бяло - flormar 319. Слагам го на два по-плътни пласта, за да не става на черти.

Скрит текст:

Също млечно бяло - Essence Snow Jam 04 Top of the Ice-Cream, но е от лимитирана серия и не знам дали може да се намери някъде вече.

Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 1 140
Искам да се поправя за цената на четките на Ebelin- не са 27, а са 17 и някакви стотинки  Blush

# 53
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Моята любима спирала за момента:
http://beautifullsin.blogspot.bg/2014/05/maybelline-colossal-go- … e-volume.html?m=1

# 54
  • София
  • Мнения: 4 052
Срещали ли сте в дрогерийния клас фон дьо тен,който има естествени цветове-нито розовеещи,нито твърде жълтеникави?И да не пресушава лицето,тези с пудрен ефект не ги харесвам,искам"сочно" лице Praynig
Аз пък, не мога да си определя цвета. Все си мисля, че жълтея, но имам розовеещи участъци в областта на бузите предимно. С кое да се съобразя, за да избера подходящ цвят? Има ли някакъв трик?
Уж ги гледам, уж пробвам, уж пасват, но в крайна сметка все още не мога да открия моя цвят, който да ме освежава, да прикрива несъвършенства и да не стои като маска Sad

Скрит текст:
От този съм почти доволна, но все нещо ме кара да пробвам нещо друго
Кожата ми в никакъв случай не е мазна, но не е и суха в класически смисъл т.е. не се лющи. На 35 съм. Моля за съвет!  bouquet

# 55
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Момичета, помагайте, Търся си добър бял лак, който да не се налага да наслоявам до припадък, за да получа хубаво покритие Simple Smile

Essie - Blanc е най-хубавото бяло, което съм ползвала.
 

# 56
  • Мнения: 2 621
Благодаря на момичетата! По принцип моята кожа си е сухичка.

Ползвам Луминайзъра на Макс Фактор. При мен "озаряване" обаче няма.  Mr. Green

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Taзи съм я имала и съм много доволна,може би около 3 опаковки съм изхабила,струва си да се дадат пари за нея.
mimeime,при толкова много мостри направо ме е срам,че не мога да си определя цвета,или купувам бели, или много тъмни ,или много жълти, или пък розови цветове,вече ще смесвам,по-голяма цапаница е,но поне ще си изразходя наличните.Пробвай да смесваш цветовете Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 4 052
Скрит текст:
Taзи съм я имала и съм много доволна,може би около 3 опаковки съм изхабила,струва си да се дадат пари за нея.
mimeime,при толкова много мостри направо ме е срам,че не мога да си определя цвета,или купувам бели, или много тъмни ,или много жълти, или пък розови цветове,вече ще смесвам,по-голяма цапаница е,но поне ще си изразходя наличните.Пробвай да смесваш цветовете Hug
hahaha и това съм пробвала ама баш манджа с грозде става.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Какво ви е мнението за фдт Rimmel Match perfection?
Със смесена към мазна кожа съм. Дали е подходящ. Видях, че е намален на половина в Елитис.
Скрит текст:
Четох няколко ревюта - бил със средна покривност, нямал матов финиш (в един блог момичето, което е със смесена към мазна кожа казва, че след нанасянето му ставала като диско топка  Laughing ).

Аз го имам и ми харесва. Моята кожа е мазна, като диско топка не съм се чувствала никога.
Не е твърде покривен, но това ми харесва, лесно се разнася, има приятен аромат и си паснахме много точно с цвят Ivory. Лично за мен си е попадение от класа си, а и щом е още намален, бих го пробвала на твое място.

Общи условия

Активация на акаунт