Професионални серии за коса - тема 86

  • 60 908
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 500
Здравейте, искам да си взема хидратиращ и протеинов шампоан, които да редувам. Много се рових назад в темите за отзиви и се спрях на тези: Керастас Нутритермик, Олео релакс и Керастас терапист. Косата ми е фина, но плътна,
Нутрито-добре за хидратиращ,Олеото по принцип го избягват хора с фин косъм,а Тераписта не им е най-силният протеинов ш.на Керастаз,по-добре Архитект или Антиусур (и 2-та са зелени)  Peace

Линди и аз не бих редувала-едно че от някои ш. не ми е О.К. скалпа,и друго-мойта логика е обратната-докато имаш добри резултати-защо да сменяш продуктите  Mr. Green обаче го правя от лакомия да пробвам всичко  Embarassed
Като вляза в тази тема и изпитвам неистово желание да си измия косата  Mr. Green пробвах Марокан хидр.за дебел косъм току-що и ще докладвам  Mr. Green

# 721
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Арлен предлагат ли олиото на Макадамия?Ровя,но не откривам.Исках да сверя цените,че голяма разлика има между Енцо и Рибката.Благодаря на отзовалите се.

# 722
  • Мнения: 5 500
Арлен предлагат ли олиото на Макадамия?Ровя,но не откривам.Исках да сверя цените,че голяма разлика има между Енцо и Рибката.Благодаря на отзовалите се.
Не.Арлен не предлагат Макадамия за съжаление.

# 723
  • Мнения: X
Линди и аз не бих редувала-едно че от някои ш. не ми е О.К. скалпа,и друго-мойта логика е обратната-докато имаш добри резултати-защо да сменяш продуктите  Mr. Green обаче го правя от лакомия да пробвам всичко  Embarassed
Като вляза в тази тема и изпитвам неистово желание да си измия косата  Mr. Green пробвах Марокан хидр.за дебел косъм току-що и ще докладвам  Mr. Green
100% и при мен основното е мерак за нови и нови неща, пък и кеф да си плякам финишите, много си ги харесвам. Mr. Green Но в интерес на истината повече от два пъти ако ползвам една серия ефекта заминава. Протеин пък абсурд. Ето както писах за диип кеър, че ми се получи страхотно, беше след около 3-седмична пауза от последното ползване.

# 724
  • Мнения: 5 500
Линди и аз не бих редувала-едно че от някои ш. не ми е О.К. скалпа,и друго-мойта логика е обратната-докато имаш добри резултати-защо да сменяш продуктите  Mr. Green обаче го правя от лакомия да пробвам всичко  Embarassed
Като вляза в тази тема и изпитвам неистово желание да си измия косата  Mr. Green пробвах Марокан хидр.за дебел косъм току-що и ще докладвам  Mr. Green
100% и при мен основното е мерак за нови и нови неща, пък и кеф да си плякам финишите, много си ги харесвам. Mr. Green Но в интерес на истината повече от два пъти ако ползвам една серия ефекта заминава. Протеин пък абсурд. Ето както писах за диип кеър, че ми се получи страхотно, беше след около 3-седмична пауза от последното ползване.
Е Да-така е за протеина при някои коси и в никакъв случай не е грешно.Но ти също не редуваш безразборно-все пак ползваш хидр.продукти макар и различни  Hug

# 725
  • Мнения: X
О да, не е безразборно  Hug пък и имам около 7-8 серии, от които 2-3 са точно като лакмето ДК за месечно ползване. Grinning
Абе големи сме схеми в тази тема, но важното е че има ефект. Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 978
Момичета купих си ботокса на Лореал и сега се чудя като завършек  друг хидратиращ продукт ли да си взема или протеинов  ooooh! . Чудя се между 2-мин реконтроктор  ,Л2 или нещо друго да си купя  , трябва ми нещо лечебно , ако мога така да го кажа за моята суха коса  Hug
П.С. от ампулите за фоликули на напура расте ли бързо косата , защото ми трябва и нещо за бърз растеж на косата  newsm78

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 18:10 от veli977

# 727
  • София
  • Мнения: 10 858
Изобщо не сте честни с тоя Инициалист   Crossing Arms Сега го искам и него. Я кажете, какъв ефект виждате?
Лекси, благодаря за разказа за Про файбър.
И още един въпрос - мога ли да ползвам нощната тярапия на Алтерна, като съм с финиш маслото на Кюн со пюр и отгоре Нектара? Има ли смисъл да пльосна нощната терапия или е по-добре на коса само по маска, без финиши?

# 728
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Инициалистът е продукта, който промени моята коса. Ползвах продукти с подобно предназначение на много други фирми, но накрая отново си се завърнах към него. На мен направо ми растеше бебешко мъхче в корените. Ефекта се забелязва към средата на второто шишенце. Днес отново си го поръчах. Дано нещо не са го развалили.

И аз помолих за пробички на Про файбър и съответно ги тествам в момента. Може ли да ми пишете колко време се стои с маската?

И за друго нещо съм в дълбока размисъл. Засилих се да купувам шампоани с намаление, но като се замислих аз имам около 15 шишета до половината. При мен много бързо свършва маската. Шампоаните на различни серии ми стоят. Чудя се за някаква маска или балсам с който да използвам всички наличности. Вие какво ще ми препоръчате? Косата ми е гъста, тънък косъм, изрусявана в доста добро състояние. Като че ли нещо за обем с уау ефект искам. Шампоаните ми са от всички серии на Керастаз, Лореал Липидиум, Кюн и др.

# 729
  • Мнения: 316
Момичета, не знам дали знаете,но в Арлен има дейстращ код за допълнителни -10% NP10

Така намалените шампоани на -15% излизат на -25% и излизат супер изгодно.Направих поръчка с 3 шампоана взех си ДПШ на Чи 21 лв , на Керастаз Денсифик излезе ми 28 лв  Shocked и един на Йожен Фарма за косопад 14 лв.   Shocked Много съм доволна от поръчката.

Арлен са страхотни !!  bouquet

# 730
  • Мнения: 23
Момичета, не знам дали знаете,но в Арлен има дейстращ код за допълнителни -10% NP10

Така намалените шампоани на -15% излизат на -25% и излизат супер изгодно.Направих поръчка с 3 шампоана взех си ДПШ на Чи 21 лв , на Керастаз Денсифик излезе ми 28 лв  Shocked и един на Йожен Фарма за косопад 14 лв.   Shocked Много съм доволна от поръчката.

Арлен са страхотни !!  bouquet

И аз включих кода ,наистина страхотна промоция !Вече направих една поръчка и наистина стана с кода и намалението общо -25 процента,сега опитах пак ,но не се получава вече   Simple Smile   А някой има ли наблюдения за CHI NOURISH INTENSE ----спешно е ,че се чудя дали да поръчам,доста е изгодно  Simple Smile  -http://www.arlen.bg/product/323/komplekt-intenzivno-podhranvashti-shampoan-i-maska-chi-nourish-intense.html

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 20:32 от Brilliance

# 731
  • Мнения: 483
Нориш Интенз съм ползвала преди няколко години и бях много доволна. Усещах я като хидратираща серия, но по принцип моята коса си обича и малко протеинче, така че е възможно да съдържа. Тогава косата ми беше на кичури, дълга, с тънък косъм.

# 732
  • Мнения: 1 670
не знам защо, но тоя код не ми лови на мен  #2gunfire

# 733
  • Мнения: 316
Радвам се,че си се възползвала.  Simple Smile

Момичета а шампоана на Керастаз Денсифик с каква маска мога да го ползвам след това хидратираща или протеинова. Помня,че Магнолия го е ползвала,но тя имаше цялата серия.

Не мога да го определя какъв е по скоро балансиран е според мен,но не съм сигурна. Дали ще се комбинира добре с маската All soft Redken - тя уж се води хидратираща, но като гледам състава си има и протеинче,така че по скоро е балансирана. Приемам всякакви съвети ! Hug  bouquet

JLo  незнам защо не става при теб, пробвай от друг браузър, ако не става и не става пиши им, ще направят нещо по въпроса.Арлен ценят клиентите си Mr. Green

Последна редакция: сб, 31 окт 2015, 20:47 от melina565

# 734
  • Мнения: 483
И аз поръчах с кода, но сега опитах пак и не важи. Мисля си, че съм успяла да го използвам, защото имах незавършена поръчка, при която кодът беше предварително приет. Сега явно е деактивиран.з

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт