Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 42

  • 53 335
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 9 590
Горе долу моите гами си показала, само дето аз ще им изплющя едно зеленко  Mr. Green
И синичко.
Купих си бежово перде мрежа.

Някой има ли подобна лампа, добре ли свети, или прекалено насочено?

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 20:42 от shhhh...

# 46
  • Мнения: 4 291
 Брее и се скарали, и нова тема захванали!

Стефчо, честито! Вътре стените дървени ли ще са или гипсокартон?

Нова Тема, има ли възможност да направиш кухнята ъглова към масата?

Шшшшш, съчувствам! моя дружески съвет е да зарежеш миенето на шкафовете и да си сипеш едно вино Hug

# 47
  • Мнения: X
Шшш ,честито ти перде  bouquet

Соу , а добре дошла . Кой се е карал ? В две теми днес говорят за кавги .
Аз какво чета ? Нищо не съм вдянала .

Последна редакция: пт, 23 окт 2015, 18:23 от Анонимен

# 48
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Нова Тема, има ли възможност да направиш кухнята ъглова към масата?
Мисля, че не, Соу. Какво имаш предвид? Мога да пробвам да наредя някакви кашони за да се ориентирам в обемите и разстоянията. Хладилника ли да завъртя? Ако направя Г дори с 60 см (а вероятно трябва да е малко повече), разстоянието до трегера и колоната остава около 160 см. Планирам там малка маса 140/90 с тясната страна залепена за стената + столовете около нея. Ще купя дивана и ще го наместя под трегера (успоредно на масата) все пак. Ако има възможност да го изтегля още напред към прозорците ще обмисля и Г-образна кухня, но тогава  единия ред столове ще трябва да е до колоната, а тя стърчи 15 см.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 995
Шшш, насоченки са си. Сложих подобни в спалнята и вечер ги обръщам в другата посока, защото пряката светлина ме дразни.
Тези са моите, вижда се как осветяват:

Скрит текст:

# 50
  • Мнения: X
Ассос ,това у вас ли е ?  bouquet Heart Eyes


Първоначалния ми замисъл за диван ,както се оказа няма да е от онези показаните от Ема на картинката на темата , беше точно такъв сив с тюркоазени акценти. Много ми допада тази комбинация и както виждам стои много добре на тъмен под и светлосиви стени .Благодаря ,че показа  bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 2 995
О, не, Контеса, не. Само онагледих лампите, но се радвам, че помогнах, пък макар и случайно Simple Smile

# 52
  • софия
  • Мнения: 9 590
Би трябвало да има крушки отпред затъмнени, оф как обясних! Да е насочено няма лошо, но да не блести в очите.
Рефлекторни ли се водят крушките?
Не съм се отказала и от статив с чадър де Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 390
Горе долу моите гами си показала, само дето аз ще им изплющя едно зеленко  Mr. Green
И синичко.
Купих си бежово перде мрежа.

Някой има ли подобна лампа, добре ли свети, или прекалено насочено?

Аз имам подобна лампа - черна, има я и Ема в къщата. На мен не ми харесва, хем не добре осветява, хем е насочена. От време на време я ползвам над трапезарната маса, но не се получава търсения ефект. Но нека и Ема да сподели впечатления.

# 54
  • Мнения: X
Ассос, искам го този интериор незабавно   Flutter

Шшш, какво да имало на лампата ? Как затъменени крушки отвън ?
Оф ,нищо не разбрах .

# 55
  • София
  • Мнения: 2 995
Контеса, ето: http://www.made.com/unboxed/pictures/706391/#24176
Не е интериор, а албум с дома на някой, пазарувал от сайта. Хубавото (но и лошото) му е, че ако харесаш нещо, директно можеш да си го поръчаш Mr. Green

# 56
  • Мнения: X
Контеса, ето: http://www.made.com/unboxed/pictures/706391/#24176
Не е интериор, а албум с дома на някой, пазарувал от сайта. Хубавото (но и лошото) му е, че ако харесаш нещо, директно можеш да си го поръчаш Mr. Green
Мерси !!!
Лошо ,много лошо .1000 паунда  #Crazy
Ще го сънувам тази вечер . Ох  ooooh!

# 57
  • Мнения: 481
Брее и се скарали, и нова тема захванали!
Ами Соу, ти къде беше  Simple Smile? Казахте ли нещо за партито при Тина?
Носещите стени са дървени. Останалите са някакви конструкции, които облицоват с дървени панели, имитиращи основните греди, дървения отвсякъде. Аз ще си оставя част от стените с гипсокартон, без дървените панели, че дървото ми идва в повече, колкото и да ми харесва. Лошото е, че ММ не иска, но ще се споразумеем нещо.
Нова, изтегли си някоя елементарна програмка, ако искаш пробвай и с кухненската на ИКЕА, и почни да чертаеш. На мен много ми помогна да се ориентирам къде, колко и за какво ще има място. Имат си 3д, така че ще си ги представиш по-добре нещата.

# 58
  • Мнения: 6 358
Шшшшш, съчувствам! моя дружески съвет е да зарежеш миенето на шкафовете и да си сипеш едно вино Hug
Аз снощи и днес съм на по чашка уиски. Имам една приятелка, запалена по звездите, която ми заяви, че някаква планета била влязла в моята зодия и щяла цяла година да ми дава много пауър. Нищо подобно, много тъп период ми се нареди. Crossing Arms Наздраве!


1000 пауна са няма и 1400 евро. Колко струва един диван от близо три метра в Канада? Съвсем нормална цена ми се струва, даже много прилична, ако доставката не е много скъпа. Хубав диван, и на мен ми хареса.

# 59
  • Мнения: X
Барба ,евтин е много .
Тук са ег..и и обирджиите ! Няма диван под 3000 долара такъв .  Embarassed

Само със сънуването ще си остана обаче .  Mr. Green
Оказа се ,че имаме пукнатина в бетона на едната стена .

Нали махнахме ламперията за да сложим С-чанъли /подпори и вчера ги поръчахме ,но след като махнахме и посоледното каре ламперия отдолу лъсна една тлъста пукнатина по цялата стена и мъжът ми се хвана за главата .Къщата ще поддаде ,а те ми затворили с ламперия та да не се вижда Sad
Ще полудея вече.

Та ще поръчаме днес още 5 ( още 500 долара за тези 5 ) метални С-чанъла (не знам как се казват на български ) и още разбиване ни чака и парите заминаха окончателно .

След 4 -5 седмици трябва да сме приключили и да си седнем на Д-то за да направим бюджет .
Кой е казал ,че ремонтите са лесна работа ?..

Коя зодия си ?

Общи условия

Активация на акаунт