Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 42

  • 53 338
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 438
Sharky, имах предвид, че едвали в апартамента, който Барба показа бетона е имитация, а не на този, който ти показа.
Арчи, столовете са около 4-500 лв. Устройва ли те? Вземи си стокхолма от икеа почти същия ръб е Simple Smile Simple Smile Simple Smile

столове веднъж се купуват . че са красиви спор няма , ама дали са удобни е по-важно . на сайта на Икеа не открих да продават Стокхолм столовете , но видях в Гугъл какви са - те почти същите Simple Smile

# 751
  • Мнения: 644
Има и едни с по-заоблени форми. Явно на икеа са изчерпани имаха черни и зелени. Виж в румънската.
И аз трябва да купувам первази и се чудя от мдф или полиуретанови. Цената е една и съща, но според мен вторите по-лесно се слагат. А знаете ли как се прикрива снаждането?
Shhhh, аз съм си мислела с двойнолепящо тиксо има такова мнг здраво.

# 752
  • Мнения: 255
А знаете ли как се прикрива снаждането?
Shhhh, аз съм си мислела с двойнолепящо тиксо има такова мнг здраво.

Запомнила съм преди време за снаждането и краищата където се режат, че някой беше казал се мажат с цветен силикон, ако са бели первази-бял силикон. Не знам какво ще се получи. Аз съм харесала первази в Баухаус, мдф. С двойнозалепващо ще излезе много скъпо, ако се вземе хубаво и надеждно- 1,5 м. е 10 лв., пример- http://roel-98.com/montazhna-lenta-scotch-fixing-line-19-mm-h-1-5-m-super-zdrava Дали трябва да се лепи плътно лентата или през разстояния?

# 753
  • софия
  • Мнения: 9 590
Имам наличен от онзи силикон, който издържа тонове, ще го правим на точки. Снадките за пвц-то се продават. Доволно грозни са. За мдф и другия вид не зная.

# 754
  • София
  • Мнения: 177
А знаете ли как се прикрива снаждането?
Shhhh, аз съм си мислела с двойнолепящо тиксо има такова мнг здраво.
Има специално лепило за снадки, след това первазът трябва да се боядиса, дори и да искаме да остане бял, пак трябва да се мине с боя отгоре, така не личат никакви снаждания. А первазите, които споменах, че съм лепила, са от най-простите и евтините, които по принцип се закачат със скоби към стената. В новия апартамент имам от по-скъпите и широки первази, те веча са лепени със специално лепило и не са мръднали:
https://lh3.googleusercontent.com/-EQ7Edyp1c7M/VjuwCHIPnSI/AAAAA … h639/DSC_0720.JPG

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 21:40 от Rozamunda

# 755
  • София
  • Мнения: 2 995
Ау, НоваТема, как 60лв/м  Shocked
Нашите са 5-сантиметрови, букови и излязоха нещо като 6 лв/м.

# 756
  • Мнения: 644
Нямам идея колко струва двойнолепящото. Това обяснява защо не се прави така Simple Smile
Розамунда, много добре изглежда не само перваза.

Последна редакция: чт, 05 ное 2015, 22:15 от blue_water

# 757
# 758
  • софия
  • Мнения: 9 590
Джуджа, много хубаво стои! Аз днес сутринта също го харесах, за мен беше новост.

# 759
  • Мнения: 644
И двата ми харесват зависи къде ще ги слагаш. Честит шкаф.

# 760
  • София
  • Мнения: 177
Позволих си да заместя Ема и да направя нова тема. Заповядайте!

Общи условия

Активация на акаунт