Отговори
# 45
  • Мнения: 4 830
ЕленаHug Heart EyesДани, Hug Heart EyesСнеже, Hug Heart Eyes Габи, Hug Heart Eyes Диди Hug Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




# 46
  • Мнения: 327
Добро утро мили момичета Hug




Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 09:30 от elena_bgsf

# 47
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313


Привет!  Hug Hug Hug
Ясето пак е била някъде  Heart Eyes


Като гледам фона отзад е била на модно събитие. Наскоро модната къща Балмен (Balmain) и H&M се обединиха за дизайнерска колаборация. В Ню Йорк имаше голямо представяне, а наскоро и в Турция...


Hayranlarına müjde! Behzat Ç. amirim geri dönüyor Доколкото разбрах, според статията, ще започват снимките на нов сериал, който ще е адаптациа на американския Breaking Bad (TV Series 2008–2013), който е известен у нас със заглавието В обувките на Сатаната . Ердал ще играе ролята на учителя по химия и вече е започнал да се подготвя за ролята, като отслабне. Работното заглавие май ще е "46" Ако числото е свързано с числата от ам. версия ,46 е номера на паладия от МТ. Каква ще е ролята на Ясемин не се казва...

***


Serenay Sarıkaya’nın film hazırlığı!

# 48
  • Мнения: 327
 wavey

Хайде и Шукрю и Ханде да се отчетат Heart Eyes  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Hug Heart Eyes



"Винаги тествайте вашите граници. Никога не ограничавайте вашите тестове." Peace

# 50
  • Мнения: 4 830

Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Елена, Hug Heart Eyes трейлъра на филма с Шюкрю и Ханде е трепач newsm10 newsm10 Шюкрю много секси с тези барабани, а Ханде както винаги е много сладка Peace Peace Peace
Тара, Hug Heart Eyes благодаря ти за всичката информация, която носиш тук в темата.. bouquet bouquet Да си жива и здрава! Серка влязла в студиото с Искендер Пайдаш и започнали да работят върху музиката на филма..Другите актьори в това число и Керем вземали уроци Peace Peace  Серка е казала на Есин Овет, че скоро ще почнат снимките на филма и че тя била много развълнувана..
Габи, Hug Heart Eyes благодаря ти за превода на туита на Керем.. Значи този човек не се отказва да си тества предела на възможностите..Ейвалла! Peace Peace

Тази снимка я споделил човек, който работел в Ай Йапъм с думите: Един нормален ден.. Керем днес май бил в Ай Йапъм..Ха дано!



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 327
Лили златна си  Hug пак намери новинка Heart Eyes
Ха дано скоро да чуем хабер за ново дизи Praynig
Ако се е откачил от Д Йапъма и са го грабнали от Ай Йапъм JoyПри адаша Керем Чатай е за предпочитане Wink Както виждаме само неговите дизита са по международните фестивали и Сеул и Щатите Naughty
Енгин спечели в Сеул-сега е и с номинация EMMY

ето го усмихнатия в цялата му прелест Heart Eyes


поздрав - днес съм на романтична вълна Laughing

# 52
  • Мнения: 4 830
Добро утро! Hug Hug

Скрит текст:

http://www.milliyet.com.tr/-reklam-aski-yasamam--magazin-2144496/




Керем бил видян в Акмеркез да си избира обувки за трекинг..Казал е, че ще влязат в каньоните и ще се изкатерят в планината.. А на въпроса за рекламната любов със Серенай, той е отговорил: Дори и да получа такова предложение, категорично не бих приел!

Преди време се говореше, че Керем и Серка ще пътуват за Америка.. Май наистина ще отидат и ще си правят планински туризъм, че и трекинг, че и катерене в планината.. Peace Peace Peace Peace

Една анкета с нашето момче, гласувайте моля!

http://kadinodulleri.elele.com.tr/kadinodulleri_adaylar.aspx?aid=10



Елена, все забравям да ти благодаря за музикалните поздрави.. Благодаря ти! Слушам ги с голямо удоволствие Peace Peace

Я, виж дори и Керем им се кефи Peace Peace



Хубава и приятна неделя ви желая!

Последна редакция: нд, 08 ное 2015, 07:23 от LiLiSy

# 53
  • Мнения: 9 023


Привет! Hug Hug Hug
Колко хубав хабер дано наистина се отказал от Д Япъм и работи с Ай Йапъм много ще съм щастлива тогава  Peace
Чакаме си филма със СерКер тогава щом скоро ще започне да се снима  Whistling
Охоо ще ходят да се катерят колко хубаво не мога да кажа,че им завиждам аз умирам от страх като видя високо  Stop Mr. Green Laughing

Колко е щастливо нашето момче на новите снимки само винаги да е такъв  Praynig

# 54
# 55
  • Мнения: 9 388
 Hug момичета
Един музикален поздрав и от мен, песен от 20 епизод на Любов под наем. Няма патрона само на Елито на поздравите да се кефи, я! Искам и на мен така чаровно да ми се усмихва! Laughing




https://www.youtube.com/watch?v=h_TCqKqlgqM

# 56
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Здравейте!

Благодаря за инфото  и музиката  Hug


Гранд Каньон

# 57
  • Мнения: 327
Момичета Hug Heart Eyes
Честито на именниците днес bouquet

Дани Керемчи е щедър на усмивки- със сигурност има за всички Laughing

Ето още една моя любимка - наше момиче,родено във Варна!Невероятен глас има - който е гледал Чучулигата я знае Heart Eyes



Хубав следобед Hug

# 58
  • Мнения: 9 388
Ели, това самата певица от Чучулигата ли е? Родена във Варна? Каква е по народност? Пее с акцент, в Чучулигата говори турски?

Видях, Ели, видях, Керемчи и на мен ми се усмихна!  Grinning Харесала му песента, казва! Wink

# 59
  • Мнения: 327
Ели, това самата певица от Чучулигата ли е? Родена във Варна? Каква е по народност? Пее с акцент, в Чучулигата говори турски?


Дани, Aliye Mutlu е певицата Peace
Скрит текст:
Родена е във Варна,но още малка семейството се изселва в Турция.Чудесно е,че не е забравила корените си!Още една от любимите ми песни Laughing


още усмивки Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт