Отговори
# 60
  • Мнения: 9 388
А аз се зачудих много, когато чух две български народни песни в Чучулигата. Сега вече ми е ясно защо. Браво на певицата!

# 61
  • Мнения: 4 517
Привет на всички! Grinning Hug
Лили Hug,мерси за новините!
Мятам при вас видеото с Керем,да върна жеста .   https://www.youtube.com/watch?v=E7_NkSvEWkI

# 62
  • Мнения: 327
Вики Hug

Много учтиво нашто момче - всичко си каза "kanyon, manyon falan filanJoy Joy

# 63
  • Мнения: 4 830
Добро утро, мили момичета! Hug Hug Hug

Скрит текст:


Снеже, миличка, къде се си? Обичам да започвам деня с твоите кафенца Peace Peace

ЕлиHug Heart Eyesне съм гледала Чучулигата, но наистина момичето има много хубав глас..С такава лекота пее Йовано, Йованке.. Стана ми любопитно аджеба в сериала кои  български народни песни прозвучаха..  newsm78 newsm78 newsm78
Дани, Hug Heart Eyes момчето ни с голямо удоволствие се кефи и на твоя музикален поздрав Peace Peace



Вики, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за видеото с Керем..
Заповядай една много сладка Серенайка.. Heart Eyes Heart Eyes



Накратко за какво иде реч във видеото.. Керем каза на папараците, че се готви да излиза на трекинг, каньони-маньони, това-онова.. Казаха му, че всеки спортува, но той спортува невероятно много и че е доста активен в социалните медии. Керем: Ами, ами, май съм малко активен, да.. Колкото до спорта..Обичам да спортувам. Израснал съм със спорта, това е свързано с личностното развитие на човека, спорта ми помага да се отпускам, да си събера мислите.. Напоследък започнах да се занимавам с бокс, нещо невероятно е, силно ви го препоръчвам.. После го попитаха защо е разгледал дъската за скейтборд, дали ще започне да се занимава с това. Керем отговори, че той още в гимназиалните си години е бил голям скейтбордажия.. Разгледал дъската така малко носталгично.. Зададоха му пак въпроса дали ще се жени през лятото, той отговори, че няма да се жени. И накрая пак: Керем бей, още един въпрос. Керем: Давай! Папаракът: По медиите излязоха новини, че вие сте получили 200 хил. турски лири, за да ви щракнат хванати за ръка със севгилито ви. Керем: Приятели, не знам хората откъде си измислят такива работи, наистина не разбирам. Не ме разбирайте погрешно, не искам да прозвучи като неуважение, но това, което се пише е само един сценарий, който се измисля.. Няма нищо вярно в това..
Папаракът: Керем бей, а ще се ожените ли за мен?
Керем: Ха, ха,ха, категорично не!

Момичета, те това е накратко..
Желая ви хубава и ползотворна седмица!

# 64
  • Мнения: 327
Добро утро Hug
И аз си пийвам кафенцето  вас kaffeetrmker_2
Лили Hug благодаря за труда-превела си ни цялото видео newsm51 В замяна ,от мен са двете песни на Алийе Мутлу Laughing (За щастие за музиката няма граници и затова, и аз като Дани ги чувствам като български!)


Скрит текст:
Лили,пожелавам ти,когато можеш да отделиш време да си доставиш невероятното естетическо удоволствие ,гледайки Чучулигата



И едно щастливо момиче Heart Eyes

Последна редакция: пн, 09 ное 2015, 09:49 от elena_bgsf

# 65
  • Мнения: 8 472
Добро утро! Hug Hug Hug

Лили,  Heart Eyes благодаря за кафенцето.  bouquet Тук съм, ама не мога да се организирам да драсна някой ред, иначе ви чета. Hug

Лили, Тара,  Hug Hug благодаря за новините, които поствате.  bouquet bouquet

Много се радвам на нашето момче, като е усмихнато, нека е щастливо. Heart Eyes Филмът със Серка го чакам с нетърпение и се надявам да не ме разочароват.  Peace Същото е и със сериала, а много ще съм доволна, ако е на Ай Япъм, щото Чатай си знае работата. Wink Praynig Успех и на Яска с новия сериал.  Praynig Пак римейк, което не ми харесва особено, ама да и е хаирлия.  Praynig Peace

Диди, Дани, Ели, Вики,  bouquet bouquet bouquet bouquet



Успешна седмица, момичета!  bouquet Hug bouquet

# 66
  • Мнения: 9 388
Здравейте, милички, и благодаря за хубавата компания! Благодаря за превода на интервюто, Лили! Hug

Серенайчето е като малко момиченце. Има чаровно детско излъчване.

Лили, това е другата български песен, която прозвуча в Чучулигата!



https://www.youtube.com/watch?v=HvivrcVFfwM

Хубав ден от мен!

# 67
  • Мнения: 9 151
Привет!  Hug Hug Hug
Лилинка  bouquet
Момичета благодаря за музикалните поздрави  bouquet
Снежко  Hug




Тези ги правих вчера дано ви харесат  Hug

# 68
  • Мнения: 9 151


Лили много си ме радва тоя колаж спешъл за тебе да знаеш  Peace Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 4 830
Момичета, привет Hug Hug Hug
ЕленаHug Heart Eyesв момента не превеждам нищо и може да седна да си изгледам Чучулигата Peace Peace А тази Алие Мутлу наистина има много хубав глас, но явно е израснала в Турция, защото българския й е с много силен акцент..
ДаниHug Heart Eyesблагодаря ти за другата българска народна песен! bouquet bouquet
Снеже, Hug Heart Eyesаз съм сигурна, че няма да се разочаровам от филма на Керем и Серенай..Ще има песни, танци, любов, Керемчи, какво друго бих могла да искам Peace Peace
Диди, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за колажа с Керемчи и Аслъ..Аз все пак ще продължавам да се надявам, че ще ги съберат в един проект..

Заповядайте, един Керемчи за всички вас.. Снимката е пусната от едиторката на сп.Грация - Лара Мутлу в инстаграм..

https://instagram.com/p/93-iVkLIqh/



Керем започнал да следва Йозгюр Джейлян и Берк Ерчер в инстаграм. И двамата посещават спортния салон Бужин.. И ако разгледате профилите им в инстаграм, ще видите, че и те се занимават с трекинг и  планинско катерете.. Та в туитър мислят, че Керем няма да отиде в Америка, а с тези момчета и още други от Бужин ще отидат някъде в Турция на трекинг..

https://instagram.com/ozgurceylan48/
https://instagram.com/ercerberk/

Керем и Берк взаимно си лайкнаха снимките в инстаграм..

# 70
  • Мнения: 327
 wavey

Диди Hug Керем дасега е случвал на партньорки LaughingДано някога да си партнират и с Аслъ Praynig Голямо слънчице е тя Heart Eyes Гледам,че още го държиш Пойраз в подписа Wink Аз вече го оставих - отказаха ме нещо Sad
Лили значи има надежда за Грация Peace Много добре изглежда с девойките- дано така да са го снимали Heart Eyes А този Берк много ектремен Peace Преди дни е водил Кивчо на пистата на Порше , сега и с Керем кой знае къде ще се подвизават ShockedВсе пак е по-добре,отколкото да зачезне към Щатите hahaha

спокойна нощ Hug
пак с фенка Laughing

# 71
  • Мнения: 9 151
Добро утро!  Hug Hug Hug
Лили,  Hug Hug Hug
Ели аз преди всичко харесвам Илкер Peace иначе засега там не са забили толкова виж снощи се разочаровах от Дъщерите на Гюнеш  ooooh! тотално го объркаха положението ама продължавам,че много ме радват Ханде и Толга  Peace Shocked До края очаквам Халюк да излезне напълно нормален и всички да не са Мертоолу така се заплетаха нещата,че.... Joy Joy Joy
Останалите ги гледам е така ми мине времето:Спомни си Гюнюл не е зле  Peace
Впрочем тази вечер мисля да дам шанс на Майската кралица заради Яамур и Хатидже  Peace




И едни фен колажи с Еда Едже и наш Керем  Hug

# 72
# 73
  • Мнения: 327
Добро утро Hug
Не сме сложили кафенце май Laughing
Скрит текст:

И от мен на добър час на Ямур с Майската кралица bouquet


и ново от Керемчи Heart Eyes


Хубав ден Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт