Отговори
# 75
  • Мнения: 9 369


Хора къде да се тръшнаа???

 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 76
  • Мнения: 9 369


И снимката без надписи  Crazy Crazy Crazy

# 77
  • Мнения: 4 830
Момичета Hug Hug Hug
Вики,  Hug Heart EyesДиди, Hug Heart Eyes благодаря ви за страхотния Керемчи от корицата на сп. Грация..
Момичетата от туитъра се оказаха прави като писаха, че за пръв път мъж ще краси корицата на списанието.. Peace Peace Ама само къв мъж, я! #Silly #Silly #Silly

Сега нещо много интересно Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Хадисе е певица, тя също е била лице на корицата на Грация и явно следи профилите на списанието, след като в тях пуснаха корицата с Керем, тя надзърнала в профила на Керем и си лайкнала негови снимки..




А ето каква била реакцията на Серка за това

Днес се навършват 77 години от смъртта на Мустафа Кемал Ататюрк и по този повод Керем пусна туит..

С обич и уважение си спомняме за теб!

Последна редакция: вт, 10 ное 2015, 21:51 от LiLiSy

# 78
  • Мнения: 4 830
Според тази новинка Серенай и Керем ще пътуват за Америка на 16 ноември, един месец ще бъдат там.. Peace Peace Peace



Серка пуснала тази снимка на заведението Isabey Bağ ve Şarap Evi в Измир.. Аджеба дали със севгилито си са там newsm78 newsm78 newsm78



Хади толкова за севгилитата..Чакаме вече с нетърпение утрешния брой на сп.Грация, за да прочетем репортажа с него..

Хайде да повторим пак..



Ето кои моми са работили върху Керем за репортажа и фотосесията за сп. Грация.. Опааа, май прическата му е дело на некъв момък Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНе знам дали споменах, че самата фотосесия беше снимана край брега в студено време.. Именно от една снимка и малък коментар към нея момичетата разбраха, че керем ще е лице на корицата на списанието..



Хайде лека ви нощ!

# 79
  • Мнения: 4 830
Добро утро, мили момичета! Hug Hug Hug

Скрит текст:
Знам, че прегазвам правилата на форума и имам три поста един след друг, но от сърце се надявам, че модератора няма да забележи това. Или пък ако забележи, няма да му даде сърце да ми изтрие постовете.. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Довечера ще ви преведа всичко, което излезе от репортажа на Керем за списанието..




Накратко.. Сериал засега няма, Керем отива в Лос Анджелис.. Тука вземал уроци по актьорско майсторство, сега и в Лос Анджелис щял да работи със своя учител по актьорско майсторство. Занимавал се с бокс от една година. Понеже имал много свободно време напоследък, четял много книги. Обичал да чете книги на турски език, напоследък четял книги с действителни случай, книги за личностното развитие на човека.. Харесвал и  исторически книги.



На 100% имал намерение да се ожени и да има семейство и деца, но не сега. На въпроса дали в момента има връзка, отговорил: Да, имам една много хубава връзка( говори за Серенай Саръкайа)





Скрит текст:


Какво е чувството да си Керем Бюрсин? Знаете, вече се превърнахте във феномен.
Керем: Няма такова нещо, не съм на такава вълна да казвам: Вижте ме, аз съм Керем Бюрсин! Аз бих нарекъл феномен този, който спасява човешки живот. Разбира се, че вземам насериозно професията си и актьорството, но ми се струва малко странно да казвам: Аз съм този, аз съм такъв..

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 07:21 от LiLiSy

# 80
  • Мнения: 9 369
Добро утро!

Лили по първи петли инфаркт ли искаш да ни докараш?
Колко е сладък само  Crazy Crazy Crazy
Е като няма-няма само не разбрах защо Канал Д го пусна в промото си  hahaha

Както и да е Mr. Green
Аз пък ако не бях ги обработила нямаше да съм аз  Mr. Green Heart Eyes






# 81
# 82
  • Мнения: 9 388
Добро утро, мили момичета!

На снимките в списанието Керем бей прилича повече на Керем бой - повече на американче отколкото на турче. Хубави снимки край морето!

Благодаря, момичета, за всичко, което пишете. Няма да изреждам имена, че се страхувам да не пропусна някого. Чета всички ви и ми е много приятно във вашата компания!

# 83
  • Мнения: 9 369



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 09:32 от x BlackRose x

# 84
  • Мнения: 4 830
ДидиHug Heart Eyes Дани Hug Heart Eyes


 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544



Радостна новина.. Мави е подновил договора  си с Керем за още една година newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

# 85
  • Мнения: 9 369



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 11:55 от x BlackRose x

# 86
  • Мнения: 4 830
Джиджиииииииии, видях те на балкона, миличка! Затъжих се за теб Sad Sad Sad Sad Sad

За теб с любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 87
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Kerem Bürsin: Ben, hayat kurtaran insana fenomen derim


пп А Серенай в какъв сериал/римейк ще се снима?

Последна редакция: ср, 11 ное 2015, 12:36 от tara_lezhka

# 88
  • Мнения: 8 548
Здравейте!  Hug Hug Hug

Благодаря за всичко споделено. bouquet bouquet bouquet Сега пък в Америка ще ми се размотават...  ooooh! Оф, оф, оф... Sad Дано си починат добре, уроци да вземат и после да видим наученото приложено в някой сериал.  Praynig Керем имам предвид. Wink Heart Eyes

Лили, Диди, Вики, Ели, Тара, Даниbouquet bouquet bouquet bouquet bouquet


На снимките в списанието Керем бей прилича повече на Керем бой - повече на американче отколкото на турче. Хубави снимки край морето!

Мхм, бая са го лустросали, иначе снимките са хубави. Peace Heart Eyes

Сам мъж на "Грация", може би да, ама иначе Серкан Чаоолу го изпревари с Йозгето заедно обаче. Wink Mr. Green

Приятен ден ви желая. bouquet

# 89
  • Мнения: 4 830
Добро утро, мили момичета! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Снощи нямах време да седна да преведа репортажа, днес май също няма да мога, че се мъча с една много гъста тръстика в реала. Но мога да ви кажа, че Керем не е казал почти нищо ново.. С изключение само на едни- две неща. Но не забравил пак да спомене за старата си тениска, която все още обличал hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Във вчерашното сутрешно папарашко предаване са обсъждали репортажа на Керем. Много хубави неща са казали.
Дениз Аккайа: Керем е човек, който е здраво стъпил на земята. Много е зрял!
Джес Молхо: Със сигурност е така, аз лично не го познавам, но щом толкова е обичан, значи има защо..





Желая ви хубав и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт