Съвет за име на момченце

  • 2 478
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, моля споделете вашето мнение

# 1
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Александър стана много масово вече.

# 2
  • Мнения: 10 547
От 200 деца в градината 20 се казват Александър и 16 Александра.
С Виктор положението е горе-долу същото.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И в училище положението е същото. Другите се обръщат към тях с фамилии, не рядко им измислят и прякори, за да могат да ги различават.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 730
В групата на моето дете няма нито едното нито другото име.Ама иж Елеонори и Кристияновци да искаш. Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 1 102
Аз сложих имена на моите синове Васил и Божидар. Исках да имат именни дни. Децата обичат празниците и подаръците. А и аз също. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 709
Аз харесвам Александър много, но въобще не ми харесва как масово им викат вече Алекс на галено вместо Сашко. Това беше причината да не го избера за име на сина си. Това че е често срещано не ме притеснява, нормално е. Доста хубави имена са такива все пак:)

# 7
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 300
Виктор ми харесва повече.

# 8
  • Мнения: 3 138
Виктор  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 082
И двете са масови и не ми харесват. Всяко второ дете е Александър. 

# 10
  • Мнения: 493
И на мен Виктор ми е фаворит. Не знам защо, но сега ми се върти в акъла Ивайло и реших да споделя.

# 11
  • Мнения: 6 833
Александър Peace
На Виктор не ми харесва галеното Вики за момче, а няма как да се избегне да го наричат така.

# 12
  • Мнения: 505
Нито едно от двете. Много са масови.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 147
И двете страшно много ми харесват, но наистина са адски масови. Ако трябва да избера от двете, може би ще е Виктор.

# 14
  • Мнения: 6
Да, вероятно наистина са често срещани, макар, че при нас нито в градината, нито в училище имаше Александровци. За сметка на това Борис, Мартин и Виктор бяха по няколко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт