Съвет за име на момченце

  • 2 479
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 248
От двете Виктор ми е по-симпатично.

# 16
  • Мнения: 5 259
Е, от точно тези имена ли трябва да изберем? То няма голям смисъл, защото на детето ще му казват по фамилия, което и от двете да изберете  Laughing

Александър ми харесва сто пъти повече, но няма по-банално име вече.

# 17
  • Мнения: 725
Аз не бих избрала толкова масово име, но все пак съм за Виктор

# 18
  • Мнения: 17
От двете-Александър , което обмисляме и за нашия син.
Ако авторката няма против-предлагам Константин и Михаил.  Peace Flutter Party

# 19
  • Мнения: 8 250
Виктор ми харесва повече, но и големият ми син се казва така.
Когато му избирах име, изобщо не знаех, че е станало масово, мислех, че е рядко срещано  Laughing
Въпреки това, в градината беше единствен, в училище няма друг Виктор не само в неговия випуск, а и в този на брат му. Сред познатите ни деца, има само едно с неговото име, та явно все пак, не е станало чак толкова масово.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
И двете имена са хубави, което и да избере авторката няма да сбърка. Не мога да го разбера този довод, че името е масово  newsm78 В пъти по-добре са тези имена в сравнение с някои недоразумения, които срещам в стремежа си родителите да бъдат оригинални  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 259
И само това ли са вариантите? Или Александър, Виктор и Кристиян или Бертучио, Славомир и Транспарант?

# 22
  • София
  • Мнения: 710
И двете имена са хубави, което и да избере авторката няма да сбърка. Не мога да го разбера този довод, че името е масово  newsm78 В пъти по-добре са тези имена в сравнение с някои недоразумения, които срещам в стремежа си родителите да бъдат оригинални  Rolling Eyes

Напълно съм съгласна. Повечето имена са модерни в определен момент, така че няма как да не е масово, освен ако не си го измислят родителите Peace

# 23
  • Мнения: 4 569
Виктор

Общи условия

Активация на акаунт