Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 643
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 44
Момичета, а на Nina Ricci-Ricci Ricci
има ли добра имитация? newsm78

# 676
  • Мнения: 1 339
Момичета, а на Nina Ricci-Ricci Ricci
има ли добра имитация? newsm78

Има две имитации, доколкото знам.

По-добрата е на Ди енд Пи- близка до оригинала и с добра трайност.

Другата имитация е на Рефан. Доближава се до оригинала, но не колкото версията на Ди енд Пи, трайността е прилична.

# 677
  • Мнения: 1 339
Здравейте! Може ли да ми помогнете при избора на парфюм от Jodex? Спряла съм се на Tuscan leather i Japon noir на  Tom Ford и ме мога да реша кой да си поръчам. Гледам,че Tuscan leather са го сложили при мъжките аромати,не е ли унисекс? Също се чудя на Sahara noir дали е хубав и много ли се усеща тамяна в него?

Tuscan leather е много траен и хубав. Миналата година по това време го ползвах. И е близък до оригинала.

Sahara Noir също е много траен и много добра имитация, но се усеща доста тямян в него, даже тамянът надделява над другите съставки на аромата, така че си прецени.

# 678
  • Мнения: 57
Благодаря много,определено бях се насочила към Tuscan leather  bouquet

# 679
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Тази вечер взех от Рефан Армани коде спорт ,Ричи рич на Нина ричи и Жадоре на Диор .Много ми хареса Жадора http://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/J-adore-210.html ,коя имитация е най -добра .Днес взех на Рефан защото трябва утре да пътуват парфюмите ,но искам да си взема на мен .
За проба за мен взех GUCCI ENVY ME ,RICCI RICCI и ALLURE да добия представа кое как мирише горе долу и тогава да взимам повече или по добри имитации. И на Womanity Thierry Mugler коя имитация е хубава и трайна ?

Последна редакция: пн, 07 дек 2015, 18:44 от dreems

# 680
  • Мнения: 1 339
Тази вечер взех от Рефан Армани коде спорт ,Ричи рич на Нина ричи и Жадоре на Диор .Много ми хареса Жадора http://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/J-adore-210.html ,коя имитация е най -добра .Днес взех на Рефан защото трябва утре да пътуват парфюмите ,но искам да си взема на мен .
За проба за мен взех GUCCI ENVY ME ,RICCI RICCI и ALLURE да добия представа кое как мирише горе долу и тогава да взимам повече или по добри имитации.

Сподели ни впечатленията си, след като ги пробваш. Simple Smile

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Няма напълно идентична с оригинала имитация на Жадор,от години я търся LaughingНай-близка е на Лидъл,после тази на Рефан поставям,но никоя от двете не е като истинския парфюм. Peace

# 682
  • Мнения: 1 339
Няма напълно идентична с оригинала имитация на Жадор,от години я търся LaughingНай-близка е на Лидъл,после тази на Рефан поставям,но никоя от двете не е като истинския парфюм. Peace

Абсолютно на същото мнение съм и аз. Жадор не е моят парфюм, но е любимият на една близка приятелка. Взимала съм и Рефан, Ди енд Пи, Гардени...От всичките има какво да се желае.

Тя е най-доволна от испанската имитация на Камко от 125мл, пробвала ли си я?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не съм я пробвала тази,пробвала съм на Заг и Сан Сиро,но не стават,за мен са многооо дълеч от истината и затова не съм го споменавала тук досега.Имах оригинала преди време,но вече го нямам,не ми се влагат пари пак в тоя парфюм,познат ми е до болка,всичко ми е дълечно.От къде мога да се сдобия с тази на Камко,Allforone?

# 684
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Олее ама колко съм отвеяна .Вие Жадора обсъждате пък аз си питам  ooooh! .Ама ще ме извините ,малкия го взех с температура и съм малко ошашавена.
За Уоманити прочетох ,че Рефан най добре са я изимитирали .
Сега остава някоя да се смили над мен и да ми вземе Жадор от Лидл  Praynig .

# 685
  • Мнения: 1 339
Не съм я пробвала тази,пробвала съм на Заг и Сан Сиро,но не стават,за мен са многооо дълеч от истината и затова не съм го споменавала тук досега.Имах оригинала преди време,но вече го нямам,не ми се влагат пари пак в тоя парфюм,познат ми е до болка,всичко ми е дълечно.От къде мога да се сдобия с тази на Камко,Allforone?

Има ги в Елитис, не знам дали в Бургас имате...

Заслужават си от гледната точка и на цената, защото 125мл е между 13-15лв.

# 686
  • Deutschland
  • Мнения: 5 570
Dreems, в Карлово нямаше ли Лидл? Ако имаш път към Пловдив, там ги има със сигурност, защото там го тествах същия

# 687
  • София
  • Мнения: 4 500
Bright Crystal, част от парфюмите на Камко съм виждала в ДМ.

# 688
  • Karlovo
  • Мнения: 533
dpv тук си имаме само Кауфланд ,няма Лидл. В Кауфланд от известно време рекламират някакви парфюми Париж. Не ги знам дали са имитации и въобще какви са .За Пловдив се канех другата седмица ,но сега с болестта на малкия ще ми е неудобно и отпуск да взема следващата седмица ,а с него и то болен не върви да си угаждам парфюмно  Grinning .

# 689
  • Мнения: 599
337 на Рефан имитация на кой парфюм е?

Общи условия

Активация на акаунт