Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 551
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Karlovo
  • Мнения: 533
337. Givenchy - Dhlia Divin  Peace

# 691
  • Мнения: 599
Благодаря ти!

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Magicjo,Allforone имаме Елитис да,ще видя и в ДМ,благодаря и на двете ви. bouquet

# 693
  • София
  • Мнения: 4 476
Подготвям актуалната информация за новата тема. Всичко ново и коментирано в тази съм го добавила. Единственото, което не разбрах е за някакъв нов аромат на Баргело, за който се спомена преди време и никой нищо не каза за него. Ако някой има нова информация, моля да сподели.  bouquet

# 694
  • Мнения: 44
Момичета, а на Nina Ricci-Ricci Ricci
има ли добра имитация? newsm78

Има две имитации, доколкото знам.

По-добрата е на Ди енд Пи- близка до оригинала и с добра трайност.

Другата имитация е на Рефан. Доближава се до оригинала, но не колкото версията на Ди енд Пи, трайността е прилична.
Извинявай, май без да искам ти пратих ЛС.Исках да ти благодаря за отговора, но вместо на ,,Цитат" натиснах ,,ЛС".  Mr. Green

# 695
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
Интересна работа днес и аз проучвах разни версии на Жадор, а сега гледам, че и тук сте го коментирали  Grinning Рефанската и Лидълската версии наистина не са лоши но, както и Брайт е казала, си имат своите разминавания, този на Камко съм пробвала преди време и на мен ми  хареса но нещо ми се върти, че беше доста нетраен  newsm78 Пробвах и Парфенския вариант, който май също си има някои различия но пък вече едно 5-6 часа доста силно го усещам от китката си  Grinning В голямо чудене съм на кой да се спра  newsm12 

# 696
  • Мнения: 1 339
Интересна работа днес и аз проучвах разни версии на Жадор, а сега гледам, че и тук сте го коментирали  Grinning Рефанската и Лидълската версии наистина не са лоши но, както и Брайт е казала, си имат своите разминавания, този на Камко съм пробвала преди време и на мен ми  хареса но нещо ми се върти, че беше доста нетраен  newsm78 Пробвах и Парфенския вариант, който май също си има някои различия но пък вече едно 5-6 часа доста силно го усещам от китката си  Grinning В голямо чудене съм на кой да се спра  newsm12 

Моята приятелка, която ползва Жадора на Камко, казва, че е с прилична трайност, а и той е в такова количество, че може спокойно да се пръскаш по-обилно или да подновяваш по-често.  Wink

# 697
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
allforone, права си  Hug и сигурно на този вариант ще се спра, дано само в Елитис да го има вече, защото преди малко повече от месец, когато пак бях на Жадорска вълна,  Grinning го нямаха и не знаеха кога ще го заредят  Sad

# 698
  • Мнения: 3 090
Здравейте, дами  Hug Hug Добра ли е рефанската версия на ANGEL OU DEMON/ GIVENCHY Hug Hug

# 699
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
Здравейте, дами  Hug Hug Добра ли е рефанската версия на ANGEL OU DEMON/ GIVENCHY Hug Hug

Да, добър е, но според мен, се доближава повече до тоалетната вода отколкото до парфюмната  Peace

# 700
  • Мнения: 2 622
По мои спомени да, добра е, но не познавам другите му версии. Иначе за цената си става  Peace на Заг дъщо не е лоша, но съм я тествала за последно миналата година. Този парфюм ми е любимец.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Добра е Рефанската версия да,на Заг е много хубав Ange ou demon le secret,ухае някак свежо,много е приятен и доста по-лек от Ange ou demon. PeaceАз намерих Жадор на Камко,но не той също ми е дълечен,предпочитам на Лидл.

# 702
  • BG-DE
  • Мнения: 5 095
Добра е Рефанската версия да,на Заг е много хубав Ange ou demon le secret,ухае някак свежо,много е приятен и доста по-лек от Ange ou demon. PeaceАз намерих Жадор на Камко,но не той също ми е дълечен,предпочитам на Лидл.

Брайт, ако имаш възможност пробвай и този на Парфен, ще ми е много интересно да чуя мнението ти  Praynig Моите спомени за Жадора нещо имам чувството, че са поизбледнели (преди доста време го ползвах)  newsm78 май трябва да мина да го тествам наново  Simple Smile 

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Ще го пробвам,само чакам да заредят всички нови аромати и ще намина към Парфен пак.Аз не мисля,че ще открием много,много близка версия на Жадор,оригинала се развива по съвсем различен начин,незная,но тези имитации не ме кефят точно на тоя парфюм,все нещо липсва правят ги много сладки,оригинала не е такъв,дано поне  на Парфен да е по-близка,но ме съмнява.Забравих да пиша,че пробвах и на ДП,но не тя е същата като на Рефан,поне аз не откривам нищо различно.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Момичета,да ви се похваля,преди малко ми пристигна първия в живота ми парфюм на Avon. Simple SmileПоръчах си Femme Icon-божествен е хораааа,поблазних се от рекламите из нета,но останах очарована. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesАроматът е много елегантен и женствен, от връхните нотки на ягода и малина направо се опиянявам Crazy,има роза, карамелено-мускусни акорди,кехлибар,жасмин,магнолия.И познайте на кой парфюм ми напомняяяя лекоо,на Герлен- l'instant,не е същия разбира се,но носи неговия дух,препоръчвам го на всички дами,мисля,че ще останат много доволни.Аз,коятo имам доста оригинали,и всякъкви имитации се влюбих в парфюм на Avon. Heart Eyes Heart EyesРекламата му в нета е напълно оправдана за мен,той е новата ми любов.Сега ме сърбят пак пръстите да поръчам още парфюми,много съм щастливаааа. Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт