Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 114 487
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Deutschland
  • Мнения: 5 430
Странно. Когато го разносвах, усещах основно мускус и рози, затова се влюбих в този аромат

# 736
  • София
  • Мнения: 4 451
dvp, мускус и рози има в EDP. 

# 737
  • Deutschland
  • Мнения: 5 430
Идея нямам, разносвах това което ми пратиха като тестер от Парфен. Не знам дали е било ЕДТ или ЕДП, знам само че много ми харесва и няма нищо общо с Рефанския

# 738
  • София
  • Мнения: 174
включвам се да споделя, че са отворили магазин на parfen в подлеза на метрото при ндк- от 2-3 дни е мисля. сега ще се върна назад в темата да видя кое от тях си залсужаваше да се тества, защото с първоначалните мостри, които ми пратиха нещо не се спогодихме Simple Smile

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 883
dvp, мускус и рози има в EDP. 


magicjо, аз се доверявам повече на твоя нос, отколкото на описанието  Wink Иначе наистина в сайта е описан For her EDT, но нищо не пречи да са направили имитация на ЕДП.
Аз имах подобен случай с 563 Каролина Ерера. В сайта и в каталога в магазина е показан този парфюм:
http://www.fragrantica.com/perfume/Carolina-Herrera/Carolina-Herrera-286.html
А на мен ми се струва, че имитацията е на този:
http://www.fragrantica.com/perfume/Carolina-Herrera/CH-1734.html
Първият не го познавам изобщо, а вторият съм го пробвала много отдавна, но въпреки това като гледах състава на първия, е просто невъзможно да е той. Не усетих нито бели цветя, нито жълти цветя, нито тубероза, нищо от описанието нямаше. За сметка на това веднага се сетих за CH, за който помня, че беше тъмен и сладък парфюм от типа на Еуфория с плодови нотки, пралини и пачули. Хареса ми и си го взех. Не съм сигурна до колко е успешен, защото не помня добре оригинала. 
Накратко, струва ми се, че понякога и те не знаят какво правят, а описанията на състава просто ги преписват  Laughing

# 740
  • Мнения: 1 476
включвам се да споделя, че са отворили магазин на parfen в подлеза на метрото при ндк- от 2-3 дни е мисля. сега ще се върна назад в темата да видя кое от тях си залсужаваше да се тества, защото с първоначалните мостри, които ми пратиха нещо не се спогодихме Simple Smile
mimsko, къде по-точно е магазина? Днес ходих, но не го намерих.  Балгодаря! bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 4 451
Абсолютно съм съгласна с теб, KDS.   Simple Smile Затова е най-добре, който харесва аромата да го тества и да прецени сам.  Peace
По-късно ще пусна и новата тема.
Black Scorpio, като излизаш от метрото в посока НДК, минаваш покрай павилиона за закуски, обущарското ателие и след това е магазина на Парфен. След него следват магазините за дрехи и пункта на градския транспорт.

# 742
  • Мнения: 13
включвам се да споделя, че са отворили магазин на parfen в подлеза на метрото при ндк- от 2-3 дни е мисля. сега ще се върна назад в темата да видя кое от тях си залсужаваше да се тества, защото с първоначалните мостри, които ми пратиха нещо не се спогодихме Simple Smile

Здрасти, къде точно там ? то там нямаше ли много магазини ?

# 743
  • Мнения: 1 476
Скрит текст:
Black Scorpio, като излизаш от метрото в посока НДК, минаваш покрай павилиона за закуски, обущарското ателие и след това е магазина на Парфен. След него следват магазините за дрехи и пункта на градския транспорт.
Благодаря ти, magicjo, а аз мунята си мислех, че е в подлеза на НДК и се въртях като муха без глава. Обходих го открай до край и тц, магазин Parfen нЕма.

# 744
  • София
  • Мнения: 4 451
Black Scorpio, моля, за нищо.  Hug

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт