Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Добър ден  Heart Eyes Hug

Ще пробвам и аз зехтина ако разхлабва  Thinking
plqsmlqs на мен Хуска много ми помагаше сега НЕ за съжаление  #Cussing out #Cussing out

Аз ползвам Лакалут от дълги години и нямам намерение да я сменям  Naughty

# 61
  • Мнения: 144
Здравейте, момичета,

Ели моля да ми добавиш син щъркел Simple Smile!

Има ли някой с много нисък хемоглобин и какво пиете? Аз съм на феро-фулгама и пак пада.

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ира колко ти е нисък ?
Аз вчера го изследвах и за първи път ми падна под долната граница /110 ми е/ но не го вземам за нисък и не пия нищо.

Щом пак пада най вероятно ще ти изпишат др. медикамент  newsm78 Какво казва докито ти ?

# 63
  • Мнения: 646
Моя пък хемоглобин взе даже та се качи. От 152 в началото, после 128, сега 135. Месцето си казва своето Simple Smile))))

# 64
  • Мнения: 275
Ivelina, това също ми го каза зъболекарят, много минерални води имат прекалено много флуор, една от тях е Девин, каза да я избягвам на всяка цена! Мисля, че над 10 пъти по-високи нива от разрешеното количество имало в нея...

# 65
  • Мнения: 287
Здравейте, момичета,

Ели моля да ми добавиш син щъркел Simple Smile!

Има ли някой с много нисък хемоглобин и какво пиете? Аз съм на феро-фулгама и пак пада.

И на мен хемоглобинът ми беше малко нисък и докторката ми изписа Ferrotone, малко скъпичък ми се стори - 24 лева, от днес почнах да го пия. Предписа ми и Биозин мама, защото подобрявал транспорта на желязото, пък и предвид грипния сезон.

# 66
  • Мнения: 3 331
И моя зъболекар каза по-добре да не пия минерална вода заради флуора - зъбките на детето някой ден щели да бъдат изложени на по-голям риск от кариеси и петна. В САЩ контролирали наличието на флуор в мин. води и намалили кариесите с 40%. И все пак флуора е необходим за подрастващи зъбки, затова зъболекарят каза като дойде време да никнат зъбки на детето, ще каже по колко мин. вода да пие. Но изцяло на мин. вода не е препоръчително.

# 67
  • Мнения: 1 205
Ниския хемоглобин не означава непременно дефицит на желязо. По-добре е да се изследва отделно желязо и ЖСК.

Ликоко браво за месцето, ти си абсолютен пример за добре водена бременност пу-пу. Много балансирана откъм хранене и движение, затова си тази фигура.

# 68
  • Мнения: 646
Абе за сега е добре. Ама Сигридов и на мен ми назначи ЖСК, вит. Д, Б12,  и други глупости. Нещо имаше предвид, че май ще изкочи дефицит. Леко имаше спад в костно-мускулния статус на бейбито и каза още повече белтъчини. А аз ям доста...

# 69
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Какво е ЖСК?

# 70
  • Sandanski
  • Мнения: 36
Здравейте , майчета! Откриха ми белтък в урината и левкоцитите са ми завишени. Доки ми изписа урокомфорт, 3*1 на ден, 10 дни. Някой от вас да ги е пил? В нета няма подробна листовка за тях, пише само да се приема 2*1.

# 71
  • Мнения: 275
И аз съм на Феротон с (хемоглобин 106), като днес се установи, че имам и нисък общ белтък - кой каквото иска да говори месото има значение явно...Ама като хич не обичам червени меса Sad

За киселините, аз заради гъбичките си слагам по две лъжици ябълков оцет в шишето с вода, нямам никакви киселини. Звучи нелогично, ама днес попаднах в нета на това: http://prittywomanstyle.blogspot.bg/2014/01/yabalkov-otset-za-zdrav-stomah.html Явно има нещо вярно! Защо не пробвате, поне няма да навреди  Peace

# 72
  • Мнения: 544
Здравейте, знаете ли в коя клиника преглежда д-р Сигридов или някакъв телефон евентуално? Благодаря!

Аз съм му пациент. Клиника св.Петка, тел.0895 770 717
Благодаря! На този тел мога да звънна да запазя час за фетална , нали?
Точно така! Те ще те попитат така или иначе - коя седмица си, колко са бебетата и ще ти кажат цената. Обади се още утре, защото часовете му са заети доста напред във времето.  Hug

# 73
  • Мнения: 434
Проверих няколкото вида води, които имах вкъщи и се оказа, че най-малко флуор има в Девин Изворна, после Горна Баня, Банкя Минерална и най-много имаше в Девин Минерална.

Моят хемоглобин е 94 и ми изписаха Малтофер Фол 2 пъти по 1 таб. При първата ми бременност беше паднал до 80 и тогава пих ампули Тотема. Аз като цяло съм си с анемия, така че не е нещо ново.

# 74
  • Мнения: 760
Колко често и по кое време на деня най често усещате  бебето  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт