Първи мензис и секс след аборт

  • 37 464
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
аз за секс чаках 3 седмици,ако бях чакала цикъла......

Е и на мене така ми казаха тукашните доктори - 3 седмици... и понеже те минаха .... и почна да ме човърка  Wink май ще се нахвърлям на мъжо довечера  Wink А за хапчетата ... не знам, аз все още си се чудя, ама ми ги препоръчаха за регулиране на цикъла (бг докторката, тукашните нищо не са ми казвали).... никога през живота си не съм пила противозачатъчни и като чета какви странични ефекти имат  Rolling Eyes абе, има време за тях, като ми дойде ще му мисля....  Wink
angels_zg, а не те ли е страх да не забременееш по-рано, като не ползваш никакви предпазни мерки. Ние също до сега се пазех ме с прекъснат полов акт... но сега не ми се ще да забременявам веднага... и затова се чудя какво да правя Confused Rolling Eyes Confused Rolling Eyes

# 16
за Жанин не съм чувала лоши отзиви аз спрях Жанина преди 2 години установих че от тях не ми се прави секс.Не ме разбирай грешно не от самият жанин а от самите противозачатъчни защото преди това съм пила логест.Хапчетата са добри защото те предпазват от бременност гърдите ти стават 1-2 номера по-големи косата ти също ще расте сас часове и т.н. новите хапчета са добри но на мен ми действат само на половата с-ма отрицателно

# 17
  • Мнения: 218
за Жанин не съм чувала лоши отзиви аз спрях Жанина преди 2 години установих че от тях не ми се прави секс.Не ме разбирай грешно не от самият жанин а от самите противозачатъчни защото преди това съм пила логест.Хапчетата са добри защото те предпазват от бременност гърдите ти стават 1-2 номера по-големи косата ти също ще расте сас часове и т.н. новите хапчета са добри но на мен ми действат само на половата с-ма отрицателно
Малко офф: Аз не взимам Жанин, но желание за секс почти никакво. Ха сега кажете какво да направя? Simple Smile А това за гърдите и косата звучи страхотно. newsm10
По темата, аз изчаках да спра да кървя след кюртажа, а то беше към 40 дни и тогава започнахме със секса. И ние се пазехме с прекъсване на половия акт, и все още е така. А страх от забременяване не съм имала, не съм от лесно забременяващите.

# 18
  • Мнения: 2 825
Това за гърдите честно ли???? Я някой да го потвърди  Mr. Green И това само ефект от Жанин ли е или при всички е така?????
Че то ако е така, за какво им е на хората да си слагат силикон, я да минават на противозачатъчни  Wink  Laughing Laughing Laughing
Верно са си хормони, ама мисля при всеки трябва да е различно  Confused Confused Confused

моите на последък май на зачждане го избиват... сори за което  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 591
Това за гърдите честно ли???? Я някой да го потвърди  Mr. Green И това само ефект от Жанин ли е или при всички е така?????

май само от Жанин-а
вижте тук:
http://www.asklenore.info/breastfeeding/induced_lactation/yasmin.html

Става въпрос, за жени които искат да кърмят осиновено бебе и следват схема - първо си увеличават гърдите, после стилулират кърмата и т.н. увеличаването става с Жанин.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
не е само от него,на мен и от Диането ми станаха много по-големи,ма кво от това ,като и задника ми стана троен.
 А за забременяването-ми не ме е стах,защото първо идвам от клуб за проблемнозабременяващи и не знам дали ще мога да забременея лесно за втори път ,а и доста години сме се пазили така с мъжът ми и нищо не е станало.

# 21
  • Мнения: 2 123
Преди много време аз пуснах темата тук и искам да ви помоля да обърнете внимание на заглавието. Много момичета влизат тук с идеята да си отговорят на въпроса "Кога да очакват цикъл след преживян аборт", а не за да четат коментари за сексуалните ви нужди или пък тези на партньора ви.  Peace

Последна редакция: чт, 30 мар 2006, 20:02 от irinii

# 22
  • Мнения: 2 825
Ирини, извинявам се, права си ... засрамвам се в ъгъла  Embarassed не очаквах, че ще се получи чак такава дискусия.
Моля Деси да изтрие всички мнения по темата за секса или ако е възможно да ги извади в друга тема, може би ще са интересни и полезни и за други момичета.

Сега да се похваля и аз - вчера ми дойде  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 , на 28 ден след кюретажа, за такава точност не си бях мечтала дори  Wink Болки не съм имала, което не е нормално за мене, но имах ПМС около седмица, изразени в голяма нервност, избиваща на заяждане и няколко пъпки на лицето  #2gunfire , което също не е характерно за мене

Общи условия

Активация на акаунт