KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 69

  • 30 551
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 302

На вашето внимание още двама луди - Джони Деп и Кенан Имирзалъолу!  Laughing Laughing Laughing





Три в едно! Неочаквано добра комбинация! Кени, Джони и парфюм!  Heart Eyes

Мамаафи кадрите с Джони са от рекламата на най-новия парфюм на Диор - Sauvage!  

# 46
  • Мнения: 23 409
А, Ейлем току-що поясни

Ейлем: През 2016 се завръщаме със сериал и с игрален филм. Отново ще бъдем заедно. Връщаме се към компютрите. Само трудът ще ни спаси, колежке.


eylemmmc

Hem dizi hem film 2016'da birlikteyiz yeniden... Der ve bilgisayara döneriz. Bizi çalışmak kurtarır ortişim

# 47
  • Мнения: 15 391
Скрит текст:

На вашето внимание още двама луди - Джони Деп и Кенан Имирзалъолу!  Laughing Laughing Laughing





Три в едно! Неочаквано добра комбинация! Кени, Джони и парфюм!  Heart Eyes
Мамаафи кадрите с Джони са от рекламата на най-новия парфюм на Диор - Sauvage!  Peace



Знаех си аз, че ще да е нещо ново  Crossing Arms... нема начин си викам току така да отърва тоз чичка  Heart Eyes

Благодарско, джанджаазъм!


Значи... можем да започнем със залаганията  smile3508 за проектите през 2016.
Със или без участието на Бергюша в тях.

# 48
  • Мнения: 5 720

Мъжът й на Сема беше пуснал тази снимка вчера с думите: "Току- що се прибра от офиса, не се ли наработи, любима ?".

Значи двечките работят с пълна пара.  Grinning Grinning

Тойгар и той им е писал, че много е любопитен какъв проект са подготвили.

Дали няма да забъркат и Бергито в новия проект. newsm78  Joy

# 49
  • Мнения: 23 409
Снимките от новия епизод на "Майките"






Скрит текст:



















# 50
  • Мнения: 13 302
А, Ейлем току-що поясни

Ейлем: През 2016 се завръщаме със сериал и с игрален филм. Отново ще бъдем заедно. Връщаме се към компютрите. Само трудът ще ни спаси, колежке.


eylemmmc

Hem dizi hem film 2016'da birlikteyiz yeniden... Der ve bilgisayara döneriz. Bizi çalışmak kurtarır ortişim

Хулигани, на тези двете не им ли се канихме да не им поглеждаме вече творбите?  newsm78 Wink Hug

# 51
  • Мнения: 23 409

Зависи дали на Берг ще й хареса това, което са написали.

Но съм сигурна, че в главните роли ще бъдат някои от актьорите, с които Керем Чатай работи.

Особено пък тези, които са много популярни извън Турция, за да може да си пласира продукциите. А Берг е една от тях.

Хитър е Керем Бей. А и двете каки също. В техните проекти са все известни актьори в главните роли.

# 52
  • Мнения: 23 409

Хулигани, на тези двете не им ли се канихме да не им поглеждаме вече творбите?  newsm78 Wink Hug


Ами че аз, ако не играе Берг, да не мислиш, че ще им гледам новите творби. Колкото съм гледала старите.  Grinning Grinning Grinning

# 53
  • Мнения: 15 391
Скрит текст:
А, Ейлем току-що поясни

Ейлем: През 2016 се завръщаме със сериал и с игрален филм. Отново ще бъдем заедно. Връщаме се към компютрите. Само трудът ще ни спаси, колежке.


eylemmmc

Hem dizi hem film 2016'da birlikteyiz yeniden... Der ve bilgisayara döneriz. Bizi çalışmak kurtarır ortişim

Хулигани, на тези двете не им ли се канихме да не им поглеждаме вече творбите?  newsm78 Wink Hug

Зависи кой са хванали да им играе по свирката  Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 12 152
А, Ейлем току-що поясни

Ейлем: През 2016 се завръщаме със сериал и с игрален филм. Отново ще бъдем заедно. Връщаме се към компютрите. Само трудът ще ни спаси, колежке.


eylemmmc

Hem dizi hem film 2016'da birlikteyiz yeniden... Der ve bilgisayara döneriz. Bizi çalışmak kurtarır ortişim

Хулигани, на тези двете не им ли се канихме да не им поглеждаме вече творбите?  newsm78 Wink Hug

Нали помните крилатата фраза на Фенчето : " и майка ми да играе, повече проект на двечките няма да погледна..."   hahaha ...Майка ми да, ама за Бергюша  newsm78 Joy Joy Joy




Селфиета  Hug къде се губиш бе, джанджазъм  love001
Остави го ти Жониту Деп - Холивуд е далеч зад океана  Wink...я виж комшията  Heart Eyes
съблякъл се е, полегнал и нас чака  Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 13 302

Зависи дали на Берг ще й хареса това, което са написали.

Но съм сигурна, че в главните роли ще бъдат някои от актьорите, с които Керем Чатай работи.

Особено пък тези, които са много популярни извън Турция, за да може да си пласира продукциите. А Берг е една от тях.

Хитър е Керем Бей. А и двете каки също. В техните проекти са все известни актьори в главните роли.


Хулигани, на тези двете не им ли се канихме да не им поглеждаме вече творбите?  newsm78 Wink Hug


Ами че аз, ако не играе Берг, да не мислиш, че ще им гледам новите творби. Колкото съм гледала старите.  Grinning Grinning Grinning

Язе съм по мъжката част от отбора на Керем бей.  4470

# 56
  • Мнения: 23 409

Язе съм по мъжката част от отбора на Керем бей.  4470


От мъжката част ме вълнува само Кенан, но той няма да играе в дизита.

И Халит, ама той пък не е кадър на Керем Чатай.

# 57
  • Мнения: 15 391
...я виж комшията  Heart Eyes
съблякъл се е, полегнал и нас чака  Joy Joy Joy



Шшшшшт!   


Такива приказки по обяд, не!  Пречат...

# 58
  • Мнения: 13 302
Селфиета  Hug къде се губиш бе, джанджазъм  love001
Остави го ти Жониту Деп - Холивуд е далеч зад океана  Wink...я виж комшията  Heart Eyes
съблякъл се е, полегнал и нас чака  Joy Joy Joy



Бурда им! Чета ви само. Като виден Кенанист  bowuu се включвам само за Батю!  Heart Eyes Днес реших да се включа с продуктово позициониране.  Wink Ако Фреди и Барни са слушали може да ги зарадвате с един Див на Диор за Коледа.  Gift Wink Джо Рокхед вече си го взе сам и сме чок доволни.  Laughing

# 59
  • Мнения: 15 391
Селфиета  Hug къде се губиш бе, джанджазъм  love001
Остави го ти Жониту Деп - Холивуд е далеч зад океана  Wink...я виж комшията  Heart Eyes
съблякъл се е, полегнал и нас чака  Joy Joy Joy



Бурда им! Чета ви само. Като виден Кенанист  bowuu се включвам само за Батю!  Heart Eyes Днес реших да се включа с продуктово позициониране.  Wink Ако Фреди и Барни са слушали може да ги зарадвате с един Див на Диор за Коледа.  Gift Wink Джо Рокхед вече си го взе сам и сме чок доволни.  Laughing


Чок доволната тоя път ще съм аз, хем ми е ред, хем ми се пада отивам ...



Един хулиганин изпълзя



Последна редакция: вт, 03 ное 2015, 15:52 от g_georgieva08

Общи условия

Активация на акаунт