Преслав,Павел ,Пламен???

  • 8 262
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Преслав въобще не ми харесва.
Между Пламен и Павел се колебая, и двете ми харесват. Може би Пламен съвсем малко повече.  newsm78

# 16
  • Мнения: 30
Преслав въобще не ми харесва.
Между Пламен и Павел се колебая, и двете ми харесват. Може би Пламен съвсем малко повече.  newsm78

Преслав е предложението на мъжа ми,но той каза аз да избера и  май колебанията са ми повече между Павел и Пламен ...

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Павел и Преслав ми харесват,но гласувах за Павел.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 133
На мен Пламен най ми допада - харесвам огнените имена Пламен, Огнян, Искрен Simple Smile Павел също много ми харесва, а на името Преслав не съм фен.

# 19
  • Мнения: 4 696
Гласувах за Преслав без да се замисля!

# 20
  • Мнения: 82
И трите са хубави.Имаме детенце Преслав от компанията и всички му викат Преско на галено.

# 21
  • Мнения: 328
Павел. Преслав не ми звучи като хубаво,мъжко име. Не знам каква е тази тенденция с "Преслав",напоследък ooooh!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Пламен.

# 23
  • Мнения: 4 696
Изненадана съм, че Преслав е толкова нехаресвано име- чисто българско, с историческо значение, не е " измислено"! Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 18 704
Павел от мен,синът ми се казва така.Много обичам името.А и в цялата градина Павката е един Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 5 366
Пламен.

# 27
  • Мнения: 30
Изненадана съм, че Преслав е толкова нехаресвано име- чисто българско, с историческо значение, не е " измислено"! Thinking
Може би ,защото е по рядко срещано... newsm78

# 28
  • Мнения: 328
Звучи ми като Преслава,и някакси не мога да го приема сериозно,за мъжко име.

# 29
  • Мнения: 621
От мен глас за Пламен, то ми допада най-много от трите предложения - и като звучене, и като значение.

Общи условия

Активация на акаунт