Светлината на моя живот - Тема 11

  • 47 723
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 766
Рокси Благодаря за прекрасно оформената нова темичка на нашите Светлинки.

Искам да ви благодаря,за всички неща които сте пуснали в новата тема,да ви пожелая прекрасни почивни дни,по малко проблеми иии повече любов.Хубав ден на всички  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Много се радвам, че темата ти харесва Росинце ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Благодаря ти за хубавите снимки и за страхотния колаж!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Благодаря ти и за прекрасните пожелания ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Всичко най-добро и на теб ... newsm76 newsm76 newsm76

# 46
  • Мнения: 11 766
Благодаря ти за новата тема Роси Най-романтичната до сега! Two Hearts newsm03 Two Hearts

Хайде и от мен няколко снимки  newsm10 да открием сезона на Diwali
Тяхната нова година с две думи, че ако се отплесна в разкази ще стане дългичко...ааа време няма Hug


Diwali gift from my lovely jethani ji#@kanicamaheshwari#thank you so much#n happy Diwali to all lovely people out there

Пуджа, Каника и гардеробиерката-така съм си я кръстила Laughing а жената си е цял директор на продукция, ама нейсе Heart Eyes Истинско удоволствие, ми доставят снимките им зад кадър Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И Дипика е чудесна, малко гладничка ми се вижда, като гледам  как позира с храната newsm53 Two Hearts

 

И накъде без....Сурия Two Hearts Ама тези двамата, все по-хубави стават Two Hearts


Здравей Миха!  Hug Hug Hug Много се радвам, че темата ти харесва!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Благодаря ти за хубавите думи - и според мен тази стана най-романтичната от всички!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Пуснала си страхотни снимки и прекрасен колаж!!! newsm76 newsm76 newsm76 Значи сега в Индия празнуват Дивали - супер!!!  newsm44 Two Hearts ura Сигурна съм, че и в епизодите ще го отбележат подобаващо и много се надявам да видим още прекрасни моменти между Сурадж и Сандия на този толкова хубав техен празник!!!  Praynig Praynig Praynig  txtloves Two Hearts loveuuu love001 И мен много ме радват снимките на актьорите от "Светлината" зад кадър! Винаги са толкова усмихнати и позитивни - страхотна компания!!!  smile3501 Flushed Heart Eyes Дипика е много сладка - как хубаво се е усмихнала и държи храната!!!  smile3534 Напълно съм съгласна с теб - Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия стават все по-готини, сладки и прекрасни с всеки изминал ден! Обожавам ги ...  newsm10 Two Hearts txtloves Two Hearts lovekiss People Cop mrstraetz

# 47
  • Мнения: 11 766

Миха Hug мерси за хубавите снимки  smile3525Брей значи аз съм родена на Нова година  smile3521 супееееер винаги съм завиждала малко на тези които са родени на Нова година ,защото на този ден всичко е толкова празнично украсено и пълно със светлина и топлина и етоооо оказва се че и аз съм родена в най-празничния ден в годината  smile3521 Е индийска нова година ,но все пак си е нова година  smile3503 smile3521
Миха а индийците празнуват ли на 31 декември или сега си им е официалната Нова година  newsm78
Роси HugСофи HugРосинце HugИлинака HugПоли HugРобин HugТара HugМими Hug

Скрит текст:
Честит рожден ден Ени Да си жива,  здрава и много щастлива, миличка!
Благодаря за почерпката newsm24 много мило
Поздрав  и от СУРИЯ Two Hearts
Ени  newsm03 ти си родена в месеца на Diwali
обикновенно се пада вкрая на октомври и средата на ноември. Фестивалът на светлините наистина е впечатляващ, гледали сме в индийските сериали, колко е пищен и красив HugПразнуват си и Нова година, разбира се- но за тях Diwali
 е символ на пречистване и новото начало. Изчистват домовете си от старото, обличат си новите дрехи, отиват в храмовете да се помолят, а някои търговци даже приключват с отчетната година, за да започнат наново след праздника. Така, че да, нашата родженничка, т.е. ТИ няма за какво да завиждаш вече, макар и малко на новогодишните рожденници, като се сетиш за далечната страна и техният Diwali Two Hearts  Много хубави колажи си ни донесла и този път Two Hearts Kissing Heart


Миха, благодаря ти за информацията относно празника Дивали!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Беше ми много интересно да прочета всичко, което си написала ...  newsm76 newsm76 newsm76 До колкото знам Дивали се празнува няколко дни - нали?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Определено за тях е много важен празник - толкова красиво украсяват всичко! И в "Светлината" на няколко пъти сме виждали как празнуват Дивали!!!  newsm44 Kissing Heart Two Hearts Все готини и прекрасни моменти ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Ени - така си е! Ето, че рожденият ти ден съвпада с тяхната Нова година!!! Това си е страхотно ... smile3501 Two Hearts nbirthday

# 48
  • Мнения: 11 766
Страхотни Сураджи и Сандийка гушнати  и люлеещи се в градината Heart Eyes
може би си спомняха за джунглата Laughing ама надали.. Two Hearts Kissing Heart Сандия си чака подаръка Crazy Joy мнооого  нетърпелива  е станала.Two Hearts txtloves loveuuuJoy Joy


 Heart Eyes

  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Софи, благодаря ти за прекрасните стоп кадри на Сурадж и Сандия от момента, когато се гушкаха в люлката!!! Уникални сладури са - не мога да им се нагледам ...  newsm51 Kissing Heart Two Hearts newsm76 txtloves smile3521 Oha! Тара, много благодаря и на теб за поредния уникален колаж на двамата от същия момент!!!  smile3525 Two Hearts  Flushed ppp Hands Clap Каквото и да кажа ще бъде малко - така хубаво са се гушнали и така влюбено се гледат и усмихват!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Two Hearts loveuuu txtloves Те нямат равни - затова ги обичам толкова много!!! smile3534 People Cop Hands Clap

# 49
  • Мнения: 11 766

Хахаха, направо паднах само докато гледах този клип!!!  Joy Joy Joy Много ти благодаря Росинце ...  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Сандия като домакиня както винаги е под всякаква критика ...  smile3532 Понеже Сандия и Сурадж искат да пратят Сантош и Арун на почивка и за да е спокойна Сантош за къщата Сандия я увери, че тя ще домакинства и ще се погрижи за всичко през това време ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Как ли пък не! Всички направо паднаха като чуха, а Арун в буквалния смисъл ...  newsm62 И понеже Сантош си знае колко е оправна Сандия и каза, че има 24 часа да й докаже как се справя в кухнята и изобщо във въртенето на домакинската работа в къщата, но без ничия помощ!  newsm08 Сантош даже ще назначи Менакши да наблюдава Сандия, за да не хитрува и да не й помагат ...  hahaha hahaha hahaha Мена направо кърти с тези слънчеви очила ...  smile3533 Обаче явно Арун тайно ще опитва да помага на Сандия - какви бяха тези пуканки изгорели и попадали по земята - Сандия ме разбива ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Но най-много се смях, когато Сантош отвори гардероба и дрехите и тенджерата й паднаха върху главата ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Даже Сандия ще й ги маха от главата ...  grinning039 В това време децата явно ще опитат да помогнат на Сандия като си я знаят колко е опитна - затова ще съборят надзирател Менакши на земята! Този момент също ме разби ...   smile3532 Особено като Вед се промуши под краката на Арун ...  newsm62 А Мена как падна буквално съборена на пода от Вед, Пари, Мишри и Голу ...  rotfImao rotfImao rotfImao А Сурадж как поглежда зад вестника ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Явно накрая Сантош ще види, че няма спасение и ще се съгласи за пътуването ...  newsm78 Сурадж, Сандия и децата как танцуват после - невероятни са ...  family Flushed Heart Eyes Само се надявам да не излязат само с номера за пътуването на Сантош и Арун!  Naughty  newsm78  Praynig Може да ги покажат все едно заминават и през това време Сурадж и Сандийка да са си сами в къщи и да се наслаждават спокойно на любовта си ...  smile3521 Two Hearts luvbed Но се моля после Сурадж и Сандия наистина да заминат на меден месец в Швейцария! Искаме ги заедно в чужбина!!!  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Феновете почнаха да пишат до сценаристите с молба, че си искат Сурадж и Сандия на меден месец в Швейцария - надявам се, че наистина ще ги видим там ...  Praynig Praynig Praynig Flushed Flushed Two Hearts lovekiss Иначе би било жалко - но щом го загатнаха, може би подготвят нещо такова, но им трябва време!  newsm10  Thinking Praynig Затова сега ще се наслаждаваме първо на забавните моменти в сериала и на поредните опити на Сандийка да се справи с домакинството!!!  Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 11 766



Това е от промото което снимаше Дипика

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Божествено красива и неотразима Two Hearts
 с Анас до нея ще е съвършенна! Kissing Heart Scatter Heart Eyes
Благодаря ти МИМЕ Hug bouquet


Мими, благодаря ти за видеото! Дипика е очарователна, супер красива и сладка!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts newsm76 Софи - съгласна съм с мнението ти ...  newsm10 Ако и Анас застане до Дипика всичко би било още по-идеално!!! Двамата са уникални заедно ...  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! Two Hearts Praynig

# 51
  • Мнения: 11 766
В епизодите по ВОЙО Закир много добре се прави на италианец!  newsm62
Мохит нали е глупав, до сега си живееше на широко при "брат си", ама разбра, че чисто новите мотори не растат по дърветата и сега го натопиха, че той ги е крал и Закир го прибра на топло!  smile3533  Сурадж и Сандия се опитват да го освободят, а Емили мисли, че Сантош е виновна за това, че Мохит е в затвора, защото го е изгонила! Дори беше в управлението, за да "не е сам", но така само пречеше и Закир я изведе.... Търсейки крадците, намериха някакъв кладенец, който трябваше да се огледа отблизо, и Закир и Сандия казаха в един глас: "Някой да влезе в кладенеца!" smile3521  Закир: "Ще трябва да влезем",  Сандия: "Закир, и аз това казвам!"  smile3533  Е, в крайна сметка Коли влезе и намери части на мотори за хиляди рупии, но после трябваше да ги върнат, за да не разбере бандата, че са идвали newsm10  Сандия измисли план как да ги хванат- някой да се направи на купувач и да разбере къде се крият!  smile3501  Този някой е Закир с помощник Сурадж! Сандия не изгаряше от желание да пусне своя Сурадж на мисия, но Закир обеща да го обучи тя с половин уста се съгласи  Kissing Heart smile3534
И така Закир се направи на италианец, обичащ мотори, а Сурадж му е приятеля, или както той го представи: "Мой приятел, амиго" newsm62  Явиха се така пред Сантош и Арун, а те дори не ги познаха! newsm62  Докато ходеше, Сантош си ободе крака, Сурадж, вече дегизиран, го хвана, за да извади това, което настъпи, кабърче май беше Whistling, и тогава се появява и Закир: "Хей, приятел, какви ги вършиш, хайде, чакам те, а...индийско мамче, аз обича индийски мамчета!" Joy Joy Joy Joy  После: "Дошъл съм за мото състезание, обичам, обичам мотори, разбираш, бръм, брам, бръм, бръм, много обичам... newsm62 А Сантош казва: "Синко, той защо държи крака ми...много е нахален, махни се... smile3533 newsm62 Направо ме убиват...smile3532 После Сураджи проговори и се разкриха...  smile3521  Сандия дойде да обясни, МАМА ги благослови, а в понеделник ще купуват цели четири мотора!  hahaha


Laughing

 Софи smile3525

.. Joy Joy Joy Joy*а...индийско мамче, аз обича индийски мамчета!"** Joy превода е уникален .. rotfImbo rotfImbo rotfImbo
..* "Синко, той защо държи крака ми...много е нахален, махни се... * Joy Joy Joy Joy.


Робин, благодаря ти за прекрасния разказ на епизодите по Войо, както и останалите неща, които си пуснала!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Епизодите по Войо са супер интересни ...  newsm44 newsm76 Two Hearts Сандия, Сурадж и Закир са страхотен екип - сега Сурадж и Закир ще ходят под прикритие, за да заловят онзи, който краде моторите!!!  smile3521 ppp Hands Clap На Сандийка никак не й се искаше да пуска своя Сураджи на такава мисия, но Сурадж настоя - Закир също я успокои, че ще бъде с него и нищо няма да му се случи - затова накрая тя се съгласи!!!  smile3501 People Cop Hands Clap Ако питате мен Сурадж си е готов за полицай - преди това направи и невъзможното, за да помогне на Сандия да спечели първата задача за нарушенията по пътищата - така хубаво обясняваше на хората ...   newsm18  yes Heart Eyes Сега ще ходи под прикритие със Закир, после в самолета пак ще се справи добре - а сега го видяхме колко е блестящ заедно със Сандия и в Мисия Махабали срещу Химаншу, Шекар и останалите терористи от Гарджана!!!  smile3534 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts newsm44 И на мен много ми харесаха как се дегизираха Сурадж и Закир - даже Сантош и Арун не успяха да ги познаят ...  Joy Joy Joy С превод определено си е друго нещо - репликите им къртят!  smile3532 Винаги с удоволствие гледам всеки романтичен момент между Сурадж и Сандия - всяка тяхна дума един към друг е уникална!!! Все повече им се възхищавам - любовта им е неповторима ...  Oha! Kissing Heart Two Hearts smile3521 txtloves Two Hearts lovekiss А тук сцената със Сурадж, Закир, Сантош и Арун ме разби - особено като Закир издруса това, че обича индийски мамчета! Там направо паднах ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 52
  • Мнения: 8 413
Здравейте Светлинки  Hug Hug Hug
Миха HugРоси HugСофи HugРосинце HugИлиянка HugРобин HugТара Hug благодаря ви за хубавите пожелания и чудесните картички  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Миха много мерси за разясненията за Дивали  Hug smile3525 smile3521 Това е наистина чудесен празник на светлините и ние в нашия сериал на няколко пъти сме гледали такъв празник Дивали и на мен много ми харесва  smile3521
Серията от снощи беше много хубава  smile3521
Сурадж и Сандия ще търсят съпруг на Лалима  smile3521Сандийчето да и намери някой куц ,гърбав дребен ,мустакат и така по-черничък да е та да и дойде на Лалка акъла в главата и да знае как трябва да се постъпва  smile3513Ама Сандийка като я знам  каква е добра душа ще се утрепе да търси възможно най-сгодния мъж  smile3514 Еее айде от мен да мине пък и нали е Дивали и аз съм съгласна да и намерят добър и хубав мъж пък и така ще се пръждоса от главата на Сураджи и Сандийка и те няма да се чувстват виновни пред нея  smile3503
Сандия  отново е първата снаха на Рати и веднага се зае да оправя проблемите  love001като измоли мама да пусне Емили на работа  smile3501 което май хич не се понрави на Мохит  smile3533
Прочетох новината че скоро Мохит ще напусне сериала .Той от дълго време върви по ръба и е време вече или да се променя или съвсем да се сгромоляса  smile3511Дано артиста играещ ролята на Мохит да има много и успешни роли в бъдеще ,но наистина Мохит се изчерпа тотално и е време да си ходи ,а може би в бъдеще пак ще наминава да си вижда семейството освен ако сценаристите не са решили кардинално да разрешат казуса Мохит и да му занулят ЕГН-то  newsm78Интересно ми е какво ли ще стане с Емили и Пари ,дано  те да останат защото са ми много симпатични  smile3521
Мохитчо си е намерил майстора в лицето на новата си изгора май  newsm78 искала бил апартамент и издръжка  smile3511В индийския форум се чудят да не би Мохит и тя да са сключили брак ,че тя да има такива претенции  newsm78
Сурадж,Сандия ,Сантош и Арун бяха много смешни като се засякоха пред екскурзионното бюро  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyа мама беше още по-забавна като се опитваше да произнесе думата Швейцария  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaаз даже не кога да го възпроизведа а тя как го каза не знам  Joy Joy Joy Joy Joyнещо като серпито (селфито) е  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaИ на края цялата конспирация отиде по дяволите Вед като пристигна с паспортите на майка си и татко си  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyв индийския форум се чудят как не е видял баща си в тази жълта туника дето от далече се забелязва  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И на края само да отбележа ,че Сураджи  и Сандийка много хубаво рекламираха сайта за он лайн пазаруване  Joy Joy Joy Joy Joyамазон  Joy Joy Joy Joy Joy Joyако продават и други дрехи освен сарита и аз бих си напазарувала от там  smile3521
А този момент много ми хареса та даже ме вдъхнови и две колажчета да направя  smile3521Душички милички как хубавко си гукаха на люлката  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521



Последна редакция: нд, 08 ное 2015, 15:30 от Eny87

# 53
  • Мнения: 14
Здравейте Светлинки  Hug Hug Hug
Днес имам повод да ви почерпя ,че помъдрявам с още една година  smile3521заповядайте да ви е сладко  smile3521

Скрит текст:
Първо ще започнем с кафенцето  smile3521





и после идва ред на основното  smile3521















И понеже сме в тема  за индийски сериал ,а и си имаме цял готвач за главен герой ви го водя да ви почерпи с нещо индийско  smile3521

Ени, мила, честит рожден ден! Извинявай, с малко закъснение, но пък от сърце ти желая да си много здрава, щастлива, и  много обичана! Радост и успехи да съпътстват годината ти, пък догодина пак и отново.  Grinning  bouquet bouquet

Имам малко време, ще си пусна да изгледам серията, че виждам, хубави неща се случват, както ви чета, момичета.  bouquet

# 54
  • Мнения: 8 413
Лори мерси за хубавите пожелания   Hug smile3521 в серията от снощи наистина се случват хубави неща ,тъй че гледай смело smile3521
Росинце[/color] мерси за видеото и снимките от,предстоящите епизоди  smile3525
Сандийка ще домакинства  hahaha hahaha hahahaлеле леле леле дръж се кухничке и вие тенджерки,тигани ,панички ,чинийки и тавички и ти переалничке и метличке защото валяк ще ви гази  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Миличката Сандия дай и да спаси света от ядрена бомба и от страшни терористи ще го направи без окото и да мигне обаче това пусто домакинстване и е голям проблем  smile3518Забелязвам че с годините не се научила обаче е придобила смелост и не се плаши от домакинските задължения  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА Сураджи е заел най-добрата позиция -не мърда ,скрит зад вестника и само с едното оченце поглежда хубавата му жена какви ги върши  Joy Joy Joy Joy Joy Joyа тя смело мете ,пере с пералня и пука пуканки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaа и пак е подкарала децата по домова книга да си мият сутрин зъбите ,да се обличат и да отиват на училище  Joy Joy Joy Joy Joy JoyМама  Сантош горката получи неприятна изненада като отвори гардероба и от там се изсипаха дрехи  и тави върху главата и  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА Сурадж как поизтупа майка си едно такова фино без да се набива на очи ,че да не я ядоса повече  Joy Joy Joy Joy JoyJoyИ накрая всички май ще завърши с танци като гледам  smile3521 очаквам с нетърпение този епизод smile3521

Последна редакция: нд, 08 ное 2015, 16:44 от Eny87

# 55
  • Мнения: 14
Лори мерси за хубавите пожелания   Hug smile3521 в серията от снощи наистина се случват хубави неща ,тъй че гледай смело smile3521
Росинце[/color] мерси за видеото и снимките от,предстоящите епизоди  smile3525
Сандийка ще домакинства  hahaha hahaha hahahaлеле леле леле дръж се кухничке и вие тенджерки,тигани ,панички ,чинийки и тавички и ти переалничке и метличке защото валяк ще ви гази  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Миличката Сандия дай и да спаси света от ядрена бомба и от страшни терористи ще го направи без окото и да михне обаче това пусто домакинстване и е голям проблем  smile3518Забелязвам че с годините не се научила обаче е придобила смелост и не се плаши от домакинските задължения  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА Сураджи е заел най-добрата позиция -не мърда ,скрит зад вестника и само с едното оченце поглежда хубавата му жена какви ги върши  Joy Joy Joy Joy Joy Joyа тя смело мете ,пере с пералня и пука пуканки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaа и пак е подкарала децата по домова книга да си мият сутрин зъбите ,да се обличат и да отиват на училище  Joy Joy Joy Joy Joy JoyМама  Сантош горката получи неприятна изненада като отвори гардероба и от там се изсипаха дрехи  и тави върху главата и  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА Сурадж как поизтупа майка си едно такова фино без да се набива на очи ,че да не я ядоса повече  Joy Joy Joy Joy JoyJoyИ накрая всички май ще завърши с танци като гледам  smile3521 очаквам с нетърпение този епизод smile3521

Мдааа, права си, Ени. Сандия може да спаси света от бомби, бикове и какво ли не, но някой трябва да спаси света от Сандия, тоест да я изкара от кухнята и да не й позволява да се вихри и там. Иначе мисия Мхабали ще ни се види като разходка в парка в сравнение с мисия Кухня. Laughing Laughing

# 56
# 57
  • Мнения: 11 766
В индийската серия настана пълна идилия Heart Eyes Laughing
любов усмивки разбирателство и мило домашно суетене Crazy
Сандия е много щастлива и красива  Heart Eyes Сураджи си я гушна  Two Hearts kiss
извади телефона си за да поръчат подаръците за Сандийка Heart Eyes  Gift Laughing smile3521
 Heart Eyes
Heart Eyes

Резервациите в туристическа агенция наистина ще ги изненада след като и Вед се е включил Hug
сега да видим къде ще се вихри романтиката  - в Швейцария или на Мавриций Laughing loveuuu Two Hearts
 докато Мохит попадна точно на това което заслужава Laughing Комал няма време за губене  Money иска Мохит да и купи апартамент #Crazy newsm78 Joy Joy и той реши че изнудването на Лалка може да продължи Joy ама тя такъв шамар му завъртя ooooh! точно когато Сандийка влезе за да говори с нея  какъв съпруг да и търсят със Сурадж newsm78

Сурадж,Сандия ,Сантош и Арун бяха много смешни като се засякоха пред екскурзионното бюро  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyа мама беше още по-забавна като се опитваше да произнесе думата Швейцария  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaаз даже не кога да го възпроизведа а тя как го каза не знам  Joy Joy Joy Joy Joyнещо като серпито (селфито) е  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaИ на края цялата конспирация отиде по дяволите Вед като пристигна с паспортите на майка си и татко си  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joyв индийския форум се чудят как не е видял баща си в тази жълта туника дето от далече се забелязва  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И на края само да отбележа ,че Сураджи  и Сандийка много хубаво рекламираха сайта за он лайн пазаруване  Joy Joy Joy Joy Joyамазон  Joy Joy Joy Joy Joy Joyако продават и други дрехи освен сарита и аз бих си напазарувала от там  smile3521
А този момент много ми хареса та даже ме вдъхнови и две колажчета да направя  smile3521Душички милички как хубавко си гукаха на люлката  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts smile3521


Софи, Ени - много ви благодаря за разказа на вчерашния страхотен епизод в Индия!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Пуснали сте много хубави снимки и колажи на Сурадж и Сандия ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts И на мен този момент ми стана супер любим ...  smile3521 newsm76 Two Hearts Сурадж и Сандия как сладко си се бяха гушнали на люлката и си гукаха опрели глави една в друга!!!  txtloves txtloves txtloves Много са забавни и Викрам и Менакши като дойдоха и се разправяха, че той не й е купил нищо за Карвачаут - и ето тук нашите сладури се намесиха!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сурадж каза на Викрам да поръча подарък онлайн от сайта на Амазон!!! Сандия също го препоръча, казвайки че нещата там са първо качество!  smile3534 По този начин Анас и Дипика се включиха в рекламата на сайта и дрехите на Амазон!!!  smile3501 Two Hearts Oha!Викрам веднага хареса едно сари и поръча на Мена, а тя доволна и щастлива!  smile3533 Сандия също искаше от Сурадж подарък за Карвачаут - той първо се побъзика с нея, че отново има любовта на Сантош и цялото семейство - това не й ли стига, но нашето момиче се направи на сърдито и хоп Сурадж си я гушна отново и й каза, че и на нея ще поръча подарък от сайта на Амазон!!!  newsm18 Heart Eyes Flushed Едва ли от сайта ще намерят по-добра реклама от тази и по добри рекламни лица от Анас и Дипика/ Сурадж и Сандия!!! Прекрасна сцена ...  txtloves txtloves txtloves Kissing Heart Two Hearts love001 Oha!

Харесва ми идилията, която има сега в дома на Рати!  Hug Hug Hug Сандия вече се задейства и помоли Сантош да позволи на Емили отново да се занимава със салона. Сантош се съгласи - извика Емили и Мохит и им каза ...  smile3501 Емили беше много щастлива, а на Мохит му призля. За капак любовницата му сега иска от него да й купи апартамент.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ще видим дали наистина актьора ще приключи участието си, но Мохит определено мина всяка граница. Прекалява спрямо Емили и Пари, а те не го заслужават!  Naughty Може да замине някъде с тази изгора или разбирайки за нея Сантош да го изгони този път окончателно! Ще видим какво ще стане - може и чат пат да се появява в бъдеще, но според мен Емили и Пари ще са много по-щастливи ако са със Закир или сами.  newsm76 Мохит не ги заслужава и сега понеже му трябват пари за новата си изгора ще тръгне пак да изнудва Лалима със записа - но този път тя здрав шамар ще му отвърти!  newsm62 Така му се пада - той явно не подозира, че Сурадж и Сандия вече са наясно с всичко това и изнудването му няма да върви !!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Това с шамара ще го видим утре в епизода - даже Сандия ще го види от близо!  bowuu

Иначе Сурадж и Сандия говориха с Локеш и му обещаха да намерят съпруг на Лалима ...  Joy Joy Joy Кой знае какъв ще е кандидата ...  Mr. Green Но на мен ми хареса сцената, защото двамата сладури са толкова красиви и стилни. На Сурадж много му отива жълтото, както и всички други цветове!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сандия също изглеждаше страхотно с червеното сари с жълто-оранжеви цветчета!!!  txtloves txtloves txtloves А и от тази сцена видяхме клипчето зад кадър, където Сурадж и Сандия не спряха да се смеят и забавляват заедно!!!  newsm51 Kissing Heart Two Hearts txtloves newsm44

Много се смях и когато Сурадж и Сандия избираха почивка за Арун и Сантош, а в същия момент от другата страна Арун и Сантош избираха място за меден месец за Сурадж и Сандия! Накрая се сблъскаха пред агенцията ...  smile3532 Нашите първо излъгаха, че дошли тук да оправят сметките за електроенергията, но после плана им беше разкрит - изненадата на Арун и Сантош за тях също се разкри, когато малкия Вед дойде с паспортите на мама и татко!!!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Сандия реши, че трябва те да изпратят Сантош и Арун на почивка - затова в къщи заяви, че тя щяла да се справи с домакинството докато ги няма ...  hahaha hahaha hahaha Сурадж, Сантош, Арун, Менакши и Емили направо изпаднаха в ужас ...  newsm62 Така пригледаха - Мена и Емили изтърваха съдовете на земята, а Арун буквално падна на пода чувайки, че снахата Сандия ще се заеме с домакинството ...
  rotfImao rotfImao rotfImao

# 58
  • Мнения: 11 766
Сандийка ще домакинства  hahaha hahaha hahahaлеле леле леле дръж се кухничке и вие тенджерки,тигани ,панички ,чинийки и тавички и ти переалничке и метличке защото валяк ще ви гази  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Миличката Сандия дай и да спаси света от ядрена бомба и от страшни терористи ще го направи без окото и да михне обаче това пусто домакинстване и е голям проблем  smile3518Забелязвам че с годините не се научила обаче е придобила смелост и не се плаши от домакинските задължения  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА Сураджи е заел най-добрата позиция -не мърда ,скрит зад вестника и само с едното оченце поглежда хубавата му жена какви ги върши  Joy Joy Joy Joy Joy Joyа тя смело мете ,пере с пералня и пука пуканки  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaа и пак е подкарала децата по домова книга да си мият сутрин зъбите ,да се обличат и да отиват на училище  Joy Joy Joy Joy Joy JoyМама  Сантош горката получи неприятна изненада като отвори гардероба и от там се изсипаха дрехи  и тави върху главата и  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyА Сурадж как поизтупа майка си едно такова фино без да се набива на очи ,че да не я ядоса повече  Joy Joy Joy Joy JoyJoyИ накрая всички май ще завърши с танци като гледам  smile3521 очаквам с нетърпение този епизод smile3521

Мдааа, права си, Ени. Сандия може да спаси света от бомби, бикове и какво ли не, но някой трябва да спаси света от Сандия, тоест да я изкара от кухнята и да не й позволява да се вихри и там. Иначе мисия Мхабали ще ни се види като разходка в парка в сравнение с мисия Кухня. Laughing Laughing

Ени, Лори - съгласна съм с вас!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts На Сандийка и дай да се бори с престъпници, да гони терористи, да обезврежда бомби и т.н. Това за нея е лесно в сравнение с това да влезе в кухнята и да се прави на домакиня ...  smile3533 И аз очаквам този епизод с нетърпение- ще пада смях ...  Joy Joy Joy Особено като видях как дрехите и тавата паднаха на главата на Сантош и как децата събориха наблюдател Менакши на пода барабар със слънчевите й очила ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo А Сураджи си наблюдава как се вихри любимата му съпруга в кухнята ...  grinning039 ppp Hands Clap

# 59
  • Мнения: 11 766
Ето 2 нови невероятни снимки на Дев/ Вед! Малкия е голям сладур - писал е, че изпитите му в училище са свършили! Доволен е ... newsm51 Kissing Heart Two Hearts newsm76 Two Hearts



Общи условия

Активация на акаунт