Професионални серии за коса - тема 88

  • 52 164
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 483
Руса мама,[/b] моля, опиши по-подробно ефекта от тази серия на Лейбъл М, докато не са ме изгонили от вкъщи. ooooh!
За Лейбъл.М ли питаш?
Аз говоря за шампоана за химически третирана коса - с великолепен състав. Бляскава, обемна,жива коса  Peace
Много благодаря. bouquet Думата "обем" в серии за изтощена коса ми действа магнетично и току виж, сдобила съм се с продукта. Peace

# 46
  • Мнения: 5 500
Мишелче, чакам те с доклад какво ново си си взела  Mr. Green  Hug
Виви взех термото на Напура и разни ампулки/концентрати.Трябва ми някакво термо хидратиращо-но не прекалено,сигурно ще взема и едно от двете намалени на Лореал-но още се чудя кое.Само на мен май не ми харесва Нектара-ще го мъча.Много ми стана смешно-дадоха ми една-единствена мостра балсам на Макадамия-така отварят чекмеджето все едно вътре има съкровища-открехват 2 пръста и промушват ръка да не би да видиш и да си поискаш още нещо-девойката ми го връчи пакетчето все едно ми дава злато  Joy офф хем ми е смешно хем са жалки тия неща.

Сега ми е интересно като се напротеинчи човек до дупка-колко време ви отне с хидратация да пооправите положението  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 47
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 613
Хайде и аз в новата тема, макар и чак на 4-та страница  Mr. Green
На въпросите:
1. Косата ми не е в кой знае колко лошо състояние, но от известно време започнах да ползвам по-висок клас продукти за кожата и реших, че е дошло време и за такива за косата. За много неща съм намирала отговорите в Красива мама и реших да надникна в темичката , за което хич не съжалявам Simple Smile
2. Последното ново, което ползвах е ДПШ на Лабел М , натурален шампоан и Детанглера. Комбинацията е страхотна за моята коса

# 48
  • Мнения: X
аз честно казано като натрупам твърде много неща почват да ме дразнят. Сега съм останала само с продукти, които харесвам, но не успявам да ги ползвам всички, ама пък не искам и да се разделям с тях  Mr. Green Mr. Green
Това все едно аз го писах Mr. Green Hug мразя претрупването, много излишно ми се вижда и безсмислено. Crazy

Мишелче, след яко напротеинчване при мен после дори и с 1-2 измивания, ама с много добра хидратация, косата се очовечава...само че и след това трябва да се поддържа с по-лека серия примерно, както и ако усетиш, че може да си позволиш протеинче пак да е по-леко. Сложна е нашата, ей hahaha

# 49
  • Мнения: 5 500
Линде и мен ме дразнят количеството продукти,най-много разните мостри и пробички-направо ме побъркват тия шишенца по шкафовете.
Сега се сетих че ти можеш да сравниш на Алтерна зеленият спрей и кремчето за блясък -има ли разлика  newsm78
Бубка определено Тераписта не е най-добрата серия за нашите коси,но аз ще си я ползвам за разнообразие.Това олио на Алтерна за което писа-в описанието е посочено че изправя косата,при теб получава ли се такъв ефект  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 1 887
Преди около година се рових във форума за препоръка за сешоар , попаднах на отзиви за Парлукс и ме доведоха до тази тема и ей ме на Simple Smile. Има определено разлика в състоянието на косата, но има още много какво да се желае и още повече, че все не попадам на фризьор, което ми е болна тема.
Случвало ли ви се е на моменти страшно да си харесвате косата, а в други изобщо да не я харесвате?

# 51
  • Мнения: X
Линде и мен ме дразнят количеството продукти,най-много разните мостри и пробички-направо ме побъркват тия шишенца по шкафовете.
Сега се сетих че ти можеш да сравниш на Алтерна зеленият спрей и кремчето за блясък -има ли разлика  newsm78
Да, и аз така. Grinning
За крема и спрея - има разлика. Кремчето го усещам по-подхранващо, леко уплътняващо, аз цялата серия я усещам такава заради бамбука, но и подрежда, приглажда. Спрея се слага само на суха коса за блясък - прави го наистина, може би и съвсем леко премахва бухналост/фризи. Ако трябва да избера от двете определено крема, а ако трябва да избера между спрея и Кенди спрея - Кендито.  Peace

# 52
  • Мнения: X
Започнах грижите с професионални продукти преди около две години. Търсейки начини за справяне с цъфтежа, вялата коса "на клечки" и подсилване на растежа, попаднах на темата и се гмурнах в дълбокото, оставайки без дъх  Laughing

• Последното, което си взех и пробвах е термозащитата на Керастаз Нектар за суха коса. Страхотна  Heart Eyes Слагам повече и нямам отежняване. Косата е гланцирана, витална и обемна.



И аз мразя многото натрупани продукти, шишенца, кутийки, цветове, бутилки, направо пощурявам, но пък в момента, в който изхабя нещо усещам някаква липса и тъга  Joy Това доказва, че състоянието може да се приеме за болестно  hahaha Шкафът винаги остава пълен!  Crazy

Вив, кой виолетов шампоан ще пробваш? Може и теменужка да станеш  Grinning

Феерия  Blush по едно време наистина ми беше в перфектно състояние косата, но сега вече не е. Краищата са изтънени, заради изрусяваното омбре от лятото и сега започват стремително да цъфтят. Гледам да позакърпвам положението от тук от там.

Ето го чудовището август месец мисля.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 13 ное 2015, 21:13 от Анонимен

# 53
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Благодаря за новата тема.
Може ли да ми предложите хубав сешоар за издухване. Искам да е много мощен и бързо да се оправям с него.
Благодаря ви.

# 54
  • Мнения: 5 500
Леле Фрея чудо ти е косата  Hug а винаги ли я носиш права ? (май само такива снимки съм виждала) щото си я представям на едни големи букли каква прелест ще бъде  Heart Eyes
имаш ли теория от какво се получават цъфтежите  Rolling Eyes (не е от ножицата за подстригване при теб предполагам- това съм го чела в темата и междудругото май е вярно)

Линде аз Кендитата ги имам и трите (благодарение и на теб  Hug ) и всичките ми харесват.но от зелените нищо не съм тествала ... все още  Mr. Green

# 55
  • Мнения: X
Мишел  Hug чела съм какво ли не за цъфтежите и до сега не съм си формирала еднозначно мнение. Просто всичко е от значение, а моята коса е супер склонна към цъфтеж. Има коси, които просто не цъфтят, познавам такива жени, нищо кой знае какво не правят, косите сухи и все пак не цъфтят. Не знам... Съдба  Laughing По принцип си ми е права и си я нося така. Правила съм я на букли с машата, стои хубаво, но не мога често да минавам през този процес, разбираш защо  Crazy Joy

Забравих да питам някой знае ли до кога са "подстригани" цените на Лореал?

И не мога да не споделя това  Joy Joy hahaha
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 5 500
Фрея  Joy Виж на сайта на ЗР-има дата кога изтича промоцията (на всеки продукт пише оставащ срок)  Peace

# 57
  • Мнения: 3 698
Още 49 дни изписва  newsm78
Фрея, прелест ти е косата, ти си знаеш  Hug Heart Eyes

# 58
  • Мнения: X
Аха имам време да устискам  hahaha
setony  Hug

# 59
  • Мнения: 2 562
Фрея,косата ти е прелест  Heart Eyes Красота!
Мишелче,гел-олиото при мен не изправя.Аз намачквам косата с него.Само дето леко изсушава което хич не очаквах.Иначе много ми харесва,придава обем Peace

Общи условия

Активация на акаунт