Професионални серии за коса - тема 88

  • 52 158
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 248
Бубка, а добре. Че аз като се чудих на серията и четох, все пишеше преди. И затова съм останала с такова впечатление.

Оооох, заредила съм в едната количка на Мороканойл шампоан и маска и Initialiste, а в другата от двата вида ампули за растеж на Напура. И не мога да реша коя да пусна! Съвет???  Praynig

# 31
  • Мнения: 2 562
Марокана и Керастаза  Hug Ох,няма да те чета...Излизам оттук,ще ме разорите момичета  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 5 500
И аз ставам и излизам-ама право в Рибата   Embarassed Embarassed Embarassed
Епона - Марокан и Керастаз  Peace

# 33
  • Мнения: 767
1.Как започнах-хм....май началото беше когато приятелка гостува на друга с преспиване и на следващия ден търси фризор,който да и измие косата с керастаз,защото само това ползвала....съответно повдигнати вежди #Crazy
е поразрових се в нета и разбрах,колко съм пренебрегвала грижата за косата и ето ме при вас....
И вече каквото и да правя шкафа остава пълен... Joy Joy
2.Последно си взех Нектар Термик-харесва ми прави косата ми жива и витална
 

# 34
  • София
  • Мнения: 4 780
Професионална козметика основно ползвам от около 6 години. Преди това съм ползвала по-рядко и съм комбинирала с козметика от аптеките, тъй като скалпа ми е сравнително чувствителен. Определено смятам, че има разлика  Peace

Последно си поръчах (вчера  Embarassed) бамбуковият спрей за блясък на Алтерна и серума за скалп Mythic Oil. Утре ще си ги получа и ще ги пробвам. Още имам от Инициалиста и ми е интересно да сравня двата а и сега цената е изкушаваща и поне няма да съжалявам толкова, ако не е толкова добър като варианта на Керастаз. И двата съдържат доста напред в състава mineral oil... Rolling Eyes
Купих си и свещ на Маракеш- не е за коса ама е от магазина на Рибата Laughing

Какво не ви хареса на нощната Алтерна?

На мен ми харесва макар да нямам видим резултат (ползвам я от няколко седмици)  Laughing Много ми харесва, че попива идеално и дори да не успея да измия сутринта косата мога да изляза и изглежда перфектно хидратирана.

# 35
  • Мнения: 40
Не, Цвети, не съм още. Много ми е мерак за Денсифик, но е огромен месечен разход и не ми се захваща.
Вивиан, аз започнах да използвам една ампула на два пъти - отново след подсказване от тази тема. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Илли, понеже точно днес се сдобих с Митик ойл серума, на първо сравнение с Инициалист-а има по-силен аромат, много приятен, парфюмен. Капкомера е същия, както и бялото съдържание  Mr. Green На косата още не съм го опитала.

Цвети, да, вариант е с една ампула на два пъти, да  Peace  Hug Ще се радвам да споделиш текущи отзиви по-нататък.

Бюти, на мен не ми хареса нощната терапия на Алтерна, клечкоса ми косата и на места беше направо за миене. Ефект също нищо особено- Та предпочитам да си спестя тези пари.

Мишелче, чакам те с доклад какво ново си си взела  Mr. Green  Hug

Фрей, ще пробвам виолетовия шампоан на следващото миене и ще те уведомя дали съм патлаждан, виолет или какво съм  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 349
Да попитам и тук:
Трябва да си подновя шампоана и маската за коса и се чудя между Pro Fiber от Loreal Professionnel и Милкшейк?Косата ми е тънка,руса/боядисвана/,изтощена права и съм с косопад.Не съм ползвала нито една от сериите и се чудя!Приемам и други предложения! bouquet

# 38
  • Мнения: 3 420
Благодаря за любимата ми тема, страхотно оформена, както винаги!!!
Запалих се по проф. козметика последните дни на ноември 2012год. Бях бременна, умирах от скука, само се тъпчех и чудех какво да си купя  Mr. Green Носих дълго време екстеншъни и идея, породена от мита, че косата расте бързо по време на бременност, реших да хвърля екстеншъна, да я скъся драстично и да започна да се грижа за нея, ама истински  Laughing Laughing Първият продукт беше шампоан Лакме Дийп и оранжевата коприна на ЧИ  Blush

Последно си купих онзи ден кутия Аминексил ампули. Преди 2 седмици си взех 5 бройки. Не виждам ефект, ма както и да е. Знам, че иска време и постоянство  Wink

# 39
  • Мнения: 3 420
Да попитам и тук:
Трябва да си подновя шампоана и маската за коса и се чудя между Pro Fiber от Loreal Professionnel и Милкшейк?Косата ми е тънка,руса/боядисвана/,изтощена права и съм с косопад.Не съм ползвала нито една от сериите и се чудя!Приемам и други предложения! bouquet
Моята коса е подобна, на Лейбъл.М за третирана коса ми се отразява страхотно!

# 40
  • Мнения: 1 379
Фрея, както винаги страхотно оформена тема bouquet

Хм...професионална козметика ползвам незнам...редовно около 4-5 години може би. А иначе като ученичка ходих при една фризьорка, която работеше с Пол Мичел и много се зарибявах, но тогава още си ги поръчах от hqhair, че ми излизаха по-евтино  Grinning Mr. Green После в студенстските години имах познат търговски на Лореал и малко по малко почнах от него някои неща да си вземам и така....малко по-малко станах напълно редовна  Grinning

Аз май от предната тема до сега не успях нещо ново да си купя  Blush Grinning Само се оглеждам и изкушавам всеки ден, но успявам да сложа спирачката, че аз честно казано като натрупам твърде много неща почват да ме дразнят. Сега съм останала само с продукти, които харесвам, но не успявам да ги ползвам всички, ама пък не искам и да се разделям с тях  Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 483
Благодаря за прекрасно оформената нова тема.  bouquet

Фрея,
с най-добри чувства, тази коса на последната снимка, дето си я сложила в началото на темата, много прилича на твоята по дължина и гъстота. bouquet Ние, с изтънялите коси, гледаме и се учим. Wink

На въпросите:
- Ползвам професионална козметика за коса от 10 години и не съжалявам. Има страхотна разлика в състоянието и вида на косата ми.
- Последно си купих толкова неща, че ме е срам да кажа дори и пред вас, дето сме си един дол дренки. Mr. Green Обаче ще споделям за ефекта от всичките продукти един по един.

Линда, мерси много за отговора. bouquet Беше ми много полезен.

Руса мама,
моля, опиши по-подробно ефекта от тази серия на Лейбъл М, докато не са ме изгонили от вкъщи. ooooh!

Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 20:14 от Феерия

# 42
  • Мнения: 1 670
Качвам снимки на състава на бамбуковата серия Алфапарф- шампоан и маска. Извинете за забавянето и лошите снимки....толкова си мога

Ще са ми интересни коментарите, че аз от състави нищо не разбирам, избирам си ги по усет  Mr. Green
наложи се да изчопля описанието, това е маската. Ако не се чете ще снимам пак
Скрит текст:

шампоанът



Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 20:11 от JLo

# 43
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Ползвам професионална козметика за коса от половин година.

# 44
  • Мнения: 3 420
Руса мама,[/b] моля, опиши по-подробно ефекта от тази серия на Лейбъл М, докато не са ме изгонили от вкъщи. ooooh!
За Лейбъл.М ли питаш?
Аз говоря за шампоана за химически третирана коса - с великолепен състав. Бляскава, обемна,жива коса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт