Честитим с голяма еуфория,принцесата на Креми-бебе Виктория!35+

  • 23 237
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Привет!!!
Шери  bouquet ,знаеш че си майсторка един път нали!!!
Виктория,бъди здрава и нека късмета те следва през целият живот!!!
Споделям ви едно мое стихотворение,посветено на детето ми преди да бъде заченато:
"Тебе те има в мойто съзнание,
Познавам гласът ти,смехът ти и твойто ридание!
Познавам очите ти-в тях се оглеждам,
и сякаш светът по-красив ми изглежда!
Знам всяка гънка на твойте ръчички,
гримасите на лицето ти,ах,зная ги всички!
Топлината на твоето мъничко тяло,
което в прегръдките ми е тихо заспало!
За сега си в мечтите ми,ела и на живо!
Ела мой ангел,мое бебче красиво!
Аз те чакам с надежда,мое щастие едничко,
за мен ще бъдеш вселената и моето всичко!"

Последна редакция: пт, 13 ное 2015, 16:42 от mariq13

# 46
  • Мнения: 3 535
Жане Simple Smile пробвай с коледни украса или да посрещнеш тм с коледна премяна да видим дали ще се почувстваш коледно Wink в нашето градче другата седмица ще запалят светлинките на елхата и ще има има разни коледни програми

Ева, интересно ми е как ще е чийзкейка с тиква, успех, с тиква само на Хелена готвя
Мимче, ще стане като във вица за разликата между жената и любовницата
Скрит текст:
батман, какво има за вечеря?
Joy

# 47
  • Мнения: 2 168
Ох, бе Жане  Joy

Мария, много истинско  Heart Eyes

# 48
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Пожелавам на Виктория да бъде много щастлива и да се превърне в истинска принцеса като нашата крон принцеса Виктория !

Шери чудесна тема ! Мария првкрасно заглавие.
По темата за усещането за децата споделям мнението на Ан, целият ми съзнателен живот е минал с дете и мнението на Ината за дългочакана и желана бременност с първи опит инвитро.
Хубав уикенд на всички !

# 49
  • Мнения: 8 529
Зази, 42. Защо си слагала фраксипарина щом са били ОК изследванията?
Мария  bouquet прекрасно!
Мимче, що само на Хелена тиква? Не ядат ли другите?

# 50
  • Мнения: 2 168
Даре, съзнателно, не. Слагам я тайно в соса за спагетите Simple Smile

2в1, как си?

# 51
  • Мнения: 8 529
Оф, аз пък много обичам .... почти всякак. А като се събираме повече хора правя пълнена тиква с разни работи и е много гот - ябълки, дюли, круши, печени ядки, локумче, мед/захар ...

# 52
  • Мнения: 3 535
С тиква обичам само тиквеник, но ще почакам Танчето да почерпи Wink Simple Smile

# 53
  • Мнения: 5 037
С тиква обичам само тиквеник, но ще почакам Танчето да почерпи Wink Simple Smile
Що не каза бе Жане,онзи ден направих една камара,но го изядоха за норматив.

# 54
  • Мнения: 3 535
Шери , забравила си! На Танчето е знаков, Фаща бременни булки преди теста още Wink
Трябва да сваля едни кила аз, ама ме ми се занимава  ooooh!

# 55
  • Мнения: 240
Привет, момичетаааа... настолния компютър е инсталиран, включих си и фонетичната клавиатура и сега си припомням какво е да ползваш 7-8 пръста за писане едновременно  Laughing очаквайте километрични постове  Mr. Green, но не днес, вече ме хванаха къде съм се скрила.
Шери и Мария - мерсаж за хубавата тема. bouquet
Креми, честита да ви е Виктория, здрава, радостна, щастлива!!!!
Сега малко ще говоря напосоки, каквото се сетя от последната тема, Ава каза много мъдри думи за децата и отглеждането. Аз самата се изнесох от България, когато разбрах, че не мога да издържа повече да се примирявам, да си затварям очите, просто не вярвах, че може да се живее и нормално. Примерите на Перу и Шери бяха ежедневие и за мен. И тук не е идеално, но ми е спокойно, за децата ми, за семейството ми...
Перу, аз обещаното си го търся, не дойдете ли вие на гости идвам аз.
Фокси, аз още не съм ходила на разходка в турската част, но е планувано другия месец като дойде свеки. Виждала съм големи красоти от телефона на ММ, чакам с нетърпение да снимам лично.
Дари, като бях бременна тук с Карли ми предложиха Фраксин и слагах до 32 седмица, без изследвания. Обясниха ми, че страничните ефекти са приемлив риск. Но моята история е с голям брой повтарящи се аборти до 12 седмица, чуствах се много добре.
Брей, няма отърване, сега я искаме тая клавиатура точно сега, пък как щракааа.

Мария, напълниха ми се очите, поклон момиче за тая молитва.
Нареждам се за тиквеника на Танчето, а дотогава ще пробвам идеята на Дари.


# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Инче, все ще питам, как е майчето ти? Харесва ли й? Разбирате ли се?

# 57
  • Мнения: 2 497
Олеле, докато изчета старата тема вие сте преполовили новата Shocked
Креми, да ти е здрава и щастлива малката Виктория и да е побеждава с усмивка bouquet
Днес ми е любим ден - петък 13, темата е в тон, а денят ми беше... хм, шарен newsm78
Скрит текст:
Излязох с лодка в морето (чак не спах от нетърпение), забравих си чепарето, което връзвах цял час вчера Rolling Eyes Хванахме няколко рибки и тъкмо решихме, че днес ще е Денят с много риба (че съм обещала на Дари да занеса на свеки риба и да си взема петле Mr. Green) и... двигателят се повреди ooooh! Е, излязохме без време и без риба, но пък успях да подремна Wink Дойде майстор да сложи щората на новия прозорец - изкърти парче от корниза, ММ орева орталъка #Cussing out Сега дойде един приятел и мисля да сядаме на масата без повече приключения Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 670
Честито на Кремика за бебе Виктория !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Даре, и на мен в МД ми бяха ок резултатите, но после в Геника правих и останалите видове (в МД правят само за най-често срещаните мутации) и се оказа, че имам. Та и аз бях на фраксипарин. Забелязала съм, че се застраховат и без да има тромбофилии, тъй като по време на бременност и без друго кръвта се сгъстява и се движи по-бавно.

# 59
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Венци, ММ така сладко ми разправя за твоето село, че няма как да пропуснем  Naughty

Фокси, аз по време на бременността бях много уравновесена, щастлива и трезва. После се промениха нещата.

Пусикет, другата седмица ми предстои първата среща с психоложката. Но ти разбираш за какво говоря, защото имаш опит. Тепърва ще разказвам, очевидно на олични. Смятам, че повечето заклеймиха идеята, без хабер да имат за какво става дума, демек си начесаха клавиатурата  Crazy /всички го правим понякога/

Даре, аз също като тебе. И аз бях на АП, а последните седмици на фракси, защото изследванията го налагаха.

Венци, тук бюрокрацията е майка плаче, в малкия град на тези места някои се мислят за големи хора. Особено в ДПС общините.

Мария, много красиво.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт