Честитим с голяма еуфория,принцесата на Креми-бебе Виктория!35+

  • 23 238
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 535
Зази , митъйде  Embarassed
ето това гледах и се сетих за Фоксито .Специален поздрав  Wink

# 31
  • Мнения: 2 603
Честита да ни е прекрасната розова темичка!
На бебе Вики пожелавам да е едно сладко и усмихнато бебче, което да радва семейтвото си! Да няма колики и да не я мъчат зъбките. А на мама Креми да има време да влиза в темичката и да ни радва със снимчици на бебе Вики и кака Кари  Heart Eyes

... Аз например живеех от преглед до преглед и с двете деца. Чаках всяко ритниче.  Забременяванията са ми естествени.
Това бих казала и аз. С баткото бях по-шашната, признавам си, но с малкия имах една прекрасна и щастлива бременност, дори вече бях забравила, че съм се боцкала през ден, или пък някви си вливки... Обожавах си коремчето и двата пъти страшно много. Накрая чак не исках да свършва бременността, защото знаех, че и да искам, вече няма да ми се случи. Но пък отстъпвам мерака си на всички вас, очакващи чудото, и най-тържествено заявявам, че ще намачкам и нагушкам всяко бебче, появило се.
За петък 13-ти, обичайно ми е щастлив ден, днес нещо колата се опита да ми направи парче, ама не й се дадох. Явно не беше настроена за дълги пътища, пък аз се наложи да водя бати на училище. Нищо, ММ ще я сплаши довечера  Mr. Green Вчера пак доста попътувахме из града по задачки, без проблеми. Е как ще разбера, че петък все пак.
Времето е приказно, макар ясно да съзнавам, че не е нормално по това време да е толкова топло. Но пък ние му се кефим.
Направила съм си една инка, и отивам да "зареждам батериите" с книжката от плат, да видим дали там ще ми спори Wink

# 32
  • Мнения: 1 432
Честита дъщеря на Кремика! Да е здрава и усмихната Виктория и много щастлива  bouquet

Жане  Joy балгодаря!

Аз пък исках с ей това да поздравя Амини  Grinning
https://www.facebook.com/primacool/videos/10153300961726245/

Зази, даваш ми надежда, започнах да си мисля, че с раждане на 44 ще бъде ... абе, твърде късно.
Скрит текст:
Областният град го помня от много малка Simple Smile Сега имам братовчедка, която живее там.

Признавам си, че нямам пристъпи на депресия или прекомерна еуфория с бременността. Само от време на време изведнъж ми става гот  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 037
Фокси,еми бременността си е гот Wink.Искам пак,ама...

Кали м-г,успех на испита и честит нов дом.

Пехвърлям и в тази тема списъка за коледните картички.
Скрит текст:
За момента желаещи за коледни картички са:
pussycat
Mira_p
piafff
scherifka
*Дара*
_Ava_
*Звездичката*
Ева Б.
Mandy~with~luck
amini
Илейн Smile
*rainbow*
a_tita
Две в едно Wink
Lili_mili
HappyKali
Тути_
foxymoon
didka-moni
MiraBu
mimche
tanzu
tan4eto_71
kali-m-g
janach
tartorina
InataCh
lady fortune
mystic woman
lenivik
M♥m♥S♥999
 Iva-mishi
Ендира
lucky duck
Zazzy
kremika
venci_03
perunika
 ivivkata123
donna felice

Време не остана,който иска да се включи може само и утре.

# 34
  • Мнения: 8 529
Тромбофилиите ми са готови.

Някой може ли да ми обясни? На мен ми изглежда като без нужда от фраксипарини и аспирини.

# 35
  • Мнения: 1 207
Добре дошла на бебе  Виктория! Да бъде победител в живота, да е щастлива и обичана.Креми бъдете всички много щастливи в новия дом и само радости да ви носят щерките!
Шери отново поздрави за темата - тематично розова и щастливо-съвпадаща си с 13 петък.
Днес много работа има и едвам ви догоних.
Кали м-г да знаеш, че ти ми даваш надежда с тези твоите бременности през толкова време.Успех на изпита и много щастие в новият дом.
Жане и аз искам пак корем и ритничета  Blush
Перу дай рецептата с мас за сладките, че се сдобих случайно с 200-300гр.
Даре на първи прочит видях да питаш за някакви филии  hahaha, явно съм гладна.Иначе от конкретните нищо не разбирам.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Дара,питай директно Денис Peace

# 37
  • Мнения: 1 130
Хоп и в новата специална тема! Simple Smile
Благодаря, Шерифче!

Жива и здрава да е млката красавица Виктория! А мама Креми да се появи на отчет, моля! Надявам се, че всички сте добре вкъщи! Simple Smile

Ината, оправи си моля те лентичката, да следим и ние как расте бебка. Дано ви е по-лек периода с коликите!  Hug
Ха-ха, мерси че ми напомни! Преди няколко дни си го мислих, ама мина и замина! Wink Като открадна малко повечко време ще я сменя!

Относно възрастта, бебетата и т.н.
За мен тази бременност е доста чакана също, за късмет се случи от първия инвитро опит. Също съм в една доста зряла възраст. За мен беше еднакво вълнуваща колкото и тази със Сава, а появата на Ана-Мария си беше също толкова радостно. Единствената разлика със времето, когато Сава се роди е, че сега съм много по-спокойна и уверена в това, което правя, а радостта и вълнението са си същите! Радвам се на всеки момент изкаран с нея, просълзявам се всеки път, когато Сава я гали, гушка и целува и се радвам, че имам и двама им. Дори нощното кърмени не чувствам като тежест, а напротив, време само за нас, специално време за гушкане и възможност да я съзерцавам и изследвам тихичко.

Отивам да направя еда салатка, че моят работен мъж всеки момент ще се завърне и е хубаво да вечеряме. Simple Smile Вече няколко дни прави подпорната стена на мястото и се връща много изморен.

Хайде, всичкото деца спи, аз хапвам едно кисело мляко с мед и орехи и се хоризонтирам също. Пак със зор заспа момата, та май ще повярвам, че са колики това. Wink

Хубава вечер на всички ви!


# 38
  • Мнения: 39 472
Даринке, свежа си като репичка. Едно бабешко аспиринче и след 9 месеца бебе  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 8 529
А защо, ако всичко е ОК трябва да има аспирин?

# 40
  • Мнения: 39 472
Защото си хетерозигот по 4ж\5ж. Нищо особено не е, но се застраховат хората.

# 41
  • Мнения: 3 535
ТъЙ, купих си Коледен шоколад, изядох го половината , още не ми е Коледно  newsm78 Ще чакам другия петък Коледния ни селски пазар да пийна едно греяно винце, и ще ви кажа пак Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 6 302
Даре, и при мен нямаше проблеми с тромбофилиите, но си слагах Фраксипарин през ден до 32 седмица. На колко години си ти?

Фокси, не е твърде късно!!! И имаш пълното основание да ти става гот  Heart Eyes

Уффффф, айде да свършва тази работна седмица..... Tired

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Най-после е петък, края на работния ден!
Отивам да си взема племенничето от училище и да се приберем да играят с кучо. Аз сутринта щях да изкарвам от фризера едни пилешки бутчета да пека за вечеря, но съм забравила... сега ще размразявам по бързата процедура с гореща вода (нещо недолюбвам микровълновата). Преди две седмици купих домашно пиле и за първи път ще правя... не съм яла домашно до сега...
За уикенда съм разпечатала три рецепти за тиквен чийзкейк, ще избера една от трите...
Хубава вечер на всички!

# 44
  • Мнения: 2 168
Жане Simple Smile пробвай с коледни украса или да посрещнеш тм с коледна премяна да видим дали ще се почувстваш коледно Wink в нашето градче другата седмица ще запалят светлинките на елхата и ще има има разни коледни програми

Ева, интересно ми е как ще е чийзкейка с тиква, успех, с тиква само на Хелена готвя

Общи условия

Активация на акаунт